Şimdi Ara

Kitap Okuma Yuzugu Cok Hosuma Gitti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
2.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kitap okumayi sevenler icin paylasmak istedigim bir konu var. Bugun ismini vermek istemedigim bir kahvecide kahvemi yudumlarken yan masada oturan kizin elindeki aksesuar inanilmaz dikkatimi cekti. En basta biraz zorlandim ne ise yaradigini anlama konusunda fakat daha sonra sinyaller zihnimde uyanani dogruladi.

Dayanamadim hanimefendiye sordum pardon parmaginizda ki cisim nedir acaba diye, cahilligimi maruz gorun vs vs

Kitap okuma yuzugu dedi. Boyle bas parmaginiza taktiginiz, bir elinizle kahvenizi yudumlarken diger elinizle kitabinizi tutmaniza yarayan ahsap guzellik. Zaten ahsap urunlere hassasiyetim var nereden temin edebilecegimi sordum.

Sizinle de paylasiyorum dileyen olursa diye:

www.talopcollection.com

Bakalim ben de siparis verdim, eger elime ulasirsa urun guncelleme yaparim

Selamlar

quote:

Sırt üstü uzanırken tek elle kitap okumayı sevenler için,

Kahve içerken sayfaları daha konforlu tutabilmek için,

Ayakta seyahat ederken bir elinizle tutunurken diğer elinizle kitabınızı okuyabilmeniz için,

Başparmağa bir yüzük gibi takılan özel tasarımı sayesinde, parmağınızı hiç yormadan sayfaların açık kalmasını sağlayacaktır.

Kaliteli Ağaç,
    Tüm okuma yüzükleri tamamen el yapımı olup doğal masif ahşaptan üretilir.

Doğal Renkler / Farklı Zevkler
    Sade veya isteğe göre yağ ile renk sarartma uygulanabilir. Lütfen siparişinizi verirken not düşünüz.

Kolay Taşınabilir
    Yumuşatılmış/keskinliği alınmış kenar ve köşeleri sayesinde elbiselere, çantalara ya da kitaplara hiçbir zarar vermez. Hafif yapısı ve uygun ölçüleri sayesinde cepte ya da çantada kolayca taşınabilir.

Farklı Ölçüler
    Yüzükler 3 farklı delik ölçüsüne sahiptir;

S-Yüzük Boyu: 8 cm/Delik Çapı: 22mm (Çocuklar ve ince parmaklı kadınlar için)

M-Yüzük Boyu: 8 cm/Delik Çapı: 24mm (Kadın ve erkekler için standart ölçü)

L-Yüzük Boyu: 8 cm/Delik Çapı: 26mm ( Kalın parmaklar için)

Kalınlık tüm boylarda sabit; 1,5 santimetredir.

Eğer daha büyük beden istiyorsanız lütfen sipariş sırasında not olarak düşünüz.

• Yazacaklarımın hepsi varsayımdır.
    Sanırım bu siteyi konu sahibi tasarlamış. Hesap 2006 da açılmış, 6 yıldır forumda yorum bile yapmamış ve dün bu konuyu açmış.
    Son paylaştığı fotoğraftaki kitabın arkasında yazan birkaç cümleyi uygulamaya çalışmış sanırım. Kitabı daha okumadığı zaten çok belli
    "Teşekkür Ekonomisi, müşterinizi ve müşterinizin markanızla kurduğu ilişkiyi nasıl önemsediğinizi gösterebilmeniz için her fırsatı ortaya koyuyor. Eğer pazarlama sektöründe hâlâ sosyal medyayı kullanmaya direnen yöneticiler ve kurumlar varsa, Gary Vaynerchuk onların iştahını kabartacak." - Teşekkür Ekonomisi (Site sahibinin arayıp ilgilenmesidir vesaire...)
    Eğer düşündüklerim doğruysa gerçeği yazıp reklam yapmanız bence daha iyi olurdu.

Neyse bunlar yanlış bile olsa bir faydam dokunsun konuya.

