Şimdi Ara

Kıyıya yanaşan gemi nasıl bi güncelleme olacak acaba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
3.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam arkadaşlar oyunda farkettinizmi bilmiyorum kıyıya gemi yanaşmış ve üzerine tıkladığınızda öteki tarafta ne var gibi kısa bi video var barbar buyucu bınıcı aralarında konuşuyolar bilgisi olanlarr paylaşırsa sevinirim merak ettim büyük değişiklik olacak gibi oyunda sanki

• güncellemeyi test etmek için kanalı büyük olan youtuberler finlandiyaya supercell merkezine gidiyor oyunu oynayıp video atacaklarmış kaynak youtube:erhan tv ve oyun :D
    o gemiye basıp büyük bir menü açıcaz ve klandaki kişilerle ortak birşey yapıcaz diye tahmin ediyorum
    birbirine ganimet yollama olabilir tabi 1 milyondan bahsetmiyom 50k-100k günlük şekilde :)
    senin haberin yok galiba çok değişik ve büyük bir güncelleme olacakmış kesin bilgi bu supercell açıklama yaptı facebook sayfasından bak:-)
  • ya hiçbir bilgim yokta diğer online oyunlardan tahmin ettiğim kadarıyla keşif olabilir. keşfe salarız yeşil taş ve maden bulabilir hiçbir fikrim yok
  • Benim düşüncem de kale gibi asker alınabilir bağışla hem savunma yapar hem de savaşlarda kullanılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merak ettim ne zaman çıkarsa artık ara vermiştim oyuna bi giriyim dedim şaşırdım geri başlayacam artık :)
  • ganimet paylaşmayı düşünüyorum bende. yahu askerlere ve savunmaya seviye gelmesinde ne gelirse gelsin ıkınıyoruz son raddeye geliyoruz çat hemen yeni birşeyler az durun tadını çıkaralım
  • tanıtım videosuna bakılırsa deniz yolu ile saldırı ve savunma geliyor. tahminimce ilerleyen zamanlarda deniz yolu ile saldırılara göre bina asker ve araştırma da gelir ara ara güncellemelerle. +1 yazın bunu bi kenara
  • Cok küçük dusunuyorsunuz. İkinci videoyada bakdigimizda yeni bir köyümüz olabilir. İlkinden farkli olacak ama ..

• supercell forumunda yetkilinin yazdığı şeyler..
    okçu barbar goblin dalkavuk 1er seviye yükselcek
    taktik avcı ucağı 3 olcak
    golem 15 yer kaplıcak ama canı düşecek
    gemi 8 saatte bir gönderilecek ne için gönderilcek orasını bilemem :D
    tr clans kanalının videosunu izledim sizde izleyin birkaç birşey daha vardı :)
  • Yeni Gelen Birlik ve Büyüler;

Yeni Birlik: Buz Büyücüsü (İksir birliği); daha önce etkinlikle gelen bu birlik kalıcı değildi ancak bu güncellemeyle birlikte kalıcı olacak. Kışla seviyesini 13.seviyeye çıkartmak gerekecek ve iksir kullanılarak üretilecek. Bu birliğin özelliği ise sadece savunma birimlerine hasar vermesi ve savunma birimini geçici bir süre dondurmasıdır.

Yeni Birlik: Kaos Üstadı (Kara İksir Birliği); Uçan birlik olan bu yaratık aynı anda birden çok binaya hasar verebilecek aynı çoklu modda olan cehennem kulesi gibi. Barınma alanı 40 olması nedeniyle klan takviye askeri olarak bağışlanamayacaktır. Hp yani canı ejderhadan yüksek ancak Lav tazıdan düşük olacaktır. Ancak üretim maliyeti diğer kara iksir birliklerinin hepsinden daha maliyetli olacaktır. Kara kışlanın 8.seviyeye yükseltilmesiyle kilidi açılacak ve 2 seviyesi mevcut olacaktır.

Yeni Büyü: Kıyamet Büyüsü; Ölen birliklerinizi bu büyü ile yeniden canlandırabileceksiniz. Büyünün uygulandığı alanın içinde kalan birlikler büyünün etki süresi içinde sınırlı bir süre canlı kalacaktır. Büyü fabrikasında 3 birim alan kaplayacak bu büyü öfke büyüsünden daha geniş bir yarıçapa sahip olacak. Büyü fabrikasını 6.seviyeye yükselterek kullanılabilir hale gelecektir.

