Şimdi Ara

Kimde reyting cihazı var? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
37.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende var 1 hafta önce geldi taktılar aylık puan kazanıyorsun puanları toplayıp hediye alıyorsun resim isteyen varsa pm atabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_$

Benim kaynımda var, aynısı aynısı

• quote:

Orijinalden alıntı: zepkynear

bende var 1 hafta önce geldi taktılar aylık puan kazanıyorsun puanları toplayıp hediye alıyorsun resim isteyen varsa pm atabilir

pm
  • Bundan yıllar önce ufakken sanırım 2001 senesinde dedem getirmişti.Baya ışıklı mışıklı bişeydi sonra babaannemin dırdırına dayanamayıp geri götürmüştü

ayrıca 2003 yılında bir komsuda vardı telefona senkronize ediyorlar.her kanal değiştirdiğinde ışıklar yanmaya başlıyor ve bu kanalı izleyenin yaşı gibi soruları giriyorsun,ve tv izlemeye bağlı puanlar kazanıp o puanlarla hediye alıyorlardı,kablo çıktıgında bağlantı kesildiğinde seni aramaya başlıyorlarmış

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • http://www.bilgiustam.com/resimler/2012/04/1050-images.jpg

2200 evde varmış.

• hocam gizleniyor nedeni ise bazı programcılar para karşılığı kendi programlarını izlettiriyor. Geçen biri konu açmıştı evime reyting cihazı taktılar diye.50 tl de aylık maaş gibi para veriyorlar galiba.

• 2000 cihaz la reyting mi belirlenir saçma saçma konuşmayın. 60 milyon tv izleyicisi var

• bu cihazı nerden temin edebilirim ? evde bütün gün kiraz mevsimi izliyorum izledigim boşa gitmesin kiraz mevsimi 1. olsun

kiraz mevsimini ratinglerde 1. yapmak için gerekirse televizyonu hiç kapamam

• quote:

Orijinalden alıntı: psyke86

bu cihazı nerden temin edebilirim ? evde bütün gün kiraz mevsimi izliyorum izledigim boşa gitmesin kiraz mevsimi 1. olsun

Kız mısın ?

• quote:

Orijinalden alıntı: psyke86

bu cihazı nerden temin edebilirim ? evde bütün gün kiraz mevsimi izliyorum izledigim boşa gitmesin kiraz mevsimi 1. olsun

Maalesef sen onları değil onlar seni buluyor ve oturmuş sistem oldugu için şuan daha başkalarına dağıtacakları zannetmiyorum.Ayrıca bulacakları kişileri Zengin-fakir,orta yaşlı genç olarak ayırıyorlar ve sana kötü haberim dün sevdiğiniz dizi çilek kokusu totalde 1.olmasına rağmen AB'de kalbim egede kaldının ardından 2.olmus.Reklamcılar için ab daha önemli bir grup

• 77 milyonluk ülkede 2000 cihaz olması çok saçma bence.
    Bence yeni satılan uydulu tvl lerde ve mevcut uydu cihazlarından reyting ölçülüp uydu üzerinden gönderilebilir. (Aynı şekilde Dsmart - Digiturk - Tivi üzerindende gönderilebilir)

• Bizde fiber olanı var ve 20 Milyon hane kapasitesi var. Hali hazırda şu anda ülkemizde 19 milyon hane var, yani 3-5 sene sonra yenisini almak gerekecek sağlıklı ölçüm yapabilmek için. Bunu da ihtiyacı olan bir arkadaşa uygun fiyata verebilirim. Bu arada bir arkadaş pili bitmiş demiş, sanırım ondaki xrs8024 modeli, bizdeki güneş enerjisi ile çalıştığı için öyle bir problemle karşılaşmıyorsunuz.

• Hort. Yeni konu açmak istemedim burada çok konuşulmuş diye.

Bi iletişim bilgisi varsa benim eve de taktırayım şu reyting cıhazından. 2000 kişinin izlediği saçma sapan programlar kalksın televizyondan Aslında Digiturk, D-Smart gibi platformlardan bilgi alınması ve tüm halkın ne izlediğine bakılarak program yapılması gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hortlatayim. 15 yıl kadar önce bizde vardı. Küçücük, uydu alıcısı gibi bir alet. Bir de kumandası var. Kumandada her aile üyesinin birer numarası vardı. Benimki 3'tü mesela. Ben izlerken 3'e basıyordum. Bir de katalog vermişlerdi. Cihazı kullandığımız süre boyunca puan biriktirip o katalogdan hediyeler seçip kazanıyorduk. Tost makinesi, elektrik süpürgesi falan vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.