Şimdi Ara

Kingdom Hearts III [PS4 ANA KONU] Resmen Duyruldu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
2
Favori
5.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Hikayeyi bilen arkadaşlar için sorum var. Şimdi bir arkadaş hikayeyi bu şekilde toparlayıp Türkçe olarak 30 dk anlatmış.
    Bu videoyu izlesek, 3. oyunu anlayamaz mıyız? İlla ki oyunun tüm oyunlarını oynamak mı gerek? Ama hikayenin tüm oyunlarını oynayıp tüm hikayeyi anlamak için ilk 2 oyunu oynamayı bırak arada çıkan diğer oyunları da oynamak gerekiyormuş ve nintendo, gameboy vsvs alıp oynamak gerekiyormuş. Açıkçası bunu yapacak kadar bu seriye ne çok ilgim ne de çok zamanım var.
    Bu video sizce yeterli mi? Ben bu videoyu izledim. Oyunu almadan önce bir kez daha izleyip 3. oyuna başlamayı düşünüyorum.
    Yan oyunları ps4 e getirdiler bazıları remake bazıları remaster bazıları da hd film şeklinde. İsterseniz hikayenin özetini izleyip ya da okuyup girin ama bu oyundan tam verim almak için hepsi şart. Çünkü aksiyon macera oyunu. Oynamakla özet izlemek arasında ciddi bir fark var. Benim tavsiyem hiç değilse 1-2 yi oynayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu arada secret endingleri izlediniz mi ? Oyunun finaline zarar verdi. Neden böyle bir şey yaptılar anlamadım.

Düzenleme yapayım. Ben finalini farklı anlamışım. Ama yine de final olarak daha iyi olmalıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anomaly -- 6 Şubat 2019; 15:59:12 >
  • Kingdom Hearts III | Övgü Fragmanı | PS4

• Kingdom Hearts III - ReMind DLC Trailer | PS4

• DLC duyurusu gerçekten garip olmuş.
  • Kingdom Hearts III - Re Mind (DLC) TGS 2019 | PlayStation 4

• Ben aldım beğenmedim oyunu. Dövüş mekaniği başta güzel gelse de bir süre sonra o atraksiyonlar baymaya başlıyor. Ara sahnelerdeki konuşmalar da ilkokul seviyesinde yani aşırı sıkıyor. Ve tabii başladığı zaman da bitmek bilmiyor. Aslında hikayesi FF oyunu gibi derin ama bunu sunamıyor be yazık ki.

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Demoyu indiriyorum bakalım, beğenirsem fiyatı uygun gibi duruyor şu an.

• Oyunu büyük bir iştahla aldım ama maalesef pek beğenmedim. Oynanış vs. çok kötü geldi bana. Oyunu seven arkadaşlara iyi oyunlar.

• yaklaşık 100 olmuş alınabilir dip fiyat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: westberlin

Demoyu indiriyorum bakalım, beğenirsem fiyatı uygun gibi duruyor şu an.
    Her tarz oyuna şans veren biri olarak sarmadı beni.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Demosu çıktı.

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0082-CUSA16864_00-KINGDOMHEARTS3TR
    En yakın zamanda deneyeceğim. Uzun zamandır listemde ancak beğenir miyim merak ediyordum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kingdom Hearts III | Re Mind DLC Fragmanı | PS4

• Oyunu 75 saat sonunda platinledim. Oyun çok hoşuma gitti. Her dünyanın ayrı bir çizimi olması daha bir renk katıyor oyuna. En çok da korsan kıyafetleri hoşuma gitti. Japonlara özgü yapılmış sanırım kontroller en kötü yanı bu. Oyunda çok sayıda mini oyun var. Bu sene oynayıp sıkılmadığım ender oyunlar arasına girdi.
  • Remindı bitiren oldu mu ? Hikaye kısmı bir tık daha dolu olsa daha güzel olurdu ama limutcut ve secret episode kısmı beklentimi aştı.

• Eski sayfalara baktim tek tek okudum ama kimse sormamis, ps4 te all in one package i satin aldim. Daha once hicbir serisini oynamadigim icin bilmiyorum, hikaye siralamasina gore hangi oyunlardan baslamaliyim? Ufak bir google arastirmasi yaptim.

Kingdom Hearts 1.5 + 2.5 Remix
    KH 1
    KH Re: Chain of Memories (Takes place in between KH 1 and 2)
    KH 2
    KH 358/2 Days (This is a movie that takes place before KH 2 but it was intended to be played after KH 2 to understand the story better)
    KH Birth by Sleep (This takes place before KH 1 but you need to play the other titles first to connect what's going on)
    KH Re: Coded (Another movie which happens after KH 2)
    Kingdom Hearts 2.8 Final Chapter Prologue
    KH Dream Drop Distance
    KH X Back Cover (Another movie)
    KH 0.2 Birth by Sleep (This game is intended as a prologue for KH 3 and should definitely be played last)

Seklinde yorumlar gordum.sizce bu dogru mu?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.