Şimdi Ara

KİMSE ÇİRKİN ERKEĞİN HALİNİ ANLAMIYOR (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
6.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murekkep yalamis

Çene olacak çene azin laf yapacak

Kız senden hoslanmadiyda zaten git konusmak istemiyorum diyor.Demese bile bunu tavirlariyla belli ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: John WICK

quote:

Kız senden hoslanmadiyda zaten git konusmak istemiyorum diyor.Demese bile bunu tavirlariyla belli ediyor.

Aynen öyle. Beğenmediyse konuşmaz bile. He konuştu, en fazla arkadaş olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: John WICK

quote:

Hocam sen işi bilmiyorsun sus otur

Gözüne bi kizi kestir.Kağit kalem al."sen benimsin" yaz ver kiza sonra yanima gel

• Kararli bi yapida olmaniz gerekiyor yoksa işiniz zor

• Eğer bir kız ancak kızlara karşı ilgi duyuyorsa bu ilgisini gizlemek için kaslı erkek arar. Yoksa kaslı erkekler kızların ilgisini çekmez. Bir kız için düzgün dişler, bakımlı eller, kusursuz bir cilt ve ne yazık ki(ben de hiç yok :) ) gür saçlar arar... Bunun dışındakiler hikaye... Ama ben bir kız olsaydım önce kendi mesleğimden birini arardım, hatta uzmanlık/yüksek lisans falan yapmışsam yapmamış ama aynı meslekten bir erkek arardım ki onun üstünde olayım... Bir de esmek bir kıza genelde esmer erkekler bakar, az beyaz tenli siyah saçlı bir erkek buldular mı saça başa bakmadan atlamalarını öneririm... Kızlar bir de zengin erkek arar ki aslında zengin erkek zengin olduğunu belli etmek istemez ve hatta biraz tutumludur da, aradığı kadın ise kendisine parasal konularda güven vermesidir, yani parası olan erkek hem parası olduğunu gizler hem de karşısında ki kadının tutumlu olup olamayacağına bakar, eğer kadın har vurup harman savurmuyorsa ona tüm varlığını emanet etmek ister, yok boşa para harcıyorsa bu sefer kendini geri çeker, zaten lüks mekanları tercih edip gereksiz para harcamaya çalışan kızlara da pek güvenemeyeceğini bilir.

• Hacı senin kendine güvenin eksik tip mip geç bunları
  • Bu arada Elliot Rodger kim diye google da arattım, dostum ben ilk defa böyle bir şey duyuyorum, aslında gördüğüm kadarıyla da beyaz tenli sihay saçlı yakışıklı da biriymiş,kendine yazık etmiş, eğer böyle bir sıkıntın varsa ve forumda bu tarz konular sık sık açılıyor, eğer bir kısmını sen açıyorsan lütfen bir klinikten yardım al... Gerekiyorsa bir süre yat, iyi gelecektir. Emin ol tedavi sonunda çok daha iyi biri olarak çıkacaksın ve kızlarla daha iyi bir iletişim kurmaya başlayacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perSNN -- 5 Mayıs 2017; 12:0:26 >
  • Dış görüşünüşünüzden şikayet ederken kişiliğinizin çok iyi olduğunu varsayarak yazıyorsunuz. Belki asıl sorun kişilikten kaynaklanıyordur. Buradaki üyelere ettiğiniz beddualar, evlenmeye bakış açınız biraz ortaya koyuyor.
  • Amma taktınız şu çirkinlik mevzusuna. Alırsın bir tane çirkin kız bakarsın keyfine.

Davul bile dengi dengine. Ne hırpalıyorsunuz birbirinizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StrawHatLuffy

quote:

Orijinalden alıntı: mic999

quote:

Orijinalden alıntı: jdraxler

Paintten fotoğrafı çekmişiz hocam sağ alt keşke orayı kapatsaydınız .

kizin instagramindan yaptim , evet paintten isimini felan sildim kendi cektigim fotolar da var iyi bari onlari atiyim DH de oldugumun farkina vardik bi keredaha KİMSE ÇİRKİN ERKEĞİN HALİNİ ANLAMIYORKİMSE ÇİRKİN ERKEĞİN HALİNİ ANLAMIYOR

Otelin konumu odaları falan iyi mi fiyatına baktım gayet uygun haziran sonu temmuz gibi kız arkadaşımla tatile çıkıcaz ortam nasıl abazan dolu mu?

artilari
    parti oteli, agirlik genc
    diskosu felan cok faal

eksileri
    yemekler berbat
    hizmet kotu

abaznlar olur herhalde ama cok yoktur, erkek oranina dikkat ediyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

soldaki esmer italyan mı?

kemerde ev tutan bir italyan aile vardı, onların kızına benzettim de, görmeyeli de uzun zaman oluyor tabi o zaman gençtik.

DH bayiliyorum :) nerden cikiyor bu yorumlar :))

Rus patron, biri rus biri kazak
  • Öyleyim benden kat kar çirkin tipler sevgili buluyor çünkü iş tipte bitmiyor.
  • Kimse kusura bakmasın da adam haklı. 70-75 kiloyken playboy hayatı yaşamasam da kızlarla gezen ben şu an 100 kilo kimseyle doğru dürüst kesişmiyorum uzun zamandır.

• quote:

Orijinalden alıntı: shapeofyou

Kimse kusura bakmasın da adam haklı. 70-75 kiloyken playboy hayatı yaşamasam da kızlarla gezen ben şu an 100 kilo kimseyle doğru dürüst kesişmiyorum uzun zamandır.

yazın bakıyorum fazla kilolu olanlara sıcakda terkokusundan bırak kızı erkek arkadaşları bile yanına yaklaşamıyor

sonuç fazla kilo = asosyallik

çare = yol bisikleti

buradan konumun da reklamını yapayım

beyler alıyorsunuz bir yol bisikleti böyle bir sürü kızlar var

KİMSE ÇİRKİN ERKEĞİN HALİNİ ANLAMIYOR

bonus

http://blogcuzehra.blogcu.com/ciplak-bisikletciler-yollarda/19771911

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.