Şimdi Ara

Kışlık Giyim Hakkında Bilgiler - Kışın üşümeyin - GÜNCEL (2024) (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.281
Cevap
239
Favori
115.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Penanggalan

Hocam merhaba, erzuruma gideceğim 1 yıl orada kalacağım bot ve mont olarak ne önerirsiniz acaba ? Konuyu okudum ama 2017 den kalan çoğu mesaj olduğu için daha iyi öneriniz vardır belki diye soruyorum. Bot mont ikisine toplam 1500-1800 civarı bir şey olabilir

Selamlar, hocam her şey çok daha pahalı artık maalesef. 2 sene önce 1.000 liraya aldığım mont bugün 3.400 lira olmuş, şok geçirdim. Hem mont hem bot için o fiyatların üzerine çıkmanız gerekiyor.

Şu anda alabileceğiniz f/p olarak en iyi mont bu

Erzurum için içinize iyi bir içlik ve yün kazak giyerek sizi kurtarır.

Bot olarak da

trendyol.com
    The North Face Chılkat Iıı Kar Bot T939v6we3 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
    https://www.trendyol.com/the-north-face/chilkat-iii-kar-bot-t939v6we3-p-1924529?boutiqueId=576664&merchantId=104929

www.spx.com.tr
    Merrell Thermo Overlook 2 Mid Waterproof Erkek Botu
    https://www.spx.com.tr/merrell-thermo-overlook-2-mid-waterproof-erkek-botu-siyah-j035287-10011/

trendyol.com
    Merrell Thermo Vortex 8" Wtpf Outdoor Bot J09613 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
    https://www.trendyol.com/merrell/thermo-vortex-8-wtpf-outdoor-bot-j09613-p-1178381

Erzurum için bunları önerebilirim. Fiyat pahalı ama diğerleri pek işe yaramaz.

Ha tabi gün içinde çok soğukta karda yağmur çamurda kalmayacaksanız, içi dolgulu bir bot da alabilirsiniz.

Bu arada önerdiğim ürünler başka sitelerde 100-200 daha ucuz olabilir.

• Karpuzcu. kullanıcısına yanıt

Hocam evet haklısınız botu başka birine de önermiştiniz ordan görmüştüm merrel olanı kastediyorum baya iyi bir bot gibi duruyor ama ilk attığınız the north face ile karsılastırabilir misiniz ? hangisi tercih edilmeli artısı eksisi nedir ? Bu arada çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penanggalan -- 11 Eylül 2021; 11:1:10 >
  • quote:

Hocam evet haklısınız botu başka birine de önermiştiniz ordan görmüştüm merrel olanı kastediyorum baya iyi bir bot gibi duruyor ama ilk attığınız the north face ile karsılastırabilir misiniz ? hangisi tercih edilmeli artısı eksisi nedir ? Bu arada çok teşekkür ederim.

Birbirilerine çok yakınlar, merrel biraz daha üstün sıcaklık ve rahatlık konusunda. Fark bu ama sürekli dışarda olmayacaksanız north face olanı alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

Birbirilerine çok yakınlar, merrel biraz daha üstün sıcaklık ve rahatlık konusunda. Fark bu ama sürekli dışarda olmayacaksanız north face olanı alabilirsiniz.

Alıntıları Göster

north face en son 45 numaraya kadar galiba daha büyük bulamadım, 46.5 46 giyiyorum o yüzden biraz daha ucuzlugu sebebiyle Merrell Thermo Vortex 8 almayı düşünüyorum hocam onda daha cok beden vardı.

Hocam mont konusunda bu SH500 bana çok uzun geldi ya da nasıl desem tam hoşuma gitmedi. Farklı alternatif öneriniz var mı ? Çok soğuk yer görmediğim için yanlış düşünüyor da olabilirim tabi ama  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penanggalan -- 11 Eylül 2021; 13:58:32 >

• quote:

north face en son 45 numaraya kadar galiba daha büyük bulamadım, 46.5 46 giyiyorum o yüzden biraz daha ucuzlugu sebebiyle Merrell Thermo Vortex 8 almayı düşünüyorum hocam onda daha cok beden vardı.

Hocam mont konusunda bu SH500 bana çok uzun geldi ya da nasıl desem tam hoşuma gitmedi. Farklı alternatif öneriniz var mı ? Çok soğuk yer görmediğim için yanlış düşünüyor da olabilirim tabi ama  

Alıntıları Göster

Uzun olması belinizi ve kalçanızı korumak için, yoksa üşürsünüz :) Bu tarz dolgulu montlar işinizi görecektir.

cok sağ olun hocam kışın donmadıkça size teşekkürlerimi halen ediyor olacağım :)

• quote:

cok sağ olun hocam kışın donmadıkça size teşekkürlerimi halen ediyor olacağım :)

İlk sayfadaki bilgileri okuyun, doğru giyinin üşümezsiniz :) iyi günler dilerim.

• quote:

İlk sayfadaki bilgileri okuyun, doğru giyinin üşümezsiniz :) iyi günler dilerim.

