Şimdi Ara

KIRALAMAK ICIN HANGISI..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ekım ayında 15 gun ıcın ISTANBUL-SAMSUN-GIRESUN-TRABZON-ISTANBUL olmak uzere yaklasık 2000km cıvarı bır yol yapacagım,kendı arabamda hıc olmadıgından dıreksıyonum ıyı olsada ısın cok teknıgınden anlamam arabada.

keseme uyan ıkı arac buldum ve bunlar arasında sızce hangısı olmalı ve neden?

2015 fıat lıne 1.3 urban veya 2015 KIA RIO DSL HB FANCY 1.4 90 PS

lınea ıcın yorumları okudukca canım sıkıldı ve keseme uyan bu alternatıf var bır suru fırmadan baktım,tesekkurler..

• kesınıze uyan araba degılde fırma olsun at arabasıylada gıtsenız avıs budget gıbı kurumsal fırma dısında araba kıralamayın öttürürler,
  • Yorumları okusan nolur hocam araba almıyorsun ki.

Genişlik rahatlık istiyorsan biraz hantal olsada linea al derim. Kullandım ortalama güzel bir araç kiralama için.

Kia rioyu bilmem ama lineaya göre daha hafif olduğundan daha seri olur.

Bana sorarsan centraldan linea kiralarım. 15 gün kiraladığında zaten günlüğü 70 e falan geliyor. Bir de mini sigorta yaptır, uzun yol illa taş sıçrar veya sürtersin bişey olur.
  • Crauls kullanıcısına yanıt
    Kaç para istiyorlar söylediğiniz araçlara
  • alikeles kullanıcısına yanıt
    15 gune 1200 cıvarı farklı fırmalar
  • BOLDVIPER kullanıcısına yanıt
    Haklısın arkadasım zaten bu 3. oto kıralayısım ve ATATURK HAVALIMANI personelı oldugum ıcın buranın dısında fırmaya bakmıyorum bakmamda,zaten arayıp fıyat aldıgım fırmalar..central,enterprıse,garenta,hertz,thrıffy vb..
  • DaYWaLkeR kullanıcısına yanıt
    aslına bakarsan fıyat aldıklarımdan bırısı central ama mını hasar paketı ıle bırlıkte lıneaya 15 gun 1275 dedıler
  • Normal daha ucuza bulamazsın. Belki vodafone indirimiyle budget uygun olabilir. Ama vodafone indirimi olunca da ofis fiyatı üzerinden değerlendiriyolar, dikkat etmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Normal daha ucuza bulamazsın. Belki vodafone indirimiyle budget uygun olabilir. Ama vodafone indirimi olunca da ofis fiyatı üzerinden değerlendiriyolar, dikkat etmek lazım.

bu arada kıa rıo ıcın garentanın 3000km sınırı var yazıo nette,3000km bana ucu ucuna yetebılırde yetmeyebılırde yarın ofıslerıne soracagım eger oyleyse mecbur lıneaya kalcaz artık
    Garentada 1 Aylık 2015 1.3 Multijet Pop model Linea 1415 Tl bence böylesi daha karlı olur sizin için düşünürseniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikeles

Garentada 1 Aylık 2015 1.3 Multijet Pop model Linea 1415 Tl bence böylesi daha karlı olur sizin için düşünürseniz

aslında cok daha hesaplı soyledıgın gıbı ama zaten 15 gun ızın var sonrasında araca ıhtıyacım yok yanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

quote:

Orijinalden alıntı: alikeles

aslında cok daha hesaplı soyledıgın gıbı ama zaten 15 gun ızın var sonrasında araca ıhtıyacım yok yanı

200 TL farkla 15 gün az değil hocam 2 hafta sonu geçecek bu sürede o hafta sonlarını değerlendirebilirsiniz zannedersem çalışıyorsunuz iş çıkışlarında vs aracın keyfini çıkarabilirsiniz

• bırde sımdı personel ındırımı ve bayrmadan sonrası olması dolyısyla hasar pkaetı dahıl 1.250 tl ye hyundaı İ20 -1.4 DIZEL fıyatı aldım bunun ıcın ne dersınız?
    günlüğü 60 dan biraz fazlaya gelıyo ama bence kurumsal bır fırma kımlıgı olması yuzunden o fıyata deger içiniz rahat olur
    yok bendeyken arıza yapıcakmı yok öyle böyle olucakmı demessınız hem sız kaza yapmasınız bıle bırı gelıp vursa bunu merdıven altı kıralayan yere anlatamazsınız ama kurumsal fırmada bu dert yok yenısı nı al yola devam asagı yukarı b segment aracların cogu ozel bı ındırım felan yoksa o fıyatlarda bence normal derım
  • Uzun yolda i20 ile rahat ederim dersen kirala ama ben olsam lineayı kiralarım. Gayet iyi linea bence yorumlara bakma.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.