Köy Binası 11.seviye için gelecek yenilikler;

Lav Tazı 5.seviye ve Balon 8.seviye
    Duvar Kırıcı 7.seviye
    Pekka 6.seviye
    Valkür 6.seviye
    Cadı 4.seviye
    Okçu, Barbar, Goblin ve Büyücü için 8.seviye
    Büyü fabrikası 6.seviye
    Deprem büyüsü 5.seviye
    Kara iksir sondası 7.seviye
    İksir toplayıcı ve Altın madeni seviyesi 13.seviye
    Ordu kampı 9.seviye (Her bir kamp için 6 birlik * 4 = 24 toplamda artacak olan birlik)
    Yaylı tuzaklarda dahil olmak üzere yeni tuzak seviyeleri (dev bomba hariç)
    Hava savunması sayısı arttırıldı. (4’ten 5’e çıkacak)
    İnşaatçı sayısı arttırıldı. (5’den 6’ya çıkacak)
    Hava bombası ve hava mayını sayısı arttırıldı.
    Köy Binası 10.seviye için gelecek yenilikler;

Yeni Büyü: Tetikleme Büyüsü (Kara İksir); Düşman köyün tuzakları bu büyü ile açığa çıkarılarak etkisiz hale getirilebilecek. Kara Büyü fabrikasının 5.seviyeye yükseltilmesiyle açılacak olan bu büyü 2 birimlik yer kaplayacak.

Balon 7.seviye ve Lav tazı 4.seviye artık 10. seviye köy binasında olacak
    İyileştirme büyüsü 7.seviye
    Öfke büyüsü 6.seviye
    Diğer oyun değişiklikleri;
    • Yeni gemi! Bu gemi ganimet ve mücevherleri 24 saatte bir taşıyacak. Oyuncu, dilediği herhangi bir ganimeti veya mücevheri 24 saatte bir alabilecek. Ganimetin miktarı, daha yüksek belediye binasında artacaktır.
    • Bazı askerler için yükseltme maliyeti ve zamanı azaltıldı.
    • Hava bombası balonlara artık 1.5 kat fazla hasar verecek. Maksimum seviye ile birlikte yan yana konulmuş 2 hava bombası, maksimum seviyedeki balon gruplarını anında öldürecektir.
    • Dev 7 ve 8 seviye için hasar ve HP (canı) arttırıldı.
    • Cadıların zararı hafifçe arttırıldı ve her seviyede eğitim masrafı 50 kara iksir oranında düşürüldü.
    • Oyun içi konuşma sistemi geliştirildi.
    • 11-15 klan seviyesinde üyelik kapasitesi arttıkça klan ikramiyesi eklendi.
    • Klan kalesi için yeni uyku / savunma düğmesi. Uyku modundayken, klan kalesi birlikleri düşman baskınına karşı köyü savunmazlar, ancak düşman birlikleri klan kalesini yok etmeyi başarırsa birlikler ölecektir.
    • Köyün çevre genişliği arttırıldı.
    • Hazine kaynaklı ganimetler bir klan üyesine bağışlanabilecek (köy kaynaklarına değil). Ancak bazı sınırlamalar mevcuttur.
    • Dostça mücadele artık oyun içi arkadaş olduğunuz kişilerle yapılabilecek.
    • Köyünüz 0 derece ile 180 derece arasında görüntülenebilecek.
    • 6. inşaatçı kulübesi artık 5000 kristal ile satın alınabilecek. Ancak 6. inşaatçıyı alabilmek için en az 10.seviye ya da daha yüksek köy binasına sahip olmanız gerekmektedir.
    • Daha fazla sayıda tek oyuncu misyon üssü (goblin üsleri) çok sayıda kaynak ve karanlık iksir ile birlikte eklenmiştir. Daha büyük üsler X-yay, Inferno kuleyi ve Kartal topçu içerir.
    • Artık kahramanlarınızın isimlerini istediğiniz gibi değiştirebileceksiniz.

