Şimdi Ara

KİMYA SB ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
4
Favori
768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kimya için ne önerirsiniz? şu an aydın ayt çözüyorum tytsi bitti. mf kazanım, bilfen, palme...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• fen bilimleri nasıldır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski basım Fen Bilimleri ile hazırlanmıştım ben. 10 numara kitaptır. Yeni basımlar da kötü değildir muhtemelen, tüm soruları yenilemişler ama incelemeye değer olduğunu düşünüyorum.

Aydın SB'de güzel. Çözmesen ilk onu yazardım. Orbital de güzel ama diğerlerine göre biraz daha kolaydır.

Palme'den arkadaşlarım çok soru getirirdi bana. Aydın'ın üzerine alınacak kitap değil hocam Palme bence sadece ilk kitap olarak güzel. Uzak dur bana kalırsa.

Fen Bilimleri sanırım en düzgün seçenek olarak duruyor. Ama çözümleri düzgün değil sanırım çok şikayet gördüm. Çözümlü kaynak istiyorsan onlara da bakıp öyle karar ver bana kalırsa.
  • hocam çözümler sorun değil. fen bilimleri alayım o zaman.

• orbital kolaymış hocam

• gigied G kullanıcısına yanıt
    Çok da kolay değil hatta güzel bir kitap ama Aydın'ın üzerine muhtemelen Fen Bilimleri daha iyi olur sizin için (AYT için konuşuyorum)

TYT'de fark etmez bir tane çözün ortalama bir kitap, sonrasında fen denemesi, tyt denemeleri falan derken hallolur düşüncesindeyim. TYT kimyaya 1 belki 2 kitaptan fazla çözmek zaman kaybı yaratır. Diğer derslere ağırlık verin.
  • apotemi nasıldır

• 345 ayt kimya çıktı çıkacak galiba. çok aceleniz yoksa az biraz da bekleyin derim. ilginç bir kitap olabilir.
  • çap tyt ve ayt soru bankasını inceleyin derim. yeni çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanhocam -- 12 Eylül 2019; 21:52:33 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.