Şimdi Ara

Kipada unibaby 3 lü islak mendil 7.50 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
2.139
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güzel fırsatmış Hiç alışveriş yaptınız mı bu siteden. Almayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirsencer

En ucuzundan ıslak mendili alın,kullanacağınız kadarını çıkarıp bir kabın içinde suda birkaç dakika bekletip öyle kullanın.Çocuklarda pişik vs. yapmadığını fark edeceksiniz.Biz öyle yapıyoruz,sıkıntı yok.

Onlarin içinde farklı kimyasallar var.Kipanin 1tl ye satilan islak mendilini birkere polo marka kazagima surmustum ve kazak mahvoldu birdaha giyemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satın aldım geçen çarşamba tedarik ediyoruz .Salı gönderecez dediler olmadı iptal ettiririm fiyat iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iyo -- 19 Ekim 2014; 21:50:57 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • iyo kullanıcısına yanıt
    bende almayı düşünüyorum acaba site güvenilir mi? gerçi paypal'la sipariş vereceğimiz için iptal durumu kolay sanırım?
  • çocugunun universiteye gidene kadar ki zaman diliminde ihtiyacı olacak kadar ıslak mendil stoklayan aç gözlüler sayesinde, kimse alamıyor bu tur fırsat urunlerinden.

• quote:

Orijinalden alıntı: snomask

bende almayı düşünüyorum acaba site güvenilir mi? gerçi paypal'la sipariş vereceğimiz için iptal durumu kolay sanırım?

Geçen çarşamba satın aldım tedarik ediyoruz , Salı gönderecez dediler. olmadı iptal ettiririm fiyat iyi

Bu siteye huggies in kendi sitei yönlendiriyor.bende ilk defa alış veriş yapıyorum
    verdim bakalım sipariş. paylaşım için teşekkürler
  • Arkadaşlar paypal hesabı açmanın herhangi bir maliyeti veya güvenlik açısından bir riski var mı? ona göre bende hesap açarak sipariş vereceğim
  • Şuan var mı bilmiyorum ama Ankara'da olanlar ıslak mendil için NevGross'a bir baksın derim.

Son 2 seferdir tanesini 1.90 TL'den alıyorum.
  • peacemaker kullanıcısına yanıt
    Maliyet açısından yok diyebiliriz. Galiba yanlış hatırlamıyorsam bilgilerinizin doruluğunu denetlemek için karttan 2-3dolar çekip kontrol ediyor ve sonra geri yatırıyordu. Ancak arada güvenlik sorunu oluyor ama ben genelde kullanırım. Bugüne kadar bi sorun yaşamadım.
  • robot216 kullanıcısına yanıt
    hocam nerde bulunabiliyor o 6-7 tl olanlar??

ben 10 tl veriyorum her seferinde..
  • huggiesbebekbezi.com'dan paypayla verdik bakalım.
  • lineco kullanıcısına yanıt
    mavi uni wipes 3 lu paketleri gecen mopaşta kasadayken kasiyer dedi 7,5 tl den 5 lıraya dustu alırmsınız dıye. Şu an varmı yok mu bılmıyorum.
  • Medikal dükkanlarından 1kg ham pamuk alıp, her seferinde bir tutam koparıp ıslatarak kullanabilirsiniz. 2 kilosu bir sene rahat rahat götürüyor.

demineralized aqua, coco glucosid, peg7 glyceryl cocoate, polysorbate 20, aloe barbadensis extract, tocopheryl acetate, phenoxyethanol, tetrasodium edta, citric acit,parfum, disodium cocoamphodiacetate, caprylic capric, triglyceride, benzoic acid, dehydroacetic acid, polyaminopropyl biguanide, ethylhexylglycerin

Hemen hepsinde bunların bazıları var. Ne gerek var bu kadar kimyasal maddeye. Hepsi masum olsa bile (-ki değil) ne gerek var.
  • O mendillerden hic kullanmadim alarji yaptigini ve insan sagligina zararli oldugunu duydum

• Huggies ler
    Durumu: Kargoya Verilmeye Hazır

Durumuna geçmiş galiba tedarik etmişler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: robot216

yenidoğan serisi mi yoksa mavi renkli uni wipes yazan mı ? yenidoğan değilse hiç sıcak değil mavi olan paketlerin 3 lüsü 6 -7 liraya bulunabiliyor. Lain ki yenidoğan 3 lü paket ise sıcak diyebiliriz :) normalde o da piyasada 10 tl civarında

yenidoğanın ne farkı oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: transglobal

quote:

Orijinalden alıntı: robot216

yenidoğan serisi mi yoksa mavi renkli uni wipes yazan mı ? yenidoğan değilse hiç sıcak değil mavi olan paketlerin 3 lüsü 6 -7 liraya bulunabiliyor. Lain ki yenidoğan 3 lü paket ise sıcak diyebiliriz :) normalde o da piyasada 10 tl civarında

yenidoğanın ne farkı oluyor?

Sadece daha pahalı
    güvenilir bir site mi acaba
  • 15 Ekimde sipariş verdim, ürün stoklarında yokmuş fakat Salı günü stokta olacağını söylediler. Güvenilirliğine gelince Huggies'in kendi sitesinden ulaştığım için güvenerek sipariş verdim ve forumda yazdım.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=55392272&p=407&f=193

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quaker -- 20 Ekim 2014; 17:49:54 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.