Şimdi Ara

Beyaz Fiesta 2013'e ön far ampulü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba. 5 gün önce ikinci el beyaz fiesta 2013 trend satın aldım. Kendimce şirket aracı tipinden kurtarmaya çalışıyorum aracımı. Sis farı, cam üst-alt krom çıta ve ön karlık taktırdım araca. Şimdi ise mavi tonlarında ön kısa-uzun far arıyorum. Mavi renk park farları satın almak istiyorum ama bu konu da pek bilgim yok hangi markaya yönelmeliyim, led mi normal mi yoksa xenon mu almalıyım sislere uyacak bir far arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Teşekkürler.

• hocam mavi hiç aydınlatmaz. ben de beyaz zenon var o bile yağmurda aydınlatmıyor. ben kısa ve uzuna beyaz led zenon taktım. ve amerikan ayarlı park modülü taktım. parkları da turuncu yaptım. sen de bu tarz bir şeyler deneyebilirsin
  • Arkadaşlar, 2011 titanium x paket fiestanin farinda 4 adet lamba var.

(1)-En icteki sinyal lambasi

(2)-En dıştaki uzun far :H1(xenon gibi görünen,. sanırım mercekli diye geçiyor ve

(3 ve 4)-ortada alt ve ust olmak üzere 2 adet lamba var. Alttaki küre seklinde ampul, ustteki ise daha cok igneye benzer, yani küre şeklinde değil. Bu üstteki lamba yanmıyor.

Kapıları açtığımda çalışan lambaları, kisa farları, uzun farları hepsini denedim. Hiçbirinde bu (3 ve 4) . maddede geçen, üstteki lamba yanmıyor. Sadece kisa farı acinca alttaki lamba yanıyor

Sorum şu :

Bu yanmayan lambalar dönüş farı mıdır? Ya da adi ne diye geçiyor?

Geçenlerde gece çok şiddetli yağış vardı. Kisa far ve sis fari görüşe yetmedi. Bazi durumlarda uzunlari yakmak zorunda kaldım.

Kisa far yağmur yağmasa da yetersiz gibi geliyor. Far tavsiyeniz var mı? (osram night breaker vs. gibi)

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yanlış olmuş, kusura bakmayın. üstteki park lambası, alttaki uzun far. En distaki de mercekli kısa far.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.