Şimdi Ara

kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerekiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
55.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarın kapağını indirip beklmeye alıp sonra tekrar açtığımda "kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerekiyor" hatasıyla karşılaşıyorum. Nedendir

Edit: hallettim. Kablosuz driverin güncelleme son güncellemesinde sıkıntı varmış sanırrım, sistemi geri alıp kurtardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wandy -- 13 Ekim 2013; 22:34:50 >

• wandy W kullanıcısına yanıt
    hocam masa üstünü nasıl gördün aynı hata bende de var ama ben laptopun power düğmesine bastıktan sonra bu hatayı alıyorum ve yyeniden başlatıyor hiçbir şekilde masa üstünü göremiyorum biosa giremiyorum güvenli moda alamıyorum format atamıyorum
    nasıl çıktın bu işin içinden ???
  • Cevap verebilecek bir arkadaş yokmu. Arkadaşın dediği gibi bilgisayar hiç açılmıyor. formatta atılmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimki öyle olmuyordu. Bilgisayar açılıyor sonra beklemeye alıp tekrar açtığımda bu hatayı veriyordu. Bir bilgim yok malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cekkes

hocam masa üstünü nasıl gördün aynı hata bende de var ama ben laptopun power düğmesine bastıktan sonra bu hatayı alıyorum ve yyeniden başlatıyor hiçbir şekilde masa üstünü göremiyorum biosa giremiyorum güvenli moda alamıyorum format atamıyorum
    nasıl çıktın bu işin içinden ???

Hocam şimdi aynı problem bende var siz nasıl hallettiniz?
  • Arkadaşlar aynı sorun benim çocuğun laptobunda da var, devamlı yeniden başlıyor. Biostan CD başlangıcına ayarladım ama yaptım W7 formatını da görmüyor.
    Netten aldığım resimle birebir aynı görüntüyü alıyorum. "kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerekiyor" şeklinde bir yazı.
    Lütfen yardım

http://i.hizliresim.com/e5pr8l.jpg

• quote:

Arkadaşlar aynı sorun benim çocuğun laptobunda da var, devamlı yeniden başlıyor. Biostan CD başlangıcına ayarladım ama yaptım W7 formatını da görmüyor.
    Netten aldığım resimle birebir aynı görüntüyü alıyorum. "kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerekiyor" şeklinde bir yazı.
    Lütfen yardım

http://i.hizliresim.com/e5pr8l.jpg

Sistem geriyükleme deneyin. Ekran kartı sürücüsünü güncelleyin. DirectX 11 yükleyin.

• müdahale edemiyorum, sistem geri yükleme imkansız. format cd sini bile görmeden yeniden başlıyor, sadece biosa girebiliyorum güvenli mod da olumsuz
    yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi minuit -- 30 Ocak 2014; 18:04:21 >
  • bilgisi olan yok mu?
  • arkadaslar bu konu ıle ılgılı sıkıntı cekenler bana maıl atsınla uguryildz@gmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: minuit

müdahale edemiyorum, sistem geri yükleme imkansız. format cd sini bile görmeden yeniden başlıyor, sadece biosa girebiliyorum güvenli mod da olumsuz
    yardım

Aynisi bndede var suan cözdunmu dudurumu aga

• Sorun bende de var.Yardim edin.

• Sorunun çözümü nedir aynı hatayı alıyorum. Laptop açıktı baktım uyuya kalıcam kapadım 3 saat geçmeden açınca bu hatayı vermeye başladı nasıl çözeceğim

• ÇÖZÜLDÜ

arkadaşlar beni sinirden delirten bu sorunu çözdüm. pc fanı sürekli çalışıyordu hiçbirşey yapmadığım halde çalışıyordu ve malum hata gelip pc kapanıyordu ben sırf çözümü paylaşmak için siteye üye oldum. hata biostan kaynaklanıyor arkadaşlar windows boot yüklerken ilk sırayı cd dvd yapıyoruz daha sonra format atıyoruz yaa hah işte onu yeniden düzeltip ilk sıraya tekrar hardiski almamız gerekiyor yani biosu default ayarlarına çevirmemiz gerekiyor. biosu default ayarlarına çevirince hata düzeliyor kalın sağlıkla. :)))
  • Internetten film izlerken bir anda karşıma çıkınca virüs sanıp laptobu sarjdan çektim
    Şimdi ne yapmam gerekiyor

• Arkadaşlar aynı hatayı alıyorum ne windows açılıyor nede recowery menüsüne giriyor ne yapmam gerek çıkamadım işin içinden bir türlü?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.