Şimdi Ara

Kirik pinli islemciyle ne yapilabilir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler 2 tane kirik pin ve 20 ye yakin yamuk pinli islemciyle ne yapilabilir nasil tasarimlar yapilabilir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çöpe at.

• Aciyom aga fx 6300 parada yok alamiyom 2. El alcam lanet olsun temizlerken oturmamis yuvaya acilmayinca pc parcalara baktim bakmadigim islemci vardi soktum sokerken termal macuna yapisip geldi sogutucudan cikmadi biraz zorladim cikarken kaydi anakarta dustu yamuldi pinler dueltirken 2 pin kirildi.

• pinleri düzeltebilirsin zor değil biraz sabırla..kırık pinler için tamir yapan yerler var,bozuk işlemcilerdeki pinleri söküp kaynatıyorlar..ama senin bulunduğun yerde vardır yoktur onu bilemem
  • Aga sen nerde oturuyosun eger istanbuldaysan bende istanbuldayim yapan yerleri biliosan soylermisin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: denizuslu

Aciyom aga fx 6300 parada yok alamiyom 2. El alcam lanet olsun temizlerken oturmamis yuvaya acilmayinca pc parcalara baktim bakmadigim islemci vardi soktum sokerken termal macuna yapisip geldi sogutucudan cikmadi biraz zorladim cikarken kaydi anakarta dustu yamuldi pinler dueltirken 2 pin kirildi.

Hocam okurken bile heyecanlandım Valla bahsettiğin olay insana evlat acısı gibi ağır geliyor, insallah tez zamanda çözersin ama doğruyu söylemek gerekirse benim o işlemciden pek umudum yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The.ApoLLo

quote:

Orijinalden alıntı: denizuslu

Aciyom aga fx 6300 parada yok alamiyom 2. El alcam lanet olsun temizlerken oturmamis yuvaya acilmayinca pc parcalara baktim bakmadigim islemci vardi soktum sokerken termal macuna yapisip geldi sogutucudan cikmadi biraz zorladim cikarken kaydi anakarta dustu yamuldi pinler dueltirken 2 pin kirildi.

Hocam okurken bile heyecanlandım Valla bahsettiğin olay insana evlat acısı gibi ağır geliyor, insallah tez zamanda çözersin ama doğruyu söylemek gerekirse benim o işlemciden pek umudum yok.

Aynen aga benimde umudum yok olan oldu artik 2. El semprona kaldik yaza kadar idare edicez

• denizuslu D kullanıcısına yanıt
    Hocam benim 8320 nin pinler kırılmıstı , Amd servisine yolladım garanti dışı olmasına rağmen yenisini yolladılar (araya inventus felan da girdi) saolsunlar çok iyi kalpli adamlar

Belki yollarlar. Baktın kabul etmediler Kırık olan pinleri adam gibi lehimleyecek bir kuyumcu felan bul. çok ince iş ama. Yamukları düzelttir hiç değilse onu lehimletemesen bile. yamukları düzelttikten sonra anakartta denk geldikleri yerleri bul kırık pinlerin ve oralara koy öyle çalıştır. Yapan var.

Geçmiş Olsun
  • Ewet aga bi servise yollamakta fayda var olmazsada dedigin gibi kiriklara lehim falan yapariz

Tesekkurler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.