Şimdi Ara

Kişisel websitem için kısa birkaç menü ve açıklama çevirisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi akşamlar dilerim. Öncelikle konuya girdiğiniz için ve yardımcı olan, olmayan herkese teşekkür ederim. Sizden küçük bir ricam olacak.

Kişisel blog ve websitemin ingilizce versiyonunu yapıyorum. İngilizcemin yetmediği kısımlar oldu. (Daha doğrusu tam akademik olmasını istiyordum.) O yüzden siz güzel insanlardan yardım almayı düşündüm. Kolay gelsin...

NOT: Parentez içlerini sizin için yazdım, onları çevirmezseniz sevinirim.

- ANASAYFA (MENÜ)
    **

- HAKKIMDA (MENÜ)
    ** BEN KİMİM ? (ÜSTÜNE GELİNCE)

"13 Aralık 1995 tarihinde, Türkiye'nin güzel ve turistik bir ilçesi olan Antalya'nın Manavgat ilçesinde doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi yine burada aldım ve Fatih Anadolu Lisesi'nden mezun oldum. Mezun olduğum sene üniversiteye gitmeyip, mezun olarak kaldım. Sonraki sene Bilkent Üniversitesi'ni kazandım. Şuan da (2015) hazırlık okuyorum. Üniversitede yapay zeka alanında çalışmalar yapmayı düşünüyorum. Mezun olunca da yine bu alanda bir şirket kurma planım var."

- DİL BİLGİM (veya "BİLDİĞİM DİLLER" hangisi daha uygunsa)

- HOŞLANDIKLARIM (Yapmayı sevdiğim şeyler)
    ** kod yazmak (programla yani)
    ** kahve içmek
    ** oyun oynamak
    ** dizi, film & belgesel izlemek
    ** müzik dinlemek
    ** gezmek tozman
    ** yemek yemek
    ** uyumak

- İLGİLENDİKLERİM (Hobilerim gibi)
    ** bilim & teknoloji
    ** uzay
    ** elektronik
    ** teknolojik cihazlar
    ** öğrenmek (yeni şeyler)
    ** spor

- EĞİTİM HAYATIM
    ** "2010 yılında başladığım, Manavgat Fatih Anadolu Lisesi'nin "Sayısal" bölümünden 2014 yılında mezun oldum."
    ** "2015 yılında Bilkent Üniversitesi'ni kazandım. Şuan da (2015) hazırlık okuyorum."

- HİZMETLERİM (MENÜ)
    ** NE YAPIYORUM ? (ÜSTÜNE GELİNCE) ve SUNDUĞUM HİZMETLER NELER ? (ÜSTÜNE GELİNCE 2)

- BLOGUM (MENÜ)
    ** NE PAYLAŞIYORUM ? (ÜSTÜNE GELİNCE)

- İLETİŞİM (MENÜ)
    ** BANA ULAŞIN (ÜSTÜNE GELİNCE)

- BANA ULAŞMAK İÇİN, (çevirilecek)
    ** Aşağıdaki bilgileri kullanabilir veya formu doldurarak bana mesaj gönderebilirsiniz.

- DİNLEDİKLERİM (MENÜ)
    ** NE DİNLİYORUM (ÜSTÜNE GELİNCE)

- İZLEDİKLERİM (MENÜ)
    ** NE İZLİYORUM ? (ÜSTÜNE GELİNCE)

"2008'den itibaren izlediğim, IMDB puanı 6.5 ve üzeri olan tüm dizi ve filmleri aşağıda listeledim. Dizi veya film seçerken oldukça seçici ve titizimdir.
    (Bütçe, yönetmen, oyuncular gibi.) Bu yüzden zevkime güvenebilir ve aşağıya bir göz atmak isteyebilirsiniz."

• Arkadaşlar yardım edebilecek olan yok mu ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.