Şimdi Ara

KİRALIK PS4/PS5/VR2 300+ OYUN-STELLAR BLADE/RONIN/DRAGONS DOGMA/ELDEN DLC/FF7/HELLDIVERS2/BANISHERS/ (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
582
Cevap
154
Favori
132.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendisinden Dying Light 2 kiraladım. İlgili biri , güvenle oyun kiralayabilirsiniz.

• İlk defa kiralama yaptığım için tereddütlerim vardı. Fakat kendisi bütün sorularımı yanıtladı ve yardımcı oldu cok teşekkür ediyorum.
  • Merhaba Ratchet & Clank : Rift Apart

Varmıdır elinizde
  • canzais kullanıcısına yanıt
    Merhaba,özel mesaj ile dönüş yapıldı.
  • Hızlı dönüş yapıyor ve güvenilir bir arkadaş. Gönül rahatlığı ile kiralama işleminizi yapabilirsiniz.
  • İlk defa böyle bir kiralama yaptım. Sağolsun hemen dönüş yaptı ve olayı şipşak hallettik. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

• Merhaba yarından itibaren 5 günlük ps4 Miles Morales pri kiralamak istiyorum. Müsait mi acaba
  • roketpasa kullanıcısına yanıt
    Merhaba,özel mesaj ile yanıtlandı.
  • moddy21 kullanıcısına yanıt

Hocam özelden mesajınızı gördüm. Ama mesaj atamıyorum. Normalde 11 yıllık üyeyim fakat forum telefon doğrulaması istiyor. Telefona da kod göndermiyor bu sebeple buradan yazmak zorunda kaldım. Sec hesabı da olur farketmez hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roketpasa -- 14 Şubat 2022; 23:46:56 >
  • Kendisinden Sifu PS5 için kiraladım, ilgisi ve yardımı için çok teşekkür ederim.
  • pm

• Dark matter D kullanıcısına yanıt

Hocam size mesaj atılmıyor, telefon numaranızı özel mesajla paylaşın o şekilde iletişim kuralım

• Kendisinden COD WF 19 kiraladım, dakikasında hesabı verdi ve yakın arkadaşı gibi ilgilendi, teşekkürlerimi sunuyorum kendisine.
  • Horizon Forbidden West'i kiraladım çok hızlı dönüş yaptı. Tamamen güvenilir, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

• Daymare kiraladım arkadaştan hemen dönüş yaptı teşekkürler
  • Konu için Teşekkürler. Epey oyun varmış.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.