Şimdi Ara

kirmizi gozleri duzeltmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya ne zamandir bunun icin ugrasiyorum bissuru photoshop videosu izledim cok karisik geldi :S soyle basit bi yazilim veya kolay bi yolu varmidir bunun?

• Dostum en kolayı o büyüklükte siyah bir çember koy üzerine. Opacity yide biraz düşür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simple -- 10 Kasım 2007; 22:11:55 >
  • Var! Ama bilgisayarım patladıAçılınca sana söylerim ismini

• var...

Acd see programını yükle....

resim açma ve işleme programı diyebiliriz......

çok basit..

düzeltmek istediğin resmi acd ile açıcaksın...

açınca programın versiyonuna göre değişmekle beraber sağ tıklayıp edit ten ,open in editor diyceksin...

orada red eye seçeneği var ordan düzelticeksin kendini renkli gözlü bile yapabilirsin bu kadar basit...

bence bu programı yükle çok pratik...
  • picasa derim hemde türkçe çeşitli efektlerde yapabilirsin

google picasa yazman yeterli
  • resimli

düzelteceğin resmi acd ile açıp , sağ tıklayıp , edit ten open in editor dedikten sonra;

• picasayı indirin ya kasmayın diğer programlar için
  • Dost siz galiba fotoşoptan anlıyorsunuz sana bir soru soracağımda bana yardım et lütfen kardeş be..Ben bir remin yüzünü boyamak istiyorum Polygonal Lasso seçeneği ile kelebek ile kesiyorum aynı yapacağım yerler içinde shift tuşuna basıyorum bazı yerlerde var ki ora etkilenmesin diye ALT tuşuna basıyorum ama eksi yaptığım yerleri seçmiyor neden artı yı görüyorda eksiyi görmüyor be kardeş..
    quote:

Orjinalden alıntı: gecomert

var...

çok basit..

açınca programın versiyonuna göre değişmekle beraber sağ tıklayıp edit ten ,open in editor diyceksin...

orada red eye seçeneği var ordan düzelticeksin kendini renkli gözlü bile yapabilirsin bu kadar basit...

• quote:

Orjinalden alıntı: magnum_1453

Dost siz galiba fotoşoptan anlıyorsunuz sana bir soru soracağımda bana yardım et lütfen kardeş be..Ben bir remin yüzünü boyamak istiyorum Polygonal Lasso seçeneği ile kelebek ile kesiyorum aynı yapacağım yerler içinde shift tuşuna basıyorum bazı yerlerde var ki ora etkilenmesin diye ALT tuşuna basıyorum ama eksi yaptığım yerleri seçmiyor neden artı yı görüyorda eksiyi görmüyor be kardeş..
    quote:

var...

çok basit..

şuan bağlandığım bilgisayarda kurulu değil bakamıyorum ama anlattığın kadarıyla doğru yapıyosun gibi...seçili ayarlarını kontrol et bazen çok basit bişeyden olabiliyo böyle aksaklıklar...

• @Stormrage

arkadaşım sorununu hallettin mi ?

sana cevap yazdık o kadar zahmet edipte bi karşılık vermedin ....
  • quote:

@Stormrage

arkadaşım sorununu hallettin mi ?

sana cevap yazdık o kadar zahmet edipte bi karşılık vermedin ....

valla aslında konunun yeri burası değil ve konu-dışı kalabalık diye buraya açıyorlar, yardımcı oluyorsun bir teşekkür bile etmiyorlar..Bundan sonra diğer bölümlerde açılması gereken konulara cevap vermeyeceğim..
  • PhotoShop RedEyeTool il çok kolay.
    Açık renkli gözler için darken amount değer %50 nin altında olacak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.