Şimdi Ara

KİTAP TAVSİYELERİ [ ANA KONU ] (130. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.768
Cevap
46
Favori
276.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar hınç-mühendislik üçlemesi 1 kitabına bakan oldumu? yorum alabilir miyim?
  • Aklından Bir Sayı Tut, Kürk Mantolu Madonna ve Sherlock Holmes'u okudum. Sherlock Holmes klasik bildiğiniz dedektif çok bi cazibesi yok. Aklından Bir Sayı Tut güzel bir polisiye, sürükleyici tavsiye ederim. Kürk Mantolu Madonna ise herkesin mutlaka bir kez okuması ve kütüphanesinde bulundurması gereken klasiklerden olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca size yeni bitirdiğim Alexandre Dumas'ın Kamelyalı Kadın kitabını şiddetle tavsiye ederim. Hazin bir gerçek aşk hikayesi. Klasikleşmiş opera ve müzikali yapılmış baş yapıt romanlardan..
  • Knut Hamsun'un Açlık romanını şiddetle öneririm arkadaşlar.
  • Merhaba,
    ben bilim kitapları önerileri bekliyorum.
    antik gizemler, semboller gibi konuları ele aldım.

özellikle quantum önerisi bekliyorum.

Yabancı yazarlar arıyorum ve kitaplar ingilizcede olabilir.
    edit: ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evil.Morty -- 30 Mart 2013; 12:27:39 >
  • Merhaba...Bi tavsiyede benden gelsin!

Carolina Aguirre'nin Körlemesine buluşmalar adındaki çok eğlenceli aynı zamanda duygusal Briget Jones tarzı pek tatlı bir kitabı. Bence okumalı
  • Şu an James Bowen Sokak Kedisi Bob'u okuyorum.

Çaresizlik ve her türlü zorlu koşullara rağmen dostluğun gücünü anlatan bir kitap arıyorsanız bu kitabı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SlayerPIN0

Merhaba,
    ben bilim kitapları önerileri bekliyorum.
    antik gizemler, semboller gibi konuları ele aldım.

özellikle quantum önerisi bekliyorum.

Hepsiburada.com'da fırsatlar bölümünde hep sepete ekle şu kadar liraya al diye 2 kitap çıkıyor.
    Birisi Kuantum Nietzsche diğeri de gizler gizemler. Tam da aradığınız 2 kitap olabilir (belki okumadım bilmiyorum)
    Kuantum'u aldım. Okumak için bekliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar.Bir seri katilin hayatını,işlediği cinayetleri,katilin iç dünyasını detaylı bir şekilde anlatan roman arıyorum.Örnek olarak Dexter'ı verebilirim.
  • Kayitdisi tarihimiz herkese tavsiyemdir

• quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

Merhabalar.Bir seri katilin hayatını,işlediği cinayetleri,katilin iç dünyasını detaylı bir şekilde anlatan roman arıyorum.Örnek olarak Dexter'ı verebilirim.

Grange: Siyah Kan, Şeytan Yemini
  • 9.Sınıf set olarak önerebileceğiniz, genel olarak yani ortalama olarak iyi diyebileceğiniz bir yayından topluca almak istiyorum ama ayrı ayrı daha iyi olacak diyorsanız hangi yayın olması gerektiği hakkında bir fikrim yok. Önerilerinizi bekliyorum. Konu anlatım ve soru bankası
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynal

quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

Merhabalar.Bir seri katilin hayatını,işlediği cinayetleri,katilin iç dünyasını detaylı bir şekilde anlatan roman arıyorum.Örnek olarak Dexter'ı verebilirim.

Grange: Siyah Kan, Şeytan Yemini

teşekkürler
  • Herkesin bildiği uçurtma avcısı.

herkese öneririm
  • Briget Jones tarzı, son derece doğal ve sanki arkadaşımızı anlatan bir kitap. Ben çok sevdim, mutlaka okumalısınız

Carolina Aguirre- Körlemesine Buluşmalar
  • Daha önceden okudugum kürk mantolu madonnayi herkeze öneririm hikaye mi dersiniz roman mı bilmem ama olay örgüsü harika:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Qkzident

9.Sınıf set olarak önerebileceğiniz, genel olarak yani ortalama olarak iyi diyebileceğiniz bir yayından topluca almak istiyorum ama ayrı ayrı daha iyi olacak diyorsanız hangi yayın olması gerektiği hakkında bir fikrim yok. Önerilerinizi bekliyorum. Konu anlatım ve soru bankası

Dostum burası okuma kitabı tavsiyeler başlığı yani 44 sayfası da okuma kitapları üzerine eğitim forumuna gitmeni öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felina. -- 30 Mart 2013; 21:27:39 >
  • arkadaşlar bana edebiyatımı ve anlama yorumlama kabiliyetimi geliştiricek roman lazim.Pek litap okuma alişkanligim yoktu
    Son zamanlarda ceviri romanlar okudum ama anlama ve yorumlamada edebi eserler daha etkiliymis.Daha once aclik oyunlari taht oyunlari gibi kitaplar okudum.Turk edebiyatindan bir tek Yabani(Yakup Kadri) bu pek ilgimi cekmemisti sinavda cikacak diye okudum. Bunlara benzer icinde ask macera gecen bir Turk edebi roman onerebilirmisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: metin2017

arkadaşlar bana edebiyatımı ve anlama yorumlama kabiliyetimi geliştiricek roman lazim.Pek litap okuma alişkanligim yoktu
    Son zamanlarda ceviri romanlar okudum ama anlama ve yorumlamada edebi eserler daha etkiliymis.Daha once aclik oyunlari taht oyunlari gibi kitaplar okudum.Turk edebiyatindan bir tek Yabani(Yakup Kadri) bu pek ilgimi cekmemisti sinavda cikacak diye okudum. Bunlara benzer icinde ask macera gecen bir Turk edebi roman onerebilirmisiniz.

Kesinlikle Kürk Mantolu Madonna
  • Beyler artık cinayet romanları sıktı ve kendimi geliştiremiyorum. Bana kendimi geliştirebileceğim bir kitap önerebilir misiniz? Dili çok ağır olmasın . (Kişisel gelişim kitapları önermeyin) Dostoyevski felan o tarz birşeyler yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Obsessive Devotion -- 31 Mart 2013; 21:36:38 >
  • Beyler bana kisisel gelisim kitaplari onerir misiniz

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.