Şimdi Ara

Kiralamada Symbol vs. Linea

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 6 tane falan araç kiralayacağım elemanlarımın kullanması için. Symbol 1.5 DCI, Linea 1.3 Multijet'ten 100TL daha pahalı. Ayda 600TL fazla ediyor yani. Araçlar senede 30.000 civarı yol yapar diye düşündük. Genelde şehir içi, ara sıra da şehir dışı yol yapacaklar. Symbol teknik özellikler tablosuna göre daha iyi gidip bariz bir şekilde de daha az yakıyor. Gitmesi değil de yakması konusunda siz ne dersiniz? Symbol ayda 100TL'yi yakıtla amorti eder mi? Yoksa Linea kiralayıp geçeyim mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canozpinar -- 20 Nisan 2015; 13:34:18 >

• canozpinar C kullanıcısına yanıt
    Linea 100 km de 1 litre fazla yakar. Senede 1200 lira yapar o da aynı kapıya çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pejo 301 citroen c-elysse fiyatlarınıda inceleyin yakıt tüketimleri yüzünüzü güldürecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-38F9BBB0B -- 20 Nisan 2015; 13:49:50 >
  • Konunun uzmanları cevap verecektir ancak Clio tercih edilmeli diye düşünüyorum.
  • canozpinar C kullanıcısına yanıt
    yeni symbol ve linea olarak iki arabayıda kullandım işim gereği hergün yollarda trafikte oluyordum linea bana göre daha fazla yakıyr 1 depo yakıtla 1 hafta bile dayanmıyrdu
    performans konusunda idare eder symbol performans ve yakıt olarak daha iyi bastıgın zaman güzel gidiyor az yakıyor bence siz symbol kiralayın 1.3 motora aldanmayın
  • vetenes kullanıcısına yanıt
    Symbol 4.4, Linea ise 6.5 gözüküyor şehir içinde.
  • Üç dört şirketten fiyat alın çelik motor ve tebarval iyi fiyatları.

• C-Elysee başka bir çalışanımda var. O arabadan çok memnunum ama teklif aldığım firmalarda bu arabalar yok maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canozpinar -- 20 Nisan 2015; 14:00:34 >
  • Yakıt durumu eşitler . Yani Symbol tercih edilir.
  • bu durumda 1.5 dci mantıklı olacaktır. 1.3 grande punto kullanıyorum yakıt tüketimi şehir içi 7.5 lt \ 100 km. yazları 1 lt daha düşüyor. buna rağmen hdi ve dci motor daha tasarruflu.
  • İkisi arasında 1.5 litre yakıt farkı olur. Hesabınızı yapın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Drd'den de fiyat alın derim genelde çok uyguna geliyor Drd'den diğerlerine göre.

• Neredeyse tüm firmalar teklif yolladı bana. Tabsiyeleriniz Symbol'e daha yaklaştırdı açıkçası beni.

• Symbol Lineaya göre daha az yakıyor. Ama konfor güvenlik ve güvenilirliğe baktığımızda symbol tam bir teneke diyebilirim. Linea diyorum, çünkü yapılacak olan kilometreler çok fazla değil.
  • symbol daha tercih edilesi duruyor.
  • Symbol tabiki yakıt tüketimi ile aradaki farkı kapatır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de symbol derim ancak eğer 301 veya c-elyse nin fiyatları ile symbolun fiyatı yakınsa çalışanlarıma daha güvenlikli daha güzel yakıtlı ve görünüşlü bu araçlardan birini kiralardım. Symbol tam bir teneke
  • Viraja 130 140 girmeyeceklerse ikiside uygun yoksa passat superB vs. Kirala yakit olarak benim sumbul lpg de 17 krs sehir disi 22 krs yakiyor.

• Bunlarin mtv lerini ve bakim ucretlerinide kiralama sirketimi odeyecek. Bunlarida degerlendirnek lazim deil mi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mydoneoz1

Bunlarin mtv lerini ve bakim ucretlerinide kiralama sirketimi odeyecek. Bunlarida degerlendirnek lazim deil mi...

Ben sadece yakıtlarını koyuyorum o kadar. Bakım vergi vs. tamamen kiralama şirketine ait. Zaten bu nedenle tek kriterim az yakması.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.