Şimdi Ara

Kilo Ne Kadar Kasa Dönüşür?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 192 boyum var 77 kiloyum.2 ay spora gittim fayda göremedim bıraktım.
    Hedeflediğim kilo 85-90 arası.Yüksek kalorili besinler yiyip ortalama 2 ayda (ne kadar alabilirsem) tekrar spora dönmek istiyorum.Ama vücudum yağlı bir şekilde gitmiş olacağım.Bu aldığım kilo direk erir mi yoksa kasa mı dönüşür? Tavsiyelerini bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Shield -- 19 Mayıs 2017; 20:58:26 >

• Vücuttaki Yağ->Kas tepkimesini diyosun sen.Bu tepkime çok zor gerçekleşen bi tepkime.Protein tozunu hem oral yoldan hem de lokal yoldan(yağların kasa dönüşmesini istediğin bölgeye sürerek) uygulaman gerekir.Düzenli uygulama ve emek isteyen bir iş.

Son olarak diyeceğim üstünde protein tozu sürüklüyken uyumaman tavsiye edilir aksi taktirde sabah kalktığında o bölgede kızarma tahriş kaşıntı olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FiveSeveN kullanıcısına yanıt
    bu soruları soran adamların soyu hala tükenmedi mi hocam, yağı kasa dönüştürmek ne

yatmadan önce ve sabah kalktıktan sonra toz banyosu yapmanı tavsiye ederim
  • Ben de vucuttaki suyu kasa dönüşterebiliyorum

Yağa kasa dönüştürmek daha kolay, yaparsın diyorum ben

Spordan sonra hemen protein tozunu içmeyi unutma

• quote:

Orijinalden alıntı: chatlck

bu soruları soran adamların soyu hala tükenmedi mi hocam, yağı kasa dönüştürmek ne

yatmadan önce ve sabah kalktıktan sonra toz banyosu yapmanı tavsiye ederim

Toz banyosunun nasıl yapıldığını yazmamışsın hocam bilmiyor olabilir

Küvete ılık suyu dolduruyoruz,üstüne 15 ölçek protein tozumuzu atıp kepçe yardımıyla karıştırıyoruz.Suya bi güzel girip kaslarımıza masaj yaparak banyomuzu oluyoruz.

Ben daha çabuk şişmek istiyorum diyosan 7 ölçek de kreatin at.Bu işini görecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FiveSeveN -- 20 Mayıs 2017; 10:18:53 >

• Yağı kasa dönüştürmek için converter satın almanız lazım yada salona gidip converter cihazına oturun 1 saatte çevirebildiği kadar yağı çevirsin, her gün tekrar edin gözle görülür bir fark olacaktır.

Tabi önce yağ formatınız uygun mu diye baktırmak lazım yoksa çeviremez cihaz.
  • vücutta yağlar kasa
    kaslarda yağa dönüşmez
    bunu bileceksiniz önce.
  • Demek istediğim zayıf şekilde fayda göremedim.Kilolu şekilde kardiyo değil de direk body çalışırsam ne derece fayda görürüm?
  • vücudundaki yağları co2,karbon ve azot gazlarıyla bileşenleri kendi içlerinde seyrelterek tepkiemeye sokabilmen lazım başarırsan yürürsün genco...
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Shield

Demek istediğim zayıf şekilde fayda göremedim.Kilolu şekilde kardiyo değil de direk body çalışırsam ne derece fayda görürüm?

herkes espri yapmaya çalışmış kimse de arkadaşın demek istediğini anlamaya çalışmamış. hayır yani bari komik olsaydınızda gülseydik...
  • Yaşlarına veriyorum hocam :D
    quote:

(yağların kasa dönüşmesini istediğin bölgeye sürerek)

'Protein tozu sürmek' eylemini hangi kaynaktan edindiniz acaba? Bir makale ise İngilizce de olabilir, önemli değil. Paylaşabilirseniz sevinirim, engin birikimlerinize ihtiyacımız var. @FiveSeveN
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devridünya

quote:

(yağların kasa dönüşmesini istediğin bölgeye sürerek)

'Protein tozu sürmek' eylemini hangi kaynaktan edindiniz acaba? Bir makale ise İngilizce de olabilir, önemli değil. Paylaşabilirseniz sevinirim, engin birikimlerinize ihtiyacımız var. @FiveSeveN

15 yıllık vg geçmişim diyelim

Kaynak yok yani, pekâlâ.

