Şimdi Ara

Kinect Satışları 10 Milyonu Geçti (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ben dahil kimse Kinect'i hardcore oyunu var diye almadı teknolojisi için aldı biz party oyunlarından memnunuz ayrıca hardcore oyuncu game pad varken move ile FPS oynamaz yani ben oynamam şahsen.
  • Move ile Killzone 3 oynamadan move fiyasko demeyin. Ayrıca move da yok satıyor. Hatta türkiyede kinect den 3 kat fazla satmıştır.
    Grafik olarak kinect oyunları wii ile yarışır.
    Hassasiyet olarak move yine daha iyi.
    Hardcore oyuncular için move daha kullanılabilir.

Ee daha nasıl sony ders alacak?
    Microsoft eye cam den iyi ders almış anlaşılan.
  • Move ile Killzone 3 oynamadan move fiyasko demeyin. Ayrıca move da yok satıyor. Hatta türkiyede kinect den 3 kat fazla satmıştır.
    Grafik olarak kinect oyunları wii ile yarışır.
    Hassasiyet olarak move yine daha iyi.
    Hardcore oyuncular için move daha kullanılabilir.

Ee daha nasıl sony ders alacak?
    Microsoft eye cam den iyi ders almış anlaşılan.
  • @Pinky

Hacı seni yıllardır bilirim, PC'den konsola geçmiş hardcore oyuncusun, oynadığını, sevdiğini iyi kötü biliriz. Zaten zayıf adamsın, ne işin var ekran karşısında hoplayıp duruyorsun. Bak aklını başına al, hardcore oyunculuğuna leke sürüyorsun...

Kinect güzel bir teknolojidir, değildir, benim tartıştığım bu değil. Daha tek hardcore oyunu yok, o gelecek dediğin Star Wars oyunu E3'ün en fiyasko oyun videoları gösterilen oyunsa, vallahi gelmesin daha iyi, tetris oynarım daha iyi
  • Hoca öyle deme eskisi gibi zayıf değilim askerden sonra feci kilo aldım 78 oldum şuan.
  • her yerde ps3e sonye laf atıyorsun bu kadarda abartma
  • Kinect almış yürümüş. Guinness e girmiş...Hardcore oyun için almıyor zaten millet bunu. Hedef kitlede o degil. Amaç farklı bir oyun tecrübesi sunmak.
    Demekki tüketicilerde tutmuş ki bunu, bu kadar satmış. Dile kolay 10 milyon..:Alan memnun, satan memnun..
    Halo reklam gazı, Kinect reklam balonu, bu yemezse amerikan bebeleri..Az açın gözlerinizi, görün biraz gerçekleri. Takdir etmesini bilin artık...Saçma sapan çoluk çocuk işi kılıflar uydurup durmayın
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.