Şimdi Ara

KiNGDOM COME : DELiVERANCE (PS4 ANA KONU) (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
876
Cevap
15
Favori
58.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni fiyatlardan sonra oyun almak zorlaşacak. bari şu oyun Türkçeye çevrilse de suyunu sıkana kadar oynasam.
  • ne gelmek bilmeyen türkçeymiş arkadaş
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Yeniden bir zam mi gelicek yoksa oyunlara :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Venomsnake4321 V kullanıcısına yanıt
    Evet hocam. Spider Man eylülde çıkacak. 299TLden satışa koyuldu. Exclusive oyunlar normalde 189-209 arası oluyordu.
    https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP9000-CUSA11993_00-SPIDERMPREORDPSN
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Gercekten de cok fazla :( ne olucak böyle sürekli fiyat artişlari.İndirimleri bekliceyecegiz artik.

• Bu hafta güncelleme gelecek deniyordu neden gelmedi acaba?
  • Cidden sıktı artık sayfalarca türkçe yama muhabbeti yüzünden oyunun gerçek eksiklikleri konuşulmadı ya da arada kaynadı, adamlar gamepad hassasiyeti ayarı bile eklememişler konsola siz hala yama fiye ağlıyorsunuz. Yıl olmuş 2018 hala 2 kelime ingilizce bilmiyorsanız o sizin ayıbınız stüdyonun değil. Kimse anasının karnından ingilizceyle doğmuyor herkes böyle böyle öğreniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Illusive Man

Cidden sıktı artık sayfalarca türkçe yama muhabbeti yüzünden oyunun gerçek eksiklikleri konuşulmadı ya da arada kaynadı, adamlar gamepad hassasiyeti ayarı bile eklememişler konsola siz hala yama fiye ağlıyorsunuz. Yıl olmuş 2018 hala 2 kelime ingilizce bilmiyorsanız o sizin ayıbınız stüdyonun değil. Kimse anasının karnından ingilizceyle doğmuyor herkes böyle böyle öğreniyor.
    Türkçe konusunda şuna bir ek yapayım. Ben İngilizceyi oyunlardan öğrendim. Türkçe okuma yazma öğrenir öğrenmez oyunlardan İngilizce öğrenmeye başladım. Hiçbir kursa carta curta gitmedim. Öğrenciliğimde bir dönem çevirmenlik yaptım şimdi de sürekli olarak İngilizce kullanarak avukatlık yapıyorum. Tekrar ediyorum hiçbir kursa gitmedim. Hatta iş görüşmesine gittiğim yerler bana IELTS sonucu sordular, nerede öğrendiğimi sordular ne zaman tatmin olmadıklarını hissetsem cevaplarımdan isterseniz İngilizce devam edelim görüşmeye dedim alnımın akıyla çıktım.

Geleyim kız arkadaşıma, o da az buçuk İngilizce biliyordu ama kendisine hiç güvenmiyordu bu konuda. Biraz ben destek oldum biraz o uğraştı RPG oyunları sayesinde o da İngilizce öğrendi. Şimdi artık sözlük mözlük hiçbir şey açmadan oynuyor oyunları.

Ezcümle emek harcayın önünüze İngilizce öğrenmenin en keyifli yolu RPG oyunları gelmiş. Oynayın öğrenin. Mutlaka işinize yarar.

• Anarkos A kullanıcısına yanıt
    Aynen bende düz lise çıkışlı olmama rağmen iyi ingilizce biliyorum bu sayede hatta türkçe altyazısı olan oyunlara bile koyamayıp ingilizce devam ediyorum 1 yeni kelime öğrensem 1 hatamı görsem bile benim için kazançtır.

• quote:

Cidden sıktı artık sayfalarca türkçe yama muhabbeti yüzünden oyunun gerçek eksiklikleri konuşulmadı ya da arada kaynadı, adamlar gamepad hassasiyeti ayarı bile eklememişler konsola siz hala yama fiye ağlıyorsunuz. Yıl olmuş 2018 hala 2 kelime ingilizce bilmiyorsanız o sizin ayıbınız stüdyonun değil. Kimse anasının karnından ingilizceyle doğmuyor herkes böyle böyle öğreniyor.
    Benim İngilizcem bu oyuna gayette yetiyor ama bende yama bekliyorum. Ağlamakla bir alakası yok pc ye geldi ve konsola gelecek dendi. Ana dilimde oynamak varken İngilizce oynamak istemiyorum. İnsanların İngilizce bilip bilmediği de sizi zerre ilgilendirmez. Yama gelecek dendi bir çok insan yama geleceği için hala başlamadı konsolda. Herkes çok bilmiş nasıl iştir arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saner08 -- 9 Nisan 2018; 15:12:0 >
  • Yabancı dil sınavlarından (YDS-Yökdil) 80 üzeri puan alıyorum. Amaç İngilizce bilmemek değil. Bununla ilgili kaç sayfa yazı yazdık bu konuda. Önceki sayfaları okursanız yardımcı olacaktır. Sen Türkçe yama gelince şu konudaki şenliği bir gör.

• Illusive Man kullanıcısına yanıt
    Oyunun eksiklerini gormek istiyorsan Kingdom Come Deliverance forumuna bakabilirsin hepsi ingilizce yazili oralarda tartisabilirsin.Warhorse firmasini sucladigimiz yok,bunlar Sony'nin sertifika işleri yuzunden boyle.Kimse ağlamiyor,nasilsa herkes Türkce gelsede gelmesede bu oyunu bitirir.Sadece bu kadar buyuk bir RPG oyununu Türkce oynamak bizim icin ayri bir keyif.

• saner08 kullanıcısına yanıt
    Yama gelecek diye nerede dendi ? Stüdyoya mesaj atan arkadaşlarda gördü firmanın yamadan haberi bile yoktu, geçtiğimiz sayfalarda aldıkları cevapları biliyoruz arkadaşların. Ben kimsenin ingilizce bilmemesiyle ilgilenmiyorum daha oyunu bile almamış adamın periyodik olarak sayfalarca yama yok yama nerde yama yok yama yerde diye konuyu gereksiz şişirmesine kızıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Yama gelecek diye nerede dendi ? Stüdyoya mesaj atan arkadaşlarda gördü firmanın yamadan haberi bile yoktu, geçtiğimiz sayfalarda aldıkları cevapları biliyoruz arkadaşların. Ben kimsenin ingilizce bilmemesiyle ilgilenmiyorum daha oyunu bile almamış adamın periyodik olarak sayfalarca yama yok yama nerde yama yok yama yerde diye konuyu gereksiz şişirmesine kızıyorum.
    Tamam zaten o konuda haklı olabilirsiniz siz de oyuna sahip olarak oyunla ilgili içerikler görmek istiyorsunuz. Ben oyunu çıktığı gün aldım ve dediğim gibi bu oyuna yetecek kadar İngilizcem var. Ama bir kere olsun girmedim oyuna. Pc ye çıktıktan sonra bir arkadaş mesaj atmıştı yapımcılara çok mesaj geldi diye sanırım bir sonraki güncelleme ile konsollarada gelecek denmişti. Ne kadar doğru ne kadar yalan bilemem. Ama ben bir güncelleme daha beklemeye karar verdim. Hatta bir kaç sayfa önce bu güncellemeyle de gelmezse artık başlayacağım demiştim. Sizin yaptığınız yanlış Türkçe yama için ağlayanlar gibi bir itham da bulunmak. Kimsenin ağladığı yok emin olabilirsiniz. Ha tekrar söylüyorum hak veriyorum oyunla ilgili bilgiler, oyunun eksiklerini görmek istiyorsunuz konuda ama inanın bana forumda oyuna sahip olup başlamayan bir çok insan tanıyorum, ben de dahil olmak üzere. Keşke gelse önümüzdeki güncellemeyle Türkçe ki bunu göreceğiz o zaman bu konu iyice canlanır ve eksikleri tartışılır.Türkçe yama bekleyen kimseye şu an için kızmak doğru olmaz.

• saner08 kullanıcısına yanıt
    Kızdığım noktayı anladıysanız iyi mesela türkçe yama değil türkçe dublajda gelse sensitivity ayarı ve tuş atamaları ayarı gelmeden bu oyun oynanmaz durumda keşke bu sorunları birisi bahsetseydi oyunu almazdım ben de. Belkide yazılmıştır ama türkçe yama mesajlarının arasında kaynamıştır bilemiyorum.

• Illusive Man kullanıcısına yanıt
    Mevzu yabancı dil bilip bilmemek değil arkadaşım. Her şeyden önce herkes gibi doğal olarak kendi ana dilimizde oyun oynamak istiyoruz. Bu neden bazılarınızı bu kadar rahatsız ediyor anlamış değilim.

Ben bir Türk vatandaşı olarak oyunlarda seçenekler kısmında Türkçe dilini görmek istiyorum arkadaş olay bu kadar basit var mı bir itirazın ?
  • Arkadaşlar olay Türkçe veya İngilizce değil. Olay bize Türkçe gelmeyecek dendiği halde PC'ye gelen Türkçe ve güncelleme ile konsola gelecek denilen Türkçe'nin gelmemesi.

Ben oyunu oynadım İngilizcem de yeterli seviyede ama Türkçe gelse sıfırdan başlar Türkçe oynardım çünkü kendi dilim.

Bu adamların kendi aralarında bile iletişimi yok. Biri ısrarla Türkçe yok diyordu ne PC ne konsola gelecek diyordu. 2 hafta sonra PC ye geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 10 Nisan 2018; 19:27:5 >
  • Merhaba,
    Maalesef, yakın gelecekte konsollara dahil etmeyi planlamıyoruz.
    Anlayışınız için teşekkürler.

Umutlanmayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VARDAR1907 -- 12 Nisan 2018; 14:0:49 >
  • Basliktaki mesajlarin %90’i dil ile alakali. Yeni baslik falan mi acilsa

• VARDAR1907 V kullanıcısına yanıt
    Konsollara türkçe altyazı eklenmesi yıl sonunu bulabilir bu gidişle.

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.