Şimdi Ara

KİMSE ÇİRKİN ERKEĞİN HALİNİ ANLAMIYOR (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
6.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Esmersen eğer yurtdışında özellikle kuzeye gittikçe şansın artar. Tabi araba brnzemiyorsan. Boyum 1.71 falan olmasa kuzeyli kızlar fena ama onlaron boy ort 1.80
  • Elliot rodger olamazsin, elliot yakisikliydi zengindi ve centilmendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunusesss -- 4 Mayıs 2017; 16:27:7 >
  • Benim tipim ortalama üstü ama konuşma bozukluğum var , hiçbir kıza çıkma bile teklif edemedim , bakıştığım kızla konuşamıyorum ben ne yapayım kardeş ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Je m.appelle

quote:

Orijinalden alıntı: Hakkını Arayan Serçe

Ne abarttınız şu kızları arkadaş. Evlilik zamanı gelince düşünürsün bunları. Şimdi vatana millete hayırlı olmaya bak.

Sen şeriatçısın senin gibi tipler için bunları demek kolay tabi, benim için değil. Ben inançsızım ve kendilerini Müslüman diye tanıyan adamlar bile zina yaparken ben yapamıyorum. Ayrıca neden evleneyim? Evleneceğim kaşara şimdi gitsem reddeder, 10 sene sonra param olunca benimle evlenecek.

Çok gülüyorum böyle çirkin erkek konularına ama bu mesajdaki kadarını görmemiştim. Harbiden merak ettim yaş kaç, nerelisin, ne okudun, neler yaşadın da böyle oldun? Özellikle tipini çok merak ettim.

Zina yapamayan, inançsız, çirkin ulan ne güldüm ya :)

Edit: karısızlıktan ülke değiştirmeyi düşünenler siz de harikasınız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speciaa -- 4 Mayıs 2017; 17:19:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: speciaa

quote:

quote:

Ne abarttınız şu kızları arkadaş. Evlilik zamanı gelince düşünürsün bunları. Şimdi vatana millete hayırlı olmaya bak.

Sen şeriatçısın senin gibi tipler için bunları demek kolay tabi, benim için değil. Ben inançsızım ve kendilerini Müslüman diye tanıyan adamlar bile zina yaparken ben yapamıyorum. Ayrıca neden evleneyim? Evleneceğim kaşara şimdi gitsem reddeder, 10 sene sonra param olunca benimle evlenecek.

Çok gülüyorum böyle çirkin erkek konularına ama bu mesajdaki kadarını görmemiştim. Harbiden merak ettim yaş kaç, nerelisin, ne okudun, neler yaşadın da böyle oldun? Özellikle tipini çok merak ettim.

Zina yapamayan, inançsız, çirkin ulan ne güldüm ya :)

Edit: karısızlıktan ülke değiştirmeyi düşünenler siz de harikasınız :)

21

Aslen Amasya, hayatımda İstanbul'dan başka bir yerde yaşamadım.

Hukuk okuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusesss

Elliot rodger olamazsin, elliot yakisikliydi zengindi ve centilmendi

Elliot mu yakışıklıydı?

California için zenginlik sayılmaz o. Sen fakir bir ülkede yaşadığın için zengin görüyorsun onu. Bindiği araba 30 bin dolar. Çok mu sence orası için?
  • Dostum 11 senedir berberim, 3 yurtdışı stil sertifikam var. Bana ön profil ve yan profilini çek yolla, tipine, kafa şekline yakışacak saç modelini, giyiminde dikkat etmen gereken renkleri vs yazıp yollayayım.
  • Adamin bindigi araba bmw coupe tr fiyati 270 bin lira, 3 - 4 tane milyonluk evleri var. bunlar senin icin zenginlik degilse sabanci falan olmalisin.
  • Karekter iyi huy falan hikaye.çirkin kızlar mecbur kaldıkları için tipe ender olarak bakmazlar.ancak güzel kızlar sadece tipe bakar.özellikle tipi serseri tipli içen sıçan biriyse kızların ideal erkeğidir türkiyede.efendilik türk kızları için ne yazıkki para etmiyor hatta efendilik negatif etki yapar.ancak ispanyol kızları tipe bakmıyor mesela.hemde güzeller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.Parolo -- 4 Mayıs 2017; 17:57:47 >
  • CSB aynı böyle bir konu vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusesss

Adamin bindigi araba bmw coupe tr fiyati 270 bin lira, 3 - 4 tane milyonluk evleri var. bunlar senin icin zenginlik degilse sabanci falan olmalisin.

Ya türkiye fiyatına neden bakıyorsun, burada 1 araba aldığın zaman 1 tane de devlet babaya ısmarlıyorsun. Ayrıca dolar 3 lira. Nerenle anladın yazdıklarımı? Milyonluk evleri olduğunu hiçbir videoda söylemedi. Sen nereden biliyorsun?
  • allahtan karakterimiz bozuk tipimiz diil
  • Yas kac
  • quote:

quote:

İğrenç bir zihniyet.

Siz sakın çocuk büyütmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahrazz

allahtan karakterimiz bozuk tipimiz diil

Allahım bu nasıl bi clup, bayıldım! Beni de alın. Nereye başvuruyorum..
  • bende tipsizmiyim değilmiyim çözemedim aga biri yorumlasın su allahın belası tipimi pm yollucam banada bakmıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

quote:

Orijinalden alıntı: ahrazz

allahtan karakterimiz bozuk tipimiz diil

Allahım bu nasıl bi clup, bayıldım! Beni de alın. Nereye başvuruyorum..

imzayımı diyorsun
  • yaşım ilerledikçe öyle kızlar tanıdım ki sadece çirkin erkekleri seven manken gibi kızlarmı dersin, çirkin diye sürekli dalga geçtiği erkeğe aşık olup kul köle olanmı dersin. veya sadece göbekli erkekleri seven taş gibi kızlar mı dersin ohooo.

diyeceğim o ki sakın umutsuzluğa kapılma sadece dene
  • Ben elliotun manifestosunu orjinal dilinde okudum kardesim, heybeye sallamiyoruz burada
  • Blokladım aga. Sürekli negatif düşüncelerini paylaşan insanların konularını uplayıp yayılmasını sağlamayın. Zaten forum asosyal dolu. Çok kolay negatif düşünceleri kabullenme eğilimleri var. Böyle düşünüyorsan kendine sakla arkadaşım doğru ya da değil senin negatif düşüncelerini bilmek zorunda değiliz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.