Kaynak:http://www.clashofclans.info.tr/mayis-2017-guncellemesiyle-gelecek-yenilikler/

• sano kullanıcısına yanıt
    Th11 için 1 senelik işi yüklemişler

• Guncellemenin ne zaman gelecegine dair bir bilgi var mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncelleme bu hafta gelmicek
    un-build it / onu inşa et isimli başarı olcakmış hani 1000 klan savaşı yıldızı yapınca görev bitiyor ya onun gibi
    gemiyi inşa edince bu gorev biter taş alırız :)
    https://forum.supercell.com/showthread.php/1483972-The-One-ONLY-Update-Thread
    "Un-Build It" adlı bir başarı olacaktır .
  • Bu güncelleme haberlerinde en çok dikkatimi çeken 5000 taşa 6. İşçi oldu. Th9 u full yapıp th10 geçen bir oyuncunun duvar dışında tüm savunma ve heroyu 5 işçiyle bitirmesi th10 u bitirmiyordu maalesef. Th10 lab yükseltmesi dipsiz kuyu gibi masallah. Şimdi th11 için de aynı durum var hatta görünen o ki ilerde gelebilecek güncellemelerle th11 kara delik gibi olur.

Tabi hevesle oynayıp herosunu 30/30 duvarını 10 falan yapan th9 oyuncu arkadaşlarıma tavsiyede bulunayım. Th10 da ganimet boldur, sanki 5 işçi hiç bir zaman yetmez gibi görünür, zaten işçi boşa çıkmadan depolar dolar. Eski zamanlarda bile th10 yaparken ah bir işçi daha olsaydı derdik. Ama dediğim gibi işçiler boşa çıkar en son herolar kalmış olabilir labın bitmesine daha aylar vardır unutmayınız...

• setek01 kullanıcısına yanıt
    Hocam th9um duvarlarin yarisi 10. Seviye herolar kral 20 kralice 17 , gerisi full sizce 10. Seviyeye basiyim mi th9da gercekten biraz bunladim :)

• bas belediyeyi bas. bende senin gibiyken bastım daha erken basmadığıma pişmann oldum. ganimet bol. 2 inşaatçı savunma ve kışla ordu kamplarındayken 1 tanesi duvarda 2 tanesi heroda durdu full. 21 21 di herolarım şimdi 33 38 oldu. hala savunmalarımın çoğu fullenmedi. bas ve başla savunma asker basmaya
  • Labda fazla iş kalmadıysa basılır. Th10 bitene kadar herolar da biter. Ganimet bol th10 için sıkıntı olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • setek01 kullanıcısına yanıt
    Lab full herseyim full sadece herolar ve duvarlar kaldi , duvarlarinda yarisi bitti sayilir o zaman bassam sorun olmaz th10dan da biraz cekiniyorum :)

• 2000 2200 arası th10 için ganimet boldur. Okçu barbarla dahi th10 rahat biter. Eskiden zordu, İlk hesabımla ilk th10 a geçtiğimde ilk savaşa 450k next bedeli vermiştim. Sonra eski güncellemelerden birisinde eşleşme sistemi değişti o dert bitti. En fazla 20 30 aramada ganimet çıkar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sano

Yeni Gelen Birlik ve Büyüler;

Yeni Birlik: Buz Büyücüsü (İksir birliği); daha önce etkinlikle gelen bu birlik kalıcı değildi ancak bu güncellemeyle birlikte kalıcı olacak. Kışla seviyesini 13.seviyeye çıkartmak gerekecek ve iksir kullanılarak üretilecek. Bu birliğin özelliği ise sadece savunma birimlerine hasar vermesi ve savunma birimini geçici bir süre dondurmasıdır.

Yeni Birlik: Kaos Üstadı (Kara İksir Birliği); Uçan birlik olan bu yaratık aynı anda birden çok binaya hasar verebilecek aynı çoklu modda olan cehennem kulesi gibi. Barınma alanı 40 olması nedeniyle klan takviye askeri olarak bağışlanamayacaktır. Hp yani canı ejderhadan yüksek ancak Lav tazıdan düşük olacaktır. Ancak üretim maliyeti diğer kara iksir birliklerinin hepsinden daha maliyetli olacaktır. Kara kışlanın 8.seviyeye yükseltilmesiyle kilidi açılacak ve 2 seviyesi mevcut olacaktır.

Yeni Büyü: Kıyamet Büyüsü; Ölen birliklerinizi bu büyü ile yeniden canlandırabileceksiniz. Büyünün uygulandığı alanın içinde kalan birlikler büyünün etki süresi içinde sınırlı bir süre canlı kalacaktır. Büyü fabrikasında 3 birim alan kaplayacak bu büyü öfke büyüsünden daha geniş bir yarıçapa sahip olacak. Büyü fabrikasını 6.seviyeye yükselterek kullanılabilir hale gelecektir.

