Şimdi Ara

Kimsenin xtrap derdi kalmasın (her pach icin gecerlidir) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    edit:bnm charı gorunce hala xtrap hatsı weriyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ImpossibLeIsN0thinG -- 14 Haziran 2007; 10:30:18 >
  • beyler bence üst konu olsun valla cok saol baba büyüksün
  • quote:

Orjinalden alıntı: romeo5610

beyler bence üst konu olsun valla cok saol baba büyüksün

Her alıntı üst konu yapılamaz..Alıntı bile olsa sağol..
  • yaw beyler ben arkdan xtrap almıştım onla giriodum hep yenilioydum bendede o olay gerçekleşirmi?
  • kardeş benm xtrapı ben arkdan almıştım her sorun çıkdıındada ondan alıodum onla giriodum bendede aynı olay olabilir demii ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: deajuve123

1-knıght onlıne dosyasındaki XPwa00.dll Xtrap Xpatch adlı 3 dosyayı siliyoruz
    2-knıght onlıne.exe ye tıklayarak yükleme yapmasını beklıyoruz 9-10 saniye kadar beklememiz lazım cünkü dowlanda hemen baslamıyor.
    3-dowland bitti, Xpva00.dll ve xtrap klasörleri geri geldi ancak xpack dosyası gelmıyor onuda geri dönüşüm kutusundan geri yükle secenegini kullanarak alıyoruz.ve launcerden giriyoruz.
    BAZI PC'lerde olmuyormuşş ( ben daha şahit olamadım ama öyle diyenler varr ) olmazsa >> Geri Dönüşüm kutusuna gidin ve Sİldiklerinizi sağ tıklayın orda geri yükle seçeneğini göreceksinizz tıklayın ve herşeyi eski haline getirinn...
    ALINTIDIR..

ztn alıntıtır dio

• yaa iyi de ilk yaptığımda oluyodu şimdi oyuna giriom serverler gelio hata verio xtrap mail to ile ok var ne etcem ben şimdi yaaaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: romeo5610

yaa iyi de ilk yaptığımda oluyodu şimdi oyuna giriom serverler gelio hata verio xtrap mail to ile ok var ne etcem ben şimdi yaaaa

KOXPLA GİRİYOSAN VERİR KOXPUN YENİ SÜRÜMÜNÜ BEKLEYECEKSİN YADA NORMAL GİRECEKSİN.
  • süper oldu işte bu
  • önceden giriodum şimdi yok öbür yöntem nasıl zaten x trap önceden doluodu hata veriodu şimdi hemen gecio x trap ı serverler gelince hata veiro
  • ama neden se ilk yaptığımda girdi şimdi neden girimio
  • sağol kardeş alıntı malıntı farketmez önemli olan bu foruma bi şekilde taşınması, copy paste de olsa emeğin ve düsüncen icin tesekkürler.
  • arkadaşlar sizden isteğim şu anda çalışan xtrapların md5 değerlerini buraya yazmanız bizim konumuzdaki xtraplarla uyum gösteriyormu test edelim sizin tarafınızdan konumuz doğrulanmış olsun . konumuz 14.06.2007 12:00 'dan sonra çalışan Xtrap dosyalarıyla güncellenmiştir. sitemizden dosyalar bölümünden sadece xtrap klasörünü indirebilirsiniz.

md5 değerlerini alabilmek için quickSFV programını kullanabilirsiniz. TEk yapmanız gereken quickSFV programını kurduktran sonra, xtrap klasöründeki dosyaları seçip sağ tıklayarak menüden "create .svf" ye girip açılan programda sağ menüden md5 i seçip ok demeniz.

daha sonra o klasörde md5 uzantılı bir dosya oluşur o dosyayı açarsanız tüm dosyaların md5 değerlerini görebilirsiniz. Bizim sitemizdeki xtrap klasöründe kendi md5 bilgilerimiz bulunmaktadır. sonuçlarınızı bunlarla karşılaştırabilirsiniz.

• Çok SaoL
  • Coq SaoL i$ime Cok Yaradı
  • Çoq saol müthişsin direk girdi oyuna
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.