Şimdi Ara

Kısa Cevaplar Yazan Kıza Verdiğim Ayar!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ne yazsam hep "doğrudur, anladım" yazıyordu. Bende konuşmak istemiyor musun falan yazdım da hayır konuşuyorum ya falan yazdı. En sonunda sinirlenip "Böyle yaz ki cevap veremiyim" yazdım.
    edit: son yazdığımı sildim yerine tekrardan mutlu yıllar iyi geceler yazıp konuşmayı sonlandırdım.

Evet beyler ne yapmalıyım başka? Yani kız çok çekingen bir tip bundan mı kaynaklanıyordur sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-08210B126 -- 31 Aralık 2018; 23:35:54 >

• şiştim yeğenim
  • Konuşmak istemiyorda olabilir fakat o anlık morali bozuk olabilir kafasında birşeyler olabilir sürekli yapıyor mu bu şekilde
  • Tam 1 ayar olmuş tebrikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendindenvazgeçenadam

Konuşmak istemiyorda olabilir fakat o anlık morali bozuk olabilir kafasında birşeyler olabilir sürekli yapıyor mu bu şekilde
    Hep böyle hocam.
  • Şiştim yeğenim
  • Kardeşim ayar böyle verilmez, sen ayar verdiğini zannediyosun fakat yaptığın şey “umursanmayan adamın tribi” olmuş. İlişkilerde en önemli husus özgüvendir ve ilgi çekici olmaktır. O senin yokluğunda seni merak etmesi gerekir. Bu çocuk nerde derken sen hala gizemini koruyacaksın. Sonra ufaktan yaklaşıp hemen kendini geri çekeceksin. Yanlış birşey gördün mü hemen noluyor diyeceksin. Daha fazlada tavsiye istersen yazarım ama senin ilerleyiş yanlış,
  • quote:

Orijinalden alıntı: ediptoker

Kardeşim ayar böyle verilmez, sen ayar verdiğini zannediyosun fakat yaptığın şey “umursanmayan adamın tribi” olmuş. İlişkilerde en önemli husus özgüvendir ve ilgi çekici olmaktır. O senin yokluğunda seni merak etmesi gerekir. Bu çocuk nerde derken sen hala gizemini koruyacaksın. Sonra ufaktan yaklaşıp hemen kendini geri çekeceksin. Yanlış birşey gördün mü hemen noluyor diyeceksin. Daha fazlada tavsiye istersen yazarım ama senin ilerleyiş yanlış,
    Hocam bana yol gösterir misiniz? Yani ne yapayım sizce?
  • Böyle kızlar adamı çok üzer. O sana yol vermeden acele et hemen yol ver kıza. Yoksa arkasından koşar durursun. Cevap bile vermeyecek ilerde görürsün. Sen bırakırsan bir onurun olur 😄
  • Utandim
  • Anladım.
  • Kardeşim biricinci kural şu bunu hiçbir zaman unutma. Kızlar gücü severler, güçlü erkeklere bayılırlar. Bu kural sadece insanlarda geçerli değil, hayvanlarda bile geçerli. Biliyorsun erkek aslanlar vardır birde alfa erkek aslanlar vardır. Erkek alfa aslan bir sürü dişi aslanın olduğu sürünün sahibidir.

Şimdi güç olayını biraz açayım. Biz sonuçta insan olduğumuza göre bizi bu güç olayının insan kısmı ilgilendiriyor. Erkeğe gücü veren en temel nitelik özgüven ve sosyal ilgidir. Para, siyeset vs gibi başka şeylerde vardır gücü veren ama esas nitelik özgüven ve sosyal ilgidir ve bu ikisini her ortamda sağlayabilmen mümkündür.

İşin özgüven kısmında en önemli etken kendini ifade edebilme yeteneğin ve yaptıklarınla insanlarda etki bırakabilme kabiliyetin gelir. Çünkü insanı insan yapan onun dünyaya bakış açısıdır. Ama sadece bakış açılarının vizyoner olması yetmez, bunlar insanları etkilemeli, onları değiştirmeli ve hatta sana özenmeliler. Bütün bunlar olurken sen onların gözünde marka olmalısın ve sana koşulsuz inanmalılar. Ve en önemlisi kendini ifade edebilme yetin kuvvetli olmalı.

Sosyal ilgi ise, bulunduğun ortamda her kim varsa kız erkek farketmez, o sosyal ortamı her türlü yönlendiren ve yöneten kişi olmak çok önemli. O ortamda her kim varsa sen olmadan herhangi birşey yapmak istememeli. Ama sende bu durumda bile kendini ağırdan satan kişi olmalısın. Bu arada sadece erkek çevresinde takılmayacak ve sadece tek bir kızla ilgilenmeyeceksin. Herkese eşit davranacaksın çünkü burada en önemli husus sosyal çevreye hükmetmek.

Bu iki şeyi herhangi başka birşeye ihtiyaç duymadan her ortamda yapabilirsin ve gücü eline alırsın. Gücü eline aldıktan sonra ise alfa olursun artık istediğin kızla ilgilenmek senin elinde olur.

En büyük iki yanlış ise kendini savunmak zorunda kalmak ve kendine olan ilgisizlikten şikayet etmek olacaktır. Bu ikisini sen sen ol hayatın boyunca sakın yapma. Kendini bir kere savunmak zorunda kalırsan hep savunmak zorunda kalırsın. Aynı şekilde ilgisizlikten şikayet edersen gücü yitirirsin. Eğer ilgiden memnun değilsen konuşmayacaksın aramayacaksın görmezden geleceksin. Yukarıda anlattığım şeyleri yaparsan zaten ilgi hiçbir zaman eksik olmayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ediptoker -- 1 Ocak 2019; 22:37:26 >

• bsg
  • Konuşmak istemiyor sadece ayıp olmasın diye konuşuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.