Şimdi Ara

Kimsenin bulamadığı film i arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. 1990-2002 olabilir yapimi bir film ariyorum. Daha eskide olabilir. Film de karakteri playstation tarzi bir seye vr gibi baglayip karakteri oyun icine atiyorlardi. Karakter gercekte de yaraliniyordu. Hatirladigim sadece bu sahne. Adam evin icinde gibi bir yerde kosarken yakalanip oyunun icine baglaniyordu. Cok aradim ama bulamadim yardimci olursaniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi potur -- 17 Aralık 2023; 18:51:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• matrix

• Yıllar önce Cine5'te izlediğim Subterano olabilir. Dumb Movies kategorisinde ele alınıyorKimsenin bulamadığı film i arıyorum 

Yalnız kamera çekim teknikleri sağa-sola yatık şeklinde hoşuma gitmişti. Alışılmışın dışında taa o yıllar için.

• K3L3B0SS K kullanıcısına yanıt

• "The Lawnmower Man"

olabilir mi?

• Kimsenin bulamadığı film i arıyorum
  • SpinalTap kullanıcısına yanıt

değil hocam daha aksiyon ama bu dönemlerin filmi idi

• existenz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rigsby -- 22 Aralık 2023; 20:2:58 >
  • Donkey Kong

• demircibu kullanıcısına yanıt

yok çarlinin kelekleri by aydemir akbaş... Kimsenin bulamadığı film i arıyorum Kimsenin bulamadığı film i arıyorum sana çöküntü yaparsam geforce 2 mx400 kartla rdr2 oynarsın Kimsenin bulamadığı film i arıyorum 

13.kat filmi olabilir belki ?.

• kalaycibu kullanıcısına yanıt

Modemin mac idyi banlar seni foruma sokmam.cafelerde sürünürsün baggKimsenin bulamadığı film i arıyorum 

bizde saksı değiliz agıllı ol . Kimsenin bulamadığı film i arıyorum Kimsenin bulamadığı film i arıyorum 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.