Şimdi Ara

Kindle Paperwhite 2 (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
546
Cevap
27
Favori
30.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynen öyle. 109 olan da pw2

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • davshan D kullanıcısına yanıt
    istanbul bilişim sorun çıkmazsa (cihazda vs) çok iyi. sorun çıkarsa çok kötü. ben aynı şartlarda hepsiburada dan aldım. sorun çıktı (elime geçtiği gün pw3 duyuruldu.) aynen sorunsuz iade ettim.

• munchausenbyproxy kullanıcısına yanıt
    teşekkürler

ist. bil. hakkında herkes aynı fikirde sanırım, sıkıntı halinde muhatap bulmada sıkıntı oluyormuş.

istanbul çağlayan adliyesinin kaşısında büyük bir mağazaları var aslında, elden teslim yapılıyor ise, belki muhatap da ona göre bulunabilir herhangi bir sıkıntıda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

yukarıda da sordum ama cevap gelmedi, şu anda amazon da 119 dan satılan pw3 mü oluyor?

evet 119 dolarlık olan pw3 oluyor yalnız reklamlarda pw3 olarak bulamazsın.kindle paperwhite 300ppi olarak araman lazım
  • munchausenbyproxy kullanıcısına yanıt
    Peki 2014 olanlarin hepsi PW2 mi hocam?
  • Ya şu an konuşulan konuyla alakasız olacak ama forumda kindle kullanan var bayağı zannedersem. bir imza fala oluşturabilecek yetenekli var mı aramızda?
  • Ben İstanbul Bilişim'den alıyorum bu ay. Umarım bir sıkıntı yaşamadan üniversite boyunca kullanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomthejeer -- 3 Temmuz 2015; 15:22:30 >
  • quote:

teşekkürler

ist. bil. hakkında herkes aynı fikirde sanırım, sıkıntı halinde muhatap bulmada sıkıntı oluyormuş.

istanbul çağlayan adliyesinin kaşısında büyük bir mağazaları var aslında, elden teslim yapılıyor ise, belki muhatap da ona göre bulunabilir herhangi bir sıkıntıda.

Ben adliyenin karşısından aldım. Orada çalışan elemanlar evlerden ırak. O kadar ilgisiz o kadar kabalar ki. Hiç müşteriye nasıl davranılır adabı yok, suratları asık. Tövbe bir daha oradan bir şey almam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • davshan D kullanıcısına yanıt
    tabiki zaten bizim pw2 dediğimize amazon paperwhite(2014),pw3 dediğimize 2015 diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: KontDantes

quote:

teşekkürler

Ben adliyenin karşısından aldım. Orada çalışan elemanlar evlerden ırak. O kadar ilgisiz o kadar kabalar ki. Hiç müşteriye nasıl davranılır adabı yok, suratları asık. Tövbe bir daha oradan bir şey almam.

Daha evvel mağazalarına hiç gitmemiştim ama yorumunuz yakın zamanda gitmememi de garantiledi.

• arkadaşlar kindle da sozluk özelliği var malum
    elinde intermediate ingilizce kitap arşivi olan var mı?
    degerlendilerelim

• quote:

Orijinalden alıntı: canınıyerim

arkadaşlar kindle da sozluk özelliği var malum
    elinde intermediate ingilizce kitap arşivi olan var mı?
    degerlendilerelim

elimde şu anda 1.5 tb lık ingilizce kitap arşivi var fakat size gönderebilmem mümkün değil çünkü hem ne okumak istediğinizi bilmiyorum hem de boyutu çok yüksek.fakat aşağıdaki yollayacağım sitede hesabım var beğendiklerinizi bana pm den mesaj atın sizin yerinize çekip yollayabilirim

http://avxhome.se/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ocean Spray -- 3 Temmuz 2015; 19:00:21 >
  • Arkadaşlar Adam Fawer`in kitaplarını epub formatda nerden bulabilirim? Netde baya aradım ama bir türlü bulamıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.lsea

Arkadaşlar Adam Fawer`in kitaplarını epub formatda nerden bulabilirim? Netde baya aradım ama bir türlü bulamıyorum...

pm gönderdim.
  • Arkadaşlar fiyatı bir yana koyarsak iyi bir kindle sahibi olmak istediğinizde tercihiniz kindle voyage mı yoksa pw3 mü olurdu? İnternette listelerin tercihi voyage görünüyor. Türkiye'de voyage kullanan var mı memnunlar kı?

• quote:

Orijinalden alıntı: dwain

Arkadaşlar fiyatı bir yana koyarsak iyi bir kindle sahibi olmak istediğinizde tercihiniz kindle voyage mı yoksa pw3 mü olurdu? İnternette listelerin tercihi voyage görünüyor. Türkiye'de voyage kullanan var mı memnunlar kı?

bence aralarında 200 liralık fark yok. Ekran çerçeve ile aynı hizada, az daha hafif, az daha küçük, fiziksel sayfa değiştirme tuşları, az daha iyi ekran...
    bunlar yeterli değil bence.

(ilk cümleyi es geçmişim, fiyatları aynı olursa voyage tabiki)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munchausenbyproxy -- 5 Temmuz 2015; 10:34:33 >
  • Ekranı nasıl temizliyorsunuz? Ekran tozlandıkça dikkat dağıtıyor ve içim gidiyor. Zaten parmak izi hemen çıkıyor siyah plastik yana

Daha önce ekran koruyucusu olduğunu bilmiyordum, bunu deneyen oldu mu?

http://www.n11.com/kindle-paperwhite-6-ekran-koruyucu-2-adet-P47122274

• hocam calibre de format dönüştürürken sadece ingilizce karakterlere izin veriyor bırak derken birak olarak çıkıyor ş harfi yerine s yazıyor
  • Ben verdim bir arkadaşımdan Kindle Voyage siparişini. 3G'li versiyon istediğim için tek şansım kendim getirmek ya da gelen birisiyle getirtmekti. Şansıma Japonya'dan gelen arkadaşımdan rica ettim ve gelecek bayram sonrası. Deneyimlerimi paylaşırım.

• Arkadaşlar son zamanlar cihazda arabir kasılma oluyor. Mesela sayfa çeviriken, başka bir kitap açarken falan eskisi kadar hızlı olmadığını fark etdim. Siz de bu problemi yaşıyormusunuz?
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.