Alıntıları Göster

Hocam çok soru sordum maruz görün, The North Face Triclimate montları altına kazak ile -10 -15 civarına kadar iş görür mü yoksa görünüşe aldanmadan yolumuza mı bakmak gerekir ? görünüşleri çift katman olması hosuma gitti ama yorumlar çok yanıltıcı olabiliyor ilk sayfalarda çok konusulmuş orda önerilmiş ama emin olamadım

• quote:

Hocam çok soru sordum maruz görün, The North Face Triclimate montları altına kazak ile -10 -15 civarına kadar iş görür mü yoksa görünüşe aldanmadan yolumuza mı bakmak gerekir ? görünüşleri çift katman olması hosuma gitti ama yorumlar çok yanıltıcı olabiliyor ilk sayfalarda çok konusulmuş orda önerilmiş ama emin olamadım

Alıntıları Göster

Ben söylediğiniz bütçeye göre yazdım, alacaksanız içi kaz tüyü olanı alın, polar olanı bir işe yaramaz.

• Merhaba bu ay 1 seneliğine Almanya'ya gideceğim orada üşümek istemiyorum zorlarsam en fazla 1000 liranın biraz üstüne çıkabilecek bir bütçem var. Hangi markaları önerirsiniz ? Bilindik markalar (Columbia Jack Wolfskin Northface vb) hepsi uçmuş maalesef.

tamamdır hocam teşekkürler mont için biraz bütçeyi esnetebilirim herhalde :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Dell_Naja

Merhaba bu ay 1 seneliğine Almanya'ya gideceğim orada üşümek istemiyorum zorlarsam en fazla 1000 liranın biraz üstüne çıkabilecek bir bütçem var. Hangi markaları önerirsiniz ? Bilindik markalar (Columbia Jack Wolfskin Northface vb) hepsi uçmuş maalesef.

Solognac sibir 500 altına yün kazak tamamdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, varşovaya gidiceğim galiba eskişehirden az bir şey soğuk yıllık sıcaklığa baktığımda öyle gördüm. Genelde Solognac sibir 500 tavsiye edilmiş ama avcı montu gibi onun yerine daha böyle normal görünümde bir şey önerebilecek var mı? Ben Erkek Kayak Montu - Siyah - 500 WEDZE - Decathlon bunu gördüm. Terübesi olan var mı ürün hakkında? Nasıl bir şey önerirsiniz. Benim genelde kulak ve bacaklarım üşür.

• kışın çalıştığım ofis ,kalorifer yandığı halde 18-19 derece oluyor. uzun kollu gömlek ve orta kalınlıkta bir kazak giymek durumundayım. helly hansen marka bir üst thermal içlik giyiyorum ama yine üşüyorum. sıcak tutacak bir içlik önerebilir misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa510626

Merhaba, varşovaya gidiceğim galiba eskişehirden az bir şey soğuk yıllık sıcaklığa baktığımda öyle gördüm. Genelde Solognac sibir 500 tavsiye edilmiş ama avcı montu gibi onun yerine daha böyle normal görünümde bir şey önerebilecek var mı? Ben Erkek Kayak Montu - Siyah - 500 WEDZE - Decathlon bunu gördüm. Terübesi olan var mı ürün hakkında? Nasıl bir şey önerirsiniz. Benim genelde kulak ve bacaklarım üşür.

İçinize içlik + yün kazak giymeniz gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: tyll

kışın çalıştığım ofis ,kalorifer yandığı halde 18-19 derece oluyor. uzun kollu gömlek ve orta kalınlıkta bir kazak giymek durumundayım. helly hansen marka bir üst thermal içlik giyiyorum ama yine üşüyorum. sıcak tutacak bir içlik önerebilir misiniz ?

Acaba terliyor yada vücudunuz nemleniyor olabilir mi. Terleyen beden asla ısınmaz.

Aldığını içlik sporcu içliği olabilir mi.

Gerçek merinos yünü bir içlik deneyin, terlememeye çalışın.

• quote:

Acaba terliyor yada vücudunuz nemleniyor olabilir mi. Terleyen beden asla ısınmaz.

Aldığını içlik sporcu içliği olabilir mi.

Gerçek merinos yünü bir içlik deneyin, terlememeye çalışın.

Alıntıları Göster

Evet kayak için almıştım aslında. terlemem olmuyor kesinlikle .üst vücut kuru ve soğuk..

Hasyün marka bir içlik denedim ,oda üşütüyor açıkçası .

Gerçek merinos yünü için marka öneriniz var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tyll

Evet kayak için almıştım aslında. terlemem olmuyor kesinlikle .üst vücut kuru ve soğuk..

Hasyün marka bir içlik denedim ,oda üşütüyor açıkçası .

Gerçek merinos yünü için marka öneriniz var mı ?

Alıntıları Göster

Gerçek %100 merinos yünü olduğu sürece marka önemi yok.

• quote:

Gerçek %100 merinos yünü olduğu sürece marka önemi yok.

Alıntıları Göster

%100 bulamadım hiç.

Genelde %40 %30 merinos yünü gibi ibareler var içlik açıklamalarında.

Peki ne onerirsiniz mont için linkteki işimi görür mü yün kazak giyiyorum ama içlik yün değil.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.