Şimdi Ara

Kit Lensli Rüya Makina NİKON D850 nin Kutu Açılışı ve Kutu İçeriği

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Nihayet kısmet oldu ve Nikon D850 rüyam gerçekleşti.
    Kit Lensli Rüya Makina NİKON D850 nin Kutu Açılışı ve Kutu İçeriğiVe işte sizlere kutu içeriğinde neler var olduğunu gösteren videosu.
    Görüşlerinizi youtuba kanalımda bekliyorum.https://www.youtube.com/watch?v=rqzr8Hwo7I0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fotografcinet -- 15 Aralık 2017; 21:21:9 >

• Güzel bir kutu açılımı olmuş. Tebrikler.
  • Teşekkürler ama makina şuan servise gitti. AF problemi var. Bakalım düzeltebilecekler mi ? :-(
  • fotografcinet F kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, d850 geri döndü mü ?
    Yn100mm f2 lens hakkında ön inceleme yaptınız uzun zaman önce ama asıl inceleme gelmedi hala. Lens hakkında türkçe kaynak bulamadım. Canon versiyonunu almayı düşünüyorum.
    Detaylı bi inceleme çok yardımcı olur.

Edit: Gh5 videosu d850 ile çekilmiş yani problem çözülmüş. Yn100mm incelemesini bekliyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıvan Ç -- 1 Nisan 2018; 0:56:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıvan Ç

Merhaba hocam, d850 geri döndü mü ?
    Yn100mm f2 lens hakkında ön inceleme yaptınız uzun zaman önce ama asıl inceleme gelmedi hala. Lens hakkında türkçe kaynak bulamadım. Canon versiyonunu almayı düşünüyorum.
    Detaylı bi inceleme çok yardımcı olur.

Edit: Gh5 videosu d850 ile çekilmiş yani problem çözülmüş. Yn100mm incelemesini bekliyorum :)
    Evet ilk firsatta yapacagim insallah.
    Youtube kanalima abone olup takipte kaliniz.
    Selamlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.