Şimdi Ara

Kimlik onaysız ETH almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yerel sitelerde yok diye biliyorum. 100-150 TL'lik almak istiyorum. Kimlik onayı istemeyen site var mı bildiğiniz? Ayrıca yabancı borsalara para göndermek ve almak sıkıntı yaratır mı? Bazı kişileri bankadan arıyorlarmış

• ben sana satim benim 3 bitcoin borsasındada hesabım var istediğinden alır senin cüzdanına atarım
  • hesap onayı olmadan bir tek bitit.io alırsın fakat komisyın çok keser en düşük 26 euro alırsın sana 18-19 euroluk bitcoin göndeirir
  • zenmate kullanıcısına yanıt
    Hocam bitit.io dan 2 farklı kredi kartı ile 25€ luk paket almaya çalıştım ikisinde de 3D secure kısmı dahil sorunsuz ancak bir sorun oluştu deyip işlemi tamalamıyor neden olabilir?
  • MCUmaster M kullanıcısına yanıt
    ellerinde btc kalmamış olabilir aniden düşüş yaşadı ya ondan dolayı
  • MCUmaster M kullanıcısına yanıt
    hocam size aynı fiyattan btc ben satım isterseniz bitcoin borsalarında hesabım var elimde bitcoinde var
  • paranı yolla sana eth veya btc yollarım diyenlere aldanma sen kendi bildiğin şekilde hareket et.

yerel borsalarda ethereum yok bro.

kimliğini vermeden 500 liraya kadar para yatırabileceğin bir site var ->www.paribu.com

buraya parayı aktardıktan sonra bitcoin satın alıyor ve www.poloneix.com'a transfer çıkartıyorsun. sonra poloneix.com üzerinden ethereum için exchange yapıyorsun ve orada bekletiyorsun. işlemleri oradan yaparsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deyvi -- 16 Haziran 2017; 14:42:16 >

• deyvi D kullanıcısına yanıt
    yok ben vazgeçtim poloniex'ten. zaten çok karışık hiç anlamıyorum. bitcoin de düşüşe geçti. eth de düşmüş diyorlar. yakında çekilirim piyasadan bana göre değil gibi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.