Şimdi Ara

kıvanç tatlıtuğ Vatan Borcunu nakit ödedi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
3
Favori
3.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: K.B.V.

quote:

Orijinalden alıntı: GTFO

işte türk gençi. yakışırrrrrrrrrr

Vatan size emanet.

Sen askerde naptin rambo anlat da dinleyelim hadi.

Helikopterden helikoptere atlarken havada şarjör değiştirmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZEUS__

almanya da reus ehliyet yüzünden ceza aldı ve maaşına göre ceza kesildi, 6 aylık 500 küsür bin euro ceza ödedi, bizde de böyle olsa bedelli iyi olacaktı. geçen gsli 6 futbolcu gece klübünde belki 1 gecede bıraktığı parayı bedelli kuyruğunda verdi, diğeri arabasını satıyor. böyle adaletli bi yaklaşım olmadı hiç.

Aynen öyle büyük haksızlık oldu gerçekten. Orantılı olmalıydı.

• Ortalık karışmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • askere gidenler rahatsiz oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bberatt

quote:

quote:

Vatan size emanet.

Askerlik insanı eğitir yarın bir gün savaş çıktı en basitinden diyelim ki sana parçalanmiş tufegi verdiler nasil birlestireceksin o parcalari.

cod 15 de falan silah birlesimini ogretirler ordan ogreniriz sıkıntı yok.

• kural dışı konu şikayet ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kavgala Bey

kural dışı konu şikayet ettim

aynen

tartışma çıkarıcı konu,konu içinde tartışmalar var
  • askere gıtmeyenler genelde vatan vatan der. Ama 3 kameranın yapıcagı seyı 100 asker yapar gece gunduz nobet tutar. Komutanların egolarını tatmın etmeye calısırlar. Kısacası odeyebılcek gucu olan kesınlıkle odesın. Askercılık oynamasın kımse bosuna. Not: 356 kısa donem safak 76

• 6 ayım 18 binden daha değerli kimse kusura bakmasın.

• Askerliğimi geçen sene yaptım , ama bu seneye sarksaydı kesinlikle bedelli hakkımı kullanırdım...
  • Benim bu askerlik yüzünden 6 ay yapacağım ama , 1 senem gidecek.Kasım da felan giderim,kpss sınavına giremeyeceğim bu nedenle 2016 da.Devlet benim 1 sene mi çalacak,elimden birşey de gelmiyor.Ama müritlere bunu desen,git askerliğini yap derler.Eğitimi mi bir dert,askerliği bir dert,iş bulması bir dert.Çaresizim çaresiz.
  • Her koyun kendi bacağından asılır.Kim ne yapmış,ne kadar yapmış bizi ilgilendirmez.
  • Parasi olan gitmiyor, olmayansa pasa pasa gidiyor, sanssizaa tabutta donuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Bab-ı Esrar

Benim bu askerlik yüzünden 6 ay yapacağım ama , 1 senem gidecek.Kasım da felan giderim,kpss sınavına giremeyeceğim bu nedenle 2016 da.Devlet benim 1 sene mi çalacak,elimden birşey de gelmiyor.Ama müritlere bunu desen,git askerliğini yap derler.Eğitimi mi bir dert,askerliği bir dert,iş bulması bir dert.Çaresizim çaresiz.

Evet 6 ay ama 1 seneni yiyor.Oradan gelince 2 ay da normale dönmesi var.Saçma sapan uyku düzeni yüzünden mesleğinle ilgili kafada birşey kalmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Achilles.

quote:

Orijinalden alıntı: avianca

quote:

Vatan haini 1 milyar dolarimda olsa giderim. Gitmek icin gun sayiyorum

git de gör vatana yarardan çok zararın var bunu gidince anlayacaksın.ha ben komando olacam veya uzun dönem yedek subay olacam dersen ayrı.. diğer türlü yarardan çok zararın var. boşuna gidipte kendini değerli gibi hissetme sakın. orda boş boş duran faraş ve süpürgenin bile senden çok değeri var.. askeriyenin malı en azından.. senin çöp kadar değerin yok bunu anlayacaksın..

Aynen sehitlerimizde supurgeden daha degersiz. Polislere molotof taş atan pkk yandaşlari gozundede kahramandir senin

Git ve gör bakalım.Askerlikmiş.Orası çalışma kampı askerlik falan değil.Devlete bedava işçi olacaksın başka birşey değil.

• Bu mesajlari gorenler de Butun askerlerin tuvalet temizledigini patates soydugunu sanir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: avianca

quote:

Vatan haini 1 milyar dolarimda olsa giderim. Gitmek icin gun sayiyorum

git de gör vatana yarardan çok zararın var bunu gidince anlayacaksın.ha ben komando olacam veya uzun dönem yedek subay olacam dersen ayrı.. diğer türlü yarardan çok zararın var. boşuna gidipte kendini değerli gibi hissetme sakın. orda boş boş duran faraş ve süpürgenin bile senden çok değeri var.. askeriyenin malı en azından.. senin çöp kadar değerin yok bunu anlayacaksın..

Aynen sehitlerimizde supurgeden daha degersiz. Polislere molotof taş atan pkk yandaşlari gozundede kahramandir senin

okuduğunu anla bi. onların gözünde diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: LehrPanzer

quote:

quote:

Vatan size emanet.

Kardeşim ben şemdinlinin sınır karakolunda 18 ay yaptım bu şekilde alay etmen hoş değil. Rambo falan değiliz ama adam gittik adam gibi geldik.
    Herkesin bedelli yaptığını düşün vatan sınırlarını 3-5 bin gönüllü koruyacak herhalde. Sen bir savaş çıktığındada gitmezsin burda trolluk yapmaya devam edersin herhalde.
    Askerde kolunu bacağını hayatını kaybeden insanlara saygısızlık etmeyin onlar rambo değildi senin gibi kaçaklar evinde internette trolluk yapsın diye gitmediler.

Yav hadi oğlum hadi ya

• Şu liseliler konuya direk uçmasa olmaz evet millet patates soymaya gidecek .Sizin sınavınız yok mu olm ne işiniz var askerlikle düşünmeyin bunları ygs yaklaşıyor

• quote:

quote:

Vatan size emanet.

Ben 34 defa sabahtan akşama kadar burada klavye başında artislendiğiniz pkk militanlarına karşı göreve çıktım ve bir çok defa sıcak çatışmaya girdim. En az 2 defa baskın ve pusuya engel oldum. Benim konuşma hakkım var o zaman bu mantığa göre ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.