Şimdi Ara

Kış kampı için Uludağ'da Çobankaya mı yoksa Sarıalan mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Forumda yeniyim, hatalarım olursa şimdiden affedin.

Yakınlarda kızımla Uludağ'da bir kış kampı yapmayı planlıyoruz. Kış kampına uygun ekipmanlarımız var (-12 derece konfor değerli uyku tulumu, extreme çadır, vb.). Daha önce yaz mevsiminde Çobankaya'da yürümüşlüğümüz var, nispeten biliyoruz Çobankaya'yı. Ancak hatırladığım kadarıyla kamp yapılabilecek çok uygun bir yer yok gibi. O yüzden Sarıalan'ı da değerlendiriyoruz.

Bu iki yerde daha önce kış kampı yapmış veya her iki bölgeyi de bilenler varsa bana tavsiyede bulunabilir mi?

Internette özellikle youtube'da çok fazla bilgi yok. Kışın Sarıalan ile Çobankaya arasını günübirlik yürüyen birkaç kişinin videosu dışında herhangi bir şey yok maalesef. Yalnız izlediğim videolarda Sarıalan ile Çobankaya arasında kamp için güzel birtakım yerler var gibi. Bu nedenle en kötü ihtimalle Çobankaya'dan Sarıalan'a doğru inerken kamp için uygun bir yer bulmayı umuyorum. Aşağı çok inmezsek dönüş için Çobankaya'daki, yok inersek Sarılan'daki teleferik istasyonunu kullanmayı düşünüyorum.

Uludağ'da kış kampı için insanlardan uzak, tercihen ağaçlık içerisinde bir yer tavsiye edebilecek var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.