Şimdi Ara

Kız arkadaşımdan nasıl kurtulurum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
2.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üniversiteye hazırlanıyorum bu arkadaşımla biraz samimiyiz ama son bir kaç aydır çok fazla konuşmuyoruz uzak durmaya çalışıyorum ama karşı tarafı da üzmek istemiyorum.Kızın benimle konuşmak istemesinin en büyük sebebi bana karşı sevgi duyması, uzun zamandır bu hissi var.En fazla 3 4 gün geçince duramıyor illa yazıyor ama ben konuşmak istemiyorum bu sefer de kafam dağılıyor başka şeylerle meşgul oluyor aklım.Nasıl kurtulabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• -Eşcinsel olduğunu söyleyip erkek arkadaşınla resmini at.

-Tek eşli olamadığını söyle.

-Coraplarini ayda bir kez değiştirdiğini, banyoyu da iki ayda bir yaptığını söyle.

-Ileride çalışmayı düşünmediğini ve eşini çalıştırıp onun parasını yemeyi düşündüğünü söyle.

-Tüm harçlığını kumar ve içki masasında harcadığını söyle.

- Her yılın 3 ayını Ukrayna'da geçirdiğini ve hiç Hiv testi yaptırmadığını söyle.

-Evlenince Bayburt'a taşınacağını söyle.

Içinden birini seçebilirsin, geçmiş olsun.
  • Çok amansız bir hastalığa yakalandım, 3 gün içinde ölücem de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omisis046 kullanıcısına yanıt
    😂😂😂😂😂 Ölmediğimi öğrenebilir
    Daha mantıklı bir çözüm olursa çok sevinirim.

• -Eşcinsel olduğunu söyleyip erkek arkadaşınla resmini at.

-Tek eşli olamadığını söyle.

-Coraplarini ayda bir kez değiştirdiğini, banyoyu da iki ayda bir yaptığını söyle.

-Ileride çalışmayı düşünmediğini ve eşini çalıştırıp onun parasını yemeyi düşündüğünü söyle.

-Tüm harçlığını kumar ve içki masasında harcadığını söyle.

- Her yılın 3 ayını Ukrayna'da geçirdiğini ve hiç Hiv testi yaptırmadığını söyle.

-Evlenince Bayburt'a taşınacağını söyle.

Içinden birini seçebilirsin, geçmiş olsun.

• Benimle tanıştır sonra peşini bırakır zaten
  • hocam kız belli ki senden hoşlanıyor. kızı üzmeden sebebini belirt. sınav çalışıyorum o yüzden biraz az konusmaya calısıyorum de. anlayıs gostermesını rica et. düzgün bi üslupla dile getirirsen o da anlar zaten. haftada 1-2 defa da azıcık muhabbet etsen zarar görmezsin.
  • YazıYorum kullanıcısına yanıt
    😂😂 Harikalar ben 3 4 ve 7. Maddeleri denicem kesin çözüm gibi duruyor 😂😂
    Reis bunlar aklına nasıl geldi ya

• Haklısın hem yalan da söylemiyorum hem de karşı tarafı da üzmüyorum zaten sınavdan sonra daha da görüşmem diye düşünüyorum teşekkür ederim

• Panav kullanıcısına yanıt
    pekı neden kızı ıstemıyorsun? hareketlerı tavırları mı yoksa dıs guzellıgı konusunda mı sıkıntı var?
  • Tek derdin vakit kaybıysa saçma çünkü vakit kaybı her türlü oluyor ama artık sevmiyorsan düzgünce söyle bitir.

• Sınav döneminde bu tarz şeylerden dolayı derslerden uzaklaşmak istemiyorum bir de aklım bu sefer böyle şeylerle meşgul olunca derse odaklanamıyorum.Bir de beraber olmak istediğim bir kız değil.

• Seni seviyorum de

• önceliklerinin olduğunu söyle . Sınavını önemsiyorsan bu çizgiyi çekinmeden koyacaksın
  • adanavalısi kullanıcısına yanıt
    Aga sevgili değiliz sadece arkadaşım ama o beni sevgilş olarak görüyor beni en çokta bu rahatsız ediyor

• Ovvv bu iyiymiş peki ya ters etki yapıp daha çok yapışırsa

• yazsana abi açık açık, niye oyalıyosunuz milleti herkes işine baksın
  • Panav kullanıcısına yanıt
    Emin misin? Kızlar çoğu zaman fazla samimi davranır.

• Evet bunun farkına geç bile vardığımı düşünüyorum.Bana kendini 10 yıl sonra kiminle görüyorsun falan diye sormuştu son zamanlarda.Sonra bir kaç kere sevdiğin var mı diye sormuştu vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panav -- 6 Nisan 2020; 20:52:38 >
  • Laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan bizi diskolar reddetsin addaki rahatlığa bak lan bide kızdan bıkmış

Çıldırıyorum Hamza bildiğin gibi değil yav

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.