Şimdi Ara

KIRMIZI ORİJİNAL LENS PARK SENSÖRÜ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Kırmızı 2012 model bi Polo almak istiyorum. Özellikle kırmızı istiyorum çünkü çok yakıştığını düşünüyorum. Ancak almak için görüşmeler yaptığım aracın arkasında park sensörü yok ve orijinal lens park sensörü taktırmak istiyorum fakat internette bulamadım. Bütün sensörler eski tip çıkıntılı sensörler. Bense aşağıda örneğini vereceğim orijinal görünümlü park sensörü arıyorum. Beyaz renkte olanları bulunabiliyor ama kırmızısını nerede bulabilirim bilgisi olanlar var mı?

KIRMIZI ORİJİNAL LENS PARK SENSÖRÜ

• İlacınız Ender Elektronikte. VW için orijinal ekipman retrofit aksesuar konusunda en uygun ve kaliteli işçiliği sunan firmadır benim gözümde. hatta isterseniz logodan geri görüş kamerası bile montajlatabilirsiniz. Ön arka OPS sistemi için gerekli linki şuraya bırakıyorum. Kendileriyle iletişime geçebilirsiniz.

http://enderelektronik.com.tr/oem-parcalar/volkswagen/polo/polo-6c-2014/golf-7-park-sensor-set.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khortytsa

İlacınız Ender Elektronikte. VW için orijinal ekipman retrofit aksesuar konusunda en uygun ve kaliteli işçiliği sunan firmadır benim gözümde. hatta isterseniz logodan geri görüş kamerası bile montajlatabilirsiniz. Ön arka OPS sistemi için gerekli linki şuraya bırakıyorum. Kendileriyle iletişime geçebilirsiniz.

http://enderelektronik.com.tr/oem-parcalar/volkswagen/polo/polo-6c-2014/golf-7-park-sensor-set.html
    Mesajınız için teşekkür ederim. Ancak ender’de maalesef çok pahalı. Daha uygun bir yer bulursam daha iyi olur :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İyi günler bende bugün aracıma Bosch urf 7 park sensörünü taktırdım (Bosch car servisinde) yaklaşık 1850 tl ye mal oldu ama bence muhteşem kaliteli ve sade . Tavsiye ederim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.