Keşke egolu göz kırpmalarınızı değil de, deneyimlerinizi firmalarla iletişime geçerek değerlendirseydiniz. Bu sektörün sizin gibi duayenlere ihtiyacı var. Sürüldüğünde bu denli faydası olan bir ürün için, bunca zamandır neden AR-GE çalışması yapılmamış da 'sürülebilir protein tozu' haline getirilmemiş. İlginç doğrusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinnzz

Yağı kasa dönüştürmek için converter satın almanız lazım yada salona gidip converter cihazına oturun 1 saatte çevirebildiği kadar yağı çevirsin, her gün tekrar edin gözle görülür bir fark olacaktır.

Konudaki tek mantıklı yorum bu.

Converter olmadan dönüşüm yapmak imkansızdır. Aksini iddia eden bu sporu bilmiyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihtiyarjedi

quote:

Orijinalden alıntı: yasinnzz

Yağı kasa dönüştürmek için converter satın almanız lazım yada salona gidip converter cihazına oturun 1 saatte çevirebildiği kadar yağı çevirsin, her gün tekrar edin gözle görülür bir fark olacaktır.

Konudaki tek mantıklı yorum bu.

Converter olmadan dönüşüm yapmak imkansızdır. Aksini iddia eden bu sporu bilmiyordur.

Hocam converter'ın kalitesine de dikkat etmek gerekir. Piyasadaki çin malı converter'lar hatalı dönüşüm yapabiliyor, benim bir arkadaşım kullandı, malesef yağları kasa dönüştüreceğine kemikleri kasa dönüştürmüş, arkadaşım tekerlekli sandalyeye mahkum kaldı.

• quote:

Kaynak yok yani, pekâlâ.

Keşke egolu göz kırpmalarınızı değil de, deneyimlerinizi firmalarla iletişime geçerek değerlendirseydiniz. Bu sektörün sizin gibi duayenlere ihtiyacı var. Sürüldüğünde bu denli faydası olan bir ürün için, bunca zamandır neden AR-GE çalışması yapılmamış da 'sürülebilir protein tozu' haline getirilmemiş. İlginç doğrusu.

Direk sürülmedigi icin olabilir mi? Tozu direk sürmeyi nasil düşünüyosun?Once onu sürülebilecek kıvama getirmen lazim hani kas gevseticiler yada ne bilim yuze surulen maskeler gibi.Jel kıvamına getirmek icin oranları aşagi yukari şöyle olan bi karışım iş görür , 1 ölcek protein tozuna 1 yemek kaşığı bal balın rahat surulebilmesi ve akmaması icin 1 2 tatli kasigi tarçın ve istege bagli olarak kreatin varsa 1 ölçek ekleyebilirsin,hepsini 1 2 dakika karistir ve sür istediigin bölgeye.

Benim ön kolum vucuduma oranla küçüktü,haftada 2 3 kere bunu sürdum 1 saat bekletip yikadim ve 3 set 12 tekrar hammer curl yaptım sürülüyken(bu sart değil istege bagli evde dumbell yoksa yapmayabilrsin),şuan ön kolumu görmen lazim bi ara atıcam foruma en cok gelisen bolgelerimden biri ön kolum şuan.

Bi' tık ironiye kaymıştım ama anlamamışsınız. O hâlde ciddiye alıp cevabımı da daha açıklayıcı bir biçimde vereyim. Supplement endüstrisi özellikle yurt dışında sektör içerisindeki yerinden mütevellit, akıl almayan paraları döndürüyor zaten. Ellerinde böyle bir fırsat olsa -iddianıza cevaben yazıyorum- emin olun çoktan bunu jel yahut krem varyasyonlarıyla sunar, kâr payını sürülebilir bir ürün çıkartarak katlardı ama yapmadı. Çünkü böyle bir artısı gün yüzüne çıkartılamadı. Yani şu dediğinizin kocakarı ilacından hiçbir farkı yok. Bilmem anlatabildim mi?
  • quote:

Bi' tık ironiye kaymıştım ama anlamamışsınız. O hâlde ciddiye alıp cevabımı da daha açıklayıcı bir biçimde vereyim. Supplement endüstrisi özellikle yurt dışında sektör içerisindeki yerinden mütevellit, akıl almayan paraları döndürüyor zaten. Ellerinde böyle bir fırsat olsa -iddianıza cevaben yazıyorum- emin olun çoktan bunu jel yahut krem varyasyonlarıyla sunar, kâr payını sürülebilir bir ürün çıkartarak katlardı ama yapmadı. Çünkü böyle bir artısı gün yