Şimdi Ara

KİTURAMİ KOMBİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
50.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • öyleyse bunca kişi neden bu kombiyi, servisini, firmasını vs övdü durdu? şimdi nerdeler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

öyleyse bunca kişi neden bu kombiyi, servisini, firmasını vs övdü durdu? şimdi nerdeler?

ne zamandan beri okuyorum buradaki tüm yorumları.doğrudur,yanlıştır karışmam.sadece fikirlere bakarım ve çoğu olumlu.içinde bayi olan da var ama olmayan da var...!

yorum morum yapmazdım da sana gıcık olduğumdan yazdım.önce nasıl konuşulacağını öğren de öyle gel,sonra millete ahkam kesmeye çalış...!

ayrıca,

yok teröre destek çıkmış,yok para finasmanı.

al sana kanıt...(esas muhatabınadır-yani bu lafı edene)

KİTURAMİ KOMBİ

son olarak,

fiyat araştırmasındayım ve yoğuşmalı olan türlerinin fiyatları ne acaba?ben webde pek rastlamadım da...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adammısınsimit -- 19 Eylül 2012; 18:27:07 >

• KİTURAMİ kombiden şikayeti olanlara müjde sanırım Ankara firması iflas etmek üzere zaten kurumsal bir firma değil yani üstüne ulaşılamıyor yakında mahkemelerde karşılaşırsak şaşırmayın
  • sakın bu kombiyi almayın yoksa benim gibi sürünürsünüz..... kiturami sitesinde bulunan servislerin yarısı çalışmıyor.... fabrika ve şirketi aradım.... 4 defa her defasında tefonumu alıp biz size geri döneceğiz dediler kimse aramadı. kiturami kombi sitesinin ilteşim ve şikayet bölümleri çalışmıyor...
  • Arkadaşlar ev aldığım zaman teslimatta takılan kombi CTR5000 3 yıldır kullanıyorum.Hiçbir şikayetim yok hatta mükemmel sayılır.
    En düşükte çalıştırıyorum gece yattığımız zaman hepimiz terliyoruz.Misafirliğe gelenler kaç derecede çalıştırıyorsunuz diyorlar.
    Annemin evindeki DD kombiyi 45 dereceye getirdim.Bizim en düşük çalıştırdığımız petek sıcaklığına kavuşmadı.
    Bilinmeyen bir marka ama biz apartman olarak çok memnunuz bizim kombiler dışarıda olduğu için ses sorun olmuyor.
    Almayı düşünen tereddüt etmeden alabilir.
    HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN.
  • Bu Tag a bağlı sayfanın tamamını okudum.
    epey bir zaman önce fikrimi belirtmiştim. altı üstü 1100 TL para verip aldım. sırf bu forumda yazılıp çizilenler yüzünden maceraya atıldım.

size şunu söyleyebilirimki Elektrikli şohbenin konforunu Gaz ile veriyor. Burası çok önemli SABİT sıcaklıkta istenilen miktarda vede debide su veriyor. bu teknoloji diğer bildik kombilerin sadece Boiler eklenmiş ekstra modellerinde olabiliyor. bunuda bildik markaların kombilerin tanıtım broşürlerinde görebilirsiniz. ve o çeşit kombiler bu özelliği işin içine katınca %50 (markalar arası değişiklik gösterebilir) daha pahallı bir fiyatla arz ediliyor. Bu bilgi araştırılınca görülebilir.

şu soruyu diğer kombi markası satanlara veya su tesisat işi yapanlara sorun.
    'Banyoda su sıcaklığı değişmeden banya yapmak için kombi hangi özelliğe sahip olmalıdır.'

bunun cevabını arayın.

bu kombiyi mutfakta takılı kullanılmasını tavsiye etmem. sesli çalışıyor. eğer servis sesini kıstırabilirse başka.ben kıstım. (Otomasyon öğretmeniyim)
    Bence müthiş bir kombi. Çalışma düzeneği olarak.
    birde diğer kombiler göre su takviyesi periyodu yüksek.

3 senedir kullanıyorum tık demedi. Kiturami WORLD 3000

saygılar.

• Bu kombinin disk tarzi bi parcasi var onu en uygun nerede bulabilirim ?
  • kiturami 2006 yılından beri kulanıyoruz değişik arızalar verdi ama memnuz şöle söylim kiturami 150 200 tl ısıtığınız daire yi buderus ile 220 280 arası ısıtıyorsunuz ikiside dış cepe izalasyonlu aşağı yukarı aynı metre kare petek boyutlarıda aynı bana göre kiturami hem tasaruflu hem okonomik ısın dığınızı hissediyorsunuz bi eksiği var yedek parça ve servis yedek parça yok ve pahalı servis ise müşteriyi kazıklamaya yer arıyor ha diyeceksiniz sizne işle uğraşıyorsunuz ısıtma soğutma ikisi bir arada kombi klima klima santraki vrf kazan
  • muhtemel 05 hatasının çözümü deprem sensöründen kaynaklı olabilir .değiştirebilir yada uçlarını köprülüyrebilirsiniz.
  • amele75 A kullanıcısına yanıt

Yazınız çok eski fakat yine de bir şansımı denemek istedim. Yeşil düğmelerin ikinci fonksiyonlarını eğer hatırlıyor ve yazarsanız memnun olurum. Ben hala kullanıyorum. Sizin yazınızla harekete geçip sıcak su ayarını istediğim sıcaklığa getirdim fakat room temp düğmesine sürekli basıp + ve - hareket ederken eski ayarını bozmuş olmalıyım. Şimdi sabit beklemede ve çalışmıyor. Bir düzeni bozdum fakat neresi acaba?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.