Köy Binası 11.seviye için gelecek yenilikler;

Lav Tazı 5.seviye ve Balon 8.seviye
    Duvar Kırıcı 7.seviye
    Pekka 6.seviye
    Valkür 6.seviye
    Cadı 4.seviye
    Okçu, Barbar, Goblin ve Büyücü için 8.seviye
    Büyü fabrikası 6.seviye
    Deprem büyüsü 5.seviye
    Kara iksir sondası 7.seviye
    İksir toplayıcı ve Altın madeni seviyesi 13.seviye
    Ordu kampı 9.seviye (Her bir kamp için 6 birlik * 4 = 24 toplamda artacak olan birlik)
    Yaylı tuzaklarda dahil olmak üzere yeni tuzak seviyeleri (dev bomba hariç)
    Hava savunması sayısı arttırıldı. (4’ten 5’e çıkacak)
    İnşaatçı sayısı arttırıldı. (5’den 6’ya çıkacak)
    Hava bombası ve hava mayını sayısı arttırıldı.
    Köy Binası 10.seviye için gelecek yenilikler;

Yeni Büyü: Tetikleme Büyüsü (Kara İksir); Düşman köyün tuzakları bu büyü ile açığa çıkarılarak etkisiz hale getirilebilecek. Kara Büyü fabrikasının 5.seviyeye yükseltilmesiyle açılacak olan bu büyü 2 birimlik yer kaplayacak.

Balon 7.seviye ve Lav tazı 4.seviye artık 10. seviye köy binasında olacak
    İyileştirme büyüsü 7.seviye
    Öfke büyüsü 6.seviye
    Diğer oyun değişiklikleri;
    • Yeni gemi! Bu gemi ganimet ve mücevherleri 24 saatte bir taşıyacak. Oyuncu, dilediği herhangi bir ganimeti veya mücevheri 24 saatte bir alabilecek. Ganimetin miktarı, daha yüksek belediye binasında artacaktır.
    • Bazı askerler için yükseltme maliyeti ve zamanı azaltıldı.
    • Hava bombası balonlara artık 1.5 kat fazla hasar verecek. Maksimum seviye ile birlikte yan yana konulmuş 2 hava bombası, maksimum seviyedeki balon gruplarını anında öldürecektir.
    • Dev 7 ve 8 seviye için hasar ve HP (canı) arttırıldı.
    • Cadıların zararı hafifçe arttırıldı ve her seviyede eğitim masrafı 50 kara iksir oranında düşürüldü.
    • Oyun içi konuşma sistemi geliştirildi.
    • 11-15 klan seviyesinde üyelik kapasitesi arttıkça klan ikramiyesi eklendi.
    • Klan kalesi için yeni uyku / savunma düğmesi. Uyku modundayken, klan kalesi birlikleri düşman baskınına karşı köyü savunmazlar, ancak düşman birlikleri klan kalesini yok etmeyi başarırsa birlikler ölecektir.
    • Köyün çevre genişliği arttırıldı.
    • Hazine kaynaklı ganimetler bir klan üyesine bağışlanabilecek (köy kaynaklarına değil). Ancak bazı sınırlamalar mevcuttur.
    • Dostça mücadele artık oyun içi arkadaş olduğunuz kişilerle yapılabilecek.
    • Köyünüz 0 derece ile 180 derece arasında görüntülenebilecek.
    • 6. inşaatçı kulübesi artık 5000 kristal ile satın alınabilecek. Ancak 6. inşaatçıyı alabilmek için en az 10.seviye ya da daha yüksek köy binasına sahip olmanız gerekmektedir.
    • Daha fazla sayıda tek oyuncu misyon üssü (goblin üsleri) çok sayıda kaynak ve karanlık iksir ile birlikte eklenmiştir. Daha büyük üsler X-yay, Inferno kuleyi ve Kartal topçu içerir.
    • Artık kahramanlarınızın isimlerini istediğiniz gibi değiştirebileceksiniz.

Kaynak:http://www.clashofclans.info.tr/mayis-2017-guncellemesiyle-gelecek-yenilikler/

oyuna yenilik demek illa seviye artımak savunmayı yükseltmek olmamalı. biz artık ganimet telaşından sıkılıp fulluyoruz köyü çat diye yeni güncelleme gelince tüm heves gidiyor. getireceksen dost düello getir veya klan kalesine yenilik getir. oynanışı çeşitlendirin yani nedir bu zırt pırt yeni seviyeler geliyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.