Şimdi Ara

Kız arkadaşım ve 1 senedir devam eden sorunları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sevgili olduk olalı çözemediğimiz sorunlar var. Öncelikle ondan istediklerimi şöyle sıralayayım:

Yakın olduğu, kanka gibi, erkek arkadaşlarından uzaklaşmasını
    Benim görüşmemi istemediği kişiler vardı (istedikten sonra hiç biriyle görüşmedim), benim de ondan görüşmesini istemediklerim vardı
    Yapmamamı istediği şeyler vardı (istedikten sonra hiç birini tekrarlamadım), benim de onun yapmamasını istediğim şeyler vardı

1 sene oldu ve elde ettiğim sonuçlar:
    Kankalarından uzaklaşması aylar aldı ve beni yok saydı
    Görüşmesini istemediğim kişiler ile iletişimini dolaylı da olsa devam ettirdi
    Yapmamasını istediğim şeyleri tekrar tekrar yaptı..

Bunları yüzüne vurduğumda hemen ağlamaklı moda geçip özür dilerim, affet beni vs. gibi sözler sarfediyor.

Ne yapmalı?

• ayrılıcaksın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorunu hemde birebir aynısını 9 ay yaşadım ve ayrıldım bence hala değişmedi olmuyorsa zorlama kardeşim

• bırak gitsin

• Salıver gitsin.

• Seni rahat görüyor bana mecbur nasılsa bensiz yapamaz diye ondan bu rahatlık uyanık duygusal şantaja giriyor ayrılma hemen sende aynı şekil davran ona sonra bas tekmeyi

• her kız bunların aynısını yapar.bunu bırakıp başkasıyla olsan da bu yaşadıklarına benzer şeyler yaşarsın. ama şimdikini bırakıp sonra tekrar barışırsanız belki seni kaybetmekten korkup dengesiz hareketlerini bir kenara bırakabilir. tabi bu da gerçekten seni sevip sevmediğiyle alakalı bi durum. eğer gerçekten seviyorsa dediklerimi yapar ve kendine çeki düzen verir. ama az seviyor veya sevmiyorsa o zaman kızı tamamen unutmak zorunda kalırsın
  • Hocam bir gün sert yap ama tatlı sert yap.Ben seni kıskandığım için yapıyorum de ben sana değil onlara güvenmiyorum de.Ben sana arkadaşlarında kop demiyorum o tiplerden kop diyorum de.

Kız hayır derse bence üzülme hatalı sensin zaten en başında kız için kendini değiştirmişsin.

Arkadaşlarından kopmuşsun sırf kız yüzünden.

Bence de artık sıkıldım seviyorum hep yanımda ol istiyorum tarzı cümleler kur.

Bir günde olay çıkar o da final olur bunun yakın olduğu erkeklerden birini döversin.
  • Ayrilma ilgini azalt ve dayanabilirsen 3 gun yazma araba, bu boşluk onu adam eder..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.