Neredeyse aynısı ve doğal ahşap olduğu yazıyor. 3.90TL
    https://okuoku.com/urun/listele/kitap-okuma-yuzugu/44

Plastik olanı 10 tanesi 7 TL
    Aliexpress Linki
  • Bende beğendim ama site ne olduğu belirsiz bir site. Sadece bunu satıyor ve çok amatör güvenemedim. Sorunsuz gelirse burda paylaşırsanız sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • musanpa kullanıcısına yanıt
    Az önce site sahibi beni arayıp teyit aldı. Çok ilgilendi diyebilirim. El yapımı olduğu için yarına hazır olacağını ve kargolayacağını söyledi. Keşke bütün amatörler böyle olsa :) Gelince foto paylaşacağım.
  • omerang kullanıcısına yanıt
    Şimdi bu konuda yazicaktim beni de aradı kendisi cidden çok ilgili bir satıcı şaşırttı beni bende sipariş verdim

• Deneyip fotoğraf yollar mısınız?
  • Sutlusoda kullanıcısına yanıt
    Tabiki elime ulaşsın görüş ve fotoğraf paylaşırım.

• Benim de hoşuma gitti hocam, deneyen arkadaşlar sitenin güvenli olup olmadığı hakkında yardım edebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sutlusoda

Deneyip fotoğraf yollar mısınız?

Bugün elime ulaştı. Kargonun içinden tatlı bir sürpriz çıktı spoiler yapmak istemiyorum :) Ama çok memnun kaldım hizmetten. Keşke sadece bu ürün olmasa, biraz daha büyütseler ürün seçeneklerini. EFT ile ödedim ben sorun yok.

Fotografları yatıp da okuyormuşum gibi çektim

Sonradan aklıma geldi keşke 3-4 tane alsaydım hediyelik bir kere kargo öderdim. Benim için kitap okuduğum an çok değerli ve yeni oyuncağım beni motive etti diyebilirim.

• Yazacaklarımın hepsi varsayımdır.
    Sanırım bu siteyi konu sahibi tasarlamış. Hesap 2006 da açılmış, 6 yıldır forumda yorum bile yapmamış ve dün bu konuyu açmış.
    Son paylaştığı fotoğraftaki kitabın arkasında yazan birkaç cümleyi uygulamaya çalışmış sanırım. Kitabı daha okumadığı zaten çok belli
    "Teşekkür Ekonomisi, müşterinizi ve müşterinizin markanızla kurduğu ilişkiyi nasıl önemsediğinizi gösterebilmeniz için her fırsatı ortaya koyuyor. Eğer pazarlama sektöründe hâlâ sosyal medyayı kullanmaya direnen yöneticiler ve kurumlar varsa, Gary Vaynerchuk onların iştahını kabartacak." - Teşekkür Ekonomisi (Site sahibinin arayıp ilgilenmesidir vesaire...)
    Eğer düşündüklerim doğruysa gerçeği yazıp reklam yapmanız bence daha iyi olurdu.

Neyse bunlar yanlış bile olsa bir faydam dokunsun konuya.

Neredeyse aynısı ve doğal ahşap olduğu yazıyor. 3.90TL
    https://okuoku.com/urun/listele/kitap-okuma-yuzugu/44

Plastik olanı 10 tanesi 7 TL
    Aliexpress Linki

• CharlieSelim kullanıcısına yanıt
    Sevgili kardeşim, Gary'nin kitabı yeni geldi hediye olarak eşim sürpriz yapmış sağolsun :)

Bu arada plastiklerin kesinlikle aynı tadı vereceğini sanmam ama doğal ahşap yazan fiyat olarak daha uygun. Hediye olarak almak istediğimi deneyebilirim. Alırsam onun da fotosunu paylaşırım. Kıyaslama şansımız olur. Teşekkürler tekrardan.
  • omerang kullanıcısına yanıt
    Ucuz olduğundan dolayı elde ahşap olsa bile yanına alınabileceğini düşünüyorum çünkü kaybolursa üzmez ve daha hafif.
  • Kitap Okuma Yuzugu Cok Hosuma Gitti

Benim ürün de bugün geldi. Tam oldu parmağıma ve kullanışlı beğendim. Ama satıcının hakkını vermek lazım cidden inanılmaz ilgili. Ufak meblağ bir ürün olmasına rağmen sanki yüksek meblağ bir teknolojik ürün almışçasına sipariş başından kargo elinize ulaşana kadar ilgi ve irtibatta kalıyor. Umarım ilerde daha geniş bir ürün yelpazesiyle karşılaşırız, takipte kalacağım kendisini.

• Benden başka gereksiz bir ürün olduğunu düşünen yok sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ceyyn

Benden başka gereksiz bir ürün olduğunu düşünen yok sanırım.

Ben de varım. Hadi 4 liraya tamam da 15 lira da aşırı pahalı, bir de 40 liradan düşmüş yersen.
  • Şimdi Reklamlar.
  • Ben bu aleti Fransa'da görmüştüm ilk. Malum bu ürün ülkemizde tutar mı bilemem ne kadar kitap okuyoruz o tartışılır. Herneyse gaflete düşüp plastiğini aldım inanılmaz dandik. Resim de paylaşıyorum.

Amazonda ceviz ağacından yapılmışını 24,95$ 'a satıyorlar. Ağaç malzemesi önemli burada mobilya alırken bile çok varyasyonu var. Kitap okumayı zevk ile yaşayan için bence güzel icat

https://www.amazon.com/PagePal-Page-Holder-Handmade-Assistant/dp/B014JTFHIW/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1521551410&sr=8-1&keywords=wooden+thumb+book

Not: Reklam için değil içerik için buradayım. Plastiğini kullanmış biri olarak kesinlikle uzak durun. Almadan önce kullanılan ağacı sorun sonra kazıklandığınızı düşünmek zorunda kalmayın. Şahsen ben öyle yapacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: valetwodo

Ben bu aleti Fransa'da görmüştüm ilk. Malum bu ürün ülkemizde tutar mı bilemem ne kadar kitap okuyoruz o tartışılır. Herneyse gaflete düşüp plastiğini aldım inanılmaz dandik. Resim de paylaşıyorum.

Amazonda ceviz ağacından yapılmışını 24,95$ 'a satıyorlar. Ağaç malzemesi önemli burada mobilya alırken bile çok varyasyonu var. Kitap okumayı zevk ile yaşayan için bence güzel icat

https://www.amazon.com/PagePal-Page-Holder-Handmade-Assistant/dp/B014JTFHIW/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1521551410&sr=8-1&keywords=wooden+thumb+book

Not: Reklam için değil içerik için buradayım. Plastiğini kullanmış biri olarak kesinlikle uzak durun. Almadan önce kullanılan ağacı sorun sonra kazıklandığınızı düşünmek zorunda kalmayın. Şahsen ben öyle yapacağım.

Sırf bu yorum için üye oldum tekrar belirtmek istedim, bilginize.

• Merhabalar.
    Ahşap okuma yüzüğünü 2014 yılında tasarlayıp dufduf markası altında 4 yıl ürettim. Tasarlanmış ama üretime geçememiş bir çok oyuncak fikri ile beraber 2018 yılında bu macerayı sonlandırdım. Geriye daralan nefes, dolar karşısında eriyen sermaye ve para için küçülen insanlar çöplüğü ile dolu bir hafıza kaldı. Tabi biraz da ürün. Arayıp bulamayanlar için 7.5 tl arti kargo ücreti ile gönderim yapabilirim.
    Şimdilerde yurtdışında birkaç yere gönderdim. İlgi olursa üretimine tekrar başlamayı düşünüyorum. Kısmet artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Renkli olanlar çam ağacından yapılmış ve su bazlı akrilik boya ile boyanmistir. Koyu renkler ise ceviz ağacıdır. Şu bazlı vernik ile verniklenen ve hiç bir işlem yapılmayan doğal versiyonu mevcuttur. Hiç birinde sağlığa zararlı bir madde kullanmadım. Tarzınıza göre gönül rahatlığı ile seçim yapabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.