Şimdi Ara

Kırtasiyeden alınmış scrikss (kalem)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce kırtasiyeden almış olmama rağmen kalemin ömür boyu garantisi devam ediyor mudur?

• Yorum yok mu?
  • Arkadaşlar kalemin scrikss ın sitesine göre ömür boyu garantisi var bir kaç internet siteside böyle yazıyor kırtasiyeden alıncada oluyor mudur ömür boyu garanti?
  • tabiki.orjinal seri no varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: derkin

tabiki.orjinal seri no varmi?

Kalem pazertesi elime geçecek ancak internette ömür boyu garanti kartı gibi birşey gördüm benim aldığım kalemin kutusunda öyle birşey yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.House M.D

Sizce kırtasiyeden almış olmama rağmen kalemin ömür boyu garantisi devam ediyor mudur?

Normalde aldığın her ürünün en az 2 yıl garantisi olması gerekir. Ancak, aldığın yere göre bu garanti olayı biraz değişiklik gösteriyor tabi. Kaleme bir şey olacak olursa Scrıkss'le irtibata geçmen ve sorunu resimlerle anlatman yararlı olacaktır. Bu arada benim imzamda yer alan linkten daha detaylı bilgilere ulaşabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAVİT

quote:

Sizce kırtasiyeden almış olmama rağmen kalemin ömür boyu garantisi devam ediyor mudur?

Normalde aldığın her ürünün en az 2 yıl garantisi olması gerekir. Ancak, aldığın yere göre bu garanti olayı biraz değişiklik gösteriyor tabi. Kaleme bir şey olacak olursa Scrıkss'le irtibata geçmen ve sorunu resimlerle anlatman yararlı olacaktır. Bu arada benim imzamda yer alan linkten daha detaylı bilgilere ulaşabilirsin.

Scrikss a müşteri hizmetleri konusunda güvenemedim mesaj atıp bir soru sordum yanıt bile gelmedi
  • quote:

quote:

Kalemi aldım ancak sadece kalem var :) ne kutu ne garanti kağıdı :)
  • quote:

quote:

Kalemde sorun çıktı nasıl ulaşabilirim scrikss a ?
  • Merhaba,Scrikss kalem ürünlerinin tamamı ömür boyu garantilidir.nereden alırsanız alın durum değişmez. sıkıntı yaşamanız durumunda 0212 549 24 24 numaralı telefondan firmayla irtibata geçebilirsiniz...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.