Şimdi Ara

Kinect Temin Etme Konusu - Amazon furyası devam ediyor. 150 kişiyi devirdik ! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.336
Cevap
2
Favori
158.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar banlı konsolda oynayamıyor muyuz yoksa kinect ile bi konu açılmış patlayacak falan yazıyor şaka mı bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShalafiTr

Ben yarın çıkınca buradan almayı düşünüyorum ama aktif olan fiyat nasıl olur bilmiyorum.
    http://www.tronixweb.com/store/product3939.html
    Buradaki fiyattan verirlerse gümrüğe takılmaz muhtemelen ama shoptodaki fiyatla kesin gümrüğe takılır.

Hocam baktımda 18-19 kasım diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartok

quote:

Orijinalden alıntı: ShalafiTr

Ben yarın çıkınca buradan almayı düşünüyorum ama aktif olan fiyat nasıl olur bilmiyorum.
    http://www.tronixweb.com/store/product3939.html
    Buradaki fiyattan verirlerse gümrüğe takılmaz muhtemelen ama shoptodaki fiyatla kesin gümrüğe takılır.

Hocam baktımda 18-19 kasım diyor

Haklısın dostum,add to cart yapmamıştım. eğer fiyat açısından daha erken bir yer bulamazsak burası uygun olabilir fakat başka yerleri araştırmak lazım.

http://www.videogamesplus.ca/product_info.php?products_id=17364
    Burada 4 kasımda gelecek diyor aynı fiyattan ama buradan da siparişler 15 günde falan geliyormuş diyorlar.Tronix 3-4 gün.Neredeyse kafa kafaya gelecek siparişler aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShalafiTr -- 3 Kasım 2010; 14:02:13 >

• ardakaşlar benim sorum hakkında bi bilginiz var mı ya çok merak ettim kurt düştü içime şuan.bnlı konsolda kinect oynayamıyor muyuz?
  • mükemmel bir cihaz gercektende diğer konsollardaki hareket algılayıcıları basit kalıyor bunun yanında ama baya pahalı helede yurt dışından alamamak daha kötü burada baya fayiş fiyata satarlar kesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: profxxx

ardakaşlar benim sorum hakkında bi bilginiz var mı ya çok merak ettim kurt düştü içime şuan.bnlı konsolda kinect oynayamıyor muyuz?

son kinect güncellemesi yapılırsa banlı konsolda da kullanılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Sahibinden.com'da satan birisi var.
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-konsol-oyun-aksesuar-xbox-360-xbox-360-hareket-algilayicisi-33290543/detay?

"Ürün ntsc olmaktadır" diye bir ifade var, bölge ayrımı varmıki kinect'lerde ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanerq -- 3 Kasım 2010; 15:45:42 >
  • aceleye gerek yok, zibil olur yakında..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanerq

quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Sahibinden.com'da satan birisi var.
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-konsol-oyun-aksesuar-xbox-360-xbox-360-hareket-algilayicisi-33290543/detay?

"Ürün ntsc olmaktadır" diye bir ifade var, bölge ayrımı olma varmıki kinect'lerde ?

İçinden çıkan oyun NTSC'yse onu oynayamazsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: cathedral

aceleye gerek yok, zibil olur yakında..

Aynen ZİBİL olur yakında...
  • Kinect mi çıktı :S Benim kafa iyi olmuş bu aralar yaa Brotherhood'un çıkış tarihini bilmiyorum, Kinect çıkmış haberim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamez

quote:

ardakaşlar benim sorum hakkında bi bilginiz var mı ya çok merak ettim kurt düştü içime şuan.bnlı konsolda kinect oynayamıyor muyuz?

son kinect güncellemesi yapılırsa banlı konsolda da kullanılıyor.

son güncelleme dediğin yeni dashboard update dimi?
  • Birleşik Arap Emirliklerinde alışveriş deneyimi olan var mı? Fiyatları nasıldır?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y -- 29 Ocak 2021; 23:38:16 >
  • Valla TR'de iyi fiyat çekerler Amazon.co.uk 193 Pound alet 440-450 arası bir şeye geliyor bizim mağazalara (ki ElectroWorld'den bile emin değilim getirtme konusunda) 500-600 bekliyorum ben açık söylemek gerekirse reklam da yapılmazsa kimse almaz tahminimce bir kamerayı o fiyata..Valla yurt dışından biriyle getirmek en iyi seçenek gibi göründü bana..
  • Az önce golda mail attım arkadaşlar gelen cevabı sizlerle paylaşcam.Xbox360 slim4gb-250gb+kinectli paketlerinizi heyecanla bekliyoruz yazdım.Benim gibi çoğu kişi bekliyor ama mail atın talebi görsünler arkadaşlar.(tabi sade kinect paketleri de getirirler)
  • o nasıl fiyat ya, wii alırım o paraya kafam rahat olur:) microsoft'un kobaylığını da yapmamış olurum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: lionelmusti

Az önce golda mail attım arkadaşlar gelen cevabı sizlerle paylaşcam.Xbox360 slim4gb-250gb+kinectli paketlerinizi heyecanla bekliyoruz yazdım.Benim gibi çoğu kişi bekliyor ama mail atın talebi görsünler arkadaşlar.(tabi sade kinect paketleri de getirirler)

aynen dostum şu kinect+250gb slim paketini burada alabileceğimiz hiç bir yer yok mu ya fiyatı ne kadar olur ki tl hesabı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lionelmusti

Az önce golda mail attım arkadaşlar gelen cevabı sizlerle paylaşcam.Xbox360 slim4gb-250gb+kinectli paketlerinizi heyecanla bekliyoruz yazdım.Benim gibi çoğu kişi bekliyor ama mail atın talebi görsünler arkadaşlar.(tabi sade kinect paketleri de getirirler)

aynen dostum şu kinect+250gb slim paketini burada alabileceğimiz hiç bir yer yok mu ya fiyatı ne kadar olur ki tl hesabı

Zavvi ile gold arasında karşılaştrmalı düşündüm goldda 4gb model kinectle birlikte yaklaşık olarak 800tl civarı olur.(zavvide 645,slim250gb goldda 599du,150tl oynar bence yine )

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.