Şimdi Ara

Kinectli XBOX mu? Move starterlı PS3 mü? Eski nintendo wii mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kızıma (8 yaşında) karne hediyesi olarak Nintendo wii sports paket düşünüyordum. Hem sporu sevdirmek için hem de biz de biraz eğleniriz diye. Piyasada maalesef Wii pek bulamadım. İnternette bazı sitelerde satış fiyatı 400 civarında ama stokta yok.

Bu yüzden hareket sensörlü muadillerine bakmaya başladım. Tabi gerek playstation olsun gerekse Xbox olsun daha tuzlu. Şu an Playstation sport champion2 paketli motion 900 civarında iken, Xbox Kinect sensörlü paket 1200 civarı yani Xbox biraz daha pahalı.(Vatan bilgisayar fiyatı). Gerçeklik hissi bakımından PS3 mü, önerirsiniz Xbox mu? Yoksa Wii mi arayayım, sağda solda elinde kalan bir satıcı bulmak için? Bu konularda biraz bilgisizim. Fikirlerinize ihtiyacım var.

Herkese saygılar

• Navi kullanıcısına yanıt
    aradan zaman geçmiş ama yine de cevap vereyim

wii bir kere zamanının çok gerisinde bir cihaz

atıyorum hdmi girişi bile yok ve LCD tvlere bağlamak için uğraşacaksınız üstelik 480p yani PS2 gibi bir cihaz. kafadan eliyorum

ps3 move ise move controller istiyor ve ayak hareketlerini algılamıyor. sadece controllerin hareketlerini algılıyor eliyorum

xbox 360 kinect ise hareket algılayıcının hasıdır. ayak hareketleri, el hareketleri vs. her şeyi algılar. ek bir controllere ihtiyaç duymaz. ayrıca vatan kazıktır

mesela http://www.n11.com/xbox360-slim-4-gb-kinect-bundlehdmi-P13093554

bu sitede 740 liraya garantili kinect ve xbox 360 bundle paket satılıyor.

world kardınız varsa 75 lira world puan 11 lira pepsi indirimiyle 680 liraya alabilirsiniz.

dükkanımdan kinect sports alırsanız 35 tlye size bu iş 730 liraya patlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciddi Kedii -- 24 Haziran 2013; 10:44:14 >
  • küçük çocuklar için 4 5 tane güzel kinect oyunu var öneririm
  • Cevaplarınız için teşk arkadaşlar. Hala araştırıyordum. Çocuk için niyetlendim ama baktım bana da hitap ediyor kimi oyunlar.

Kafama takılan birkaç nokta var. Mesela XBOX 360 da Jtag nedir? FW nedir? Mesela o sitede XBOX360 250GB SLIM JTAG + KINECT SENSÖR + 30 OYUN + HDMI KABLO 969 TLye satılıyor. Bir başka sitede firmware'lı satıyor. Bu şifre kırmak gibi birşey mi? Gerekli mi? Harddiske bir sürü oyun yükleyip satan var. Bunun garantisine ya da alete bir zararı veya riski var mı? Bu arada sayın Ciddi kedii, dükkanınız ankarada mı?

Saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Navi

Cevaplarınız için teşk arkadaşlar. Hala araştırıyordum. Çocuk için niyetlendim ama baktım bana da hitap ediyor kimi oyunlar.

Kafama takılan birkaç nokta var. Mesela XBOX 360 da Jtag nedir? FW nedir? Mesela o sitede XBOX360 250GB SLIM JTAG + KINECT SENSÖR + 30 OYUN + HDMI KABLO 969 TLye satılıyor. Bir başka sitede firmware'lı satıyor. Bu şifre kırmak gibi birşey mi? Gerekli mi? Harddiske bir sürü oyun yükleyip satan var. Bunun garantisine ya da alete bir zararı veya riski var mı? Bu arada sayın Ciddi kedii, dükkanınız ankarada mı?

Saygılarımla

Jtag fw falan forumda konuşmak yasak bunlar korsan oyun oynamana yarar.detaylı bilgi istiyorsan pm at bence o paketi al hem sende oyun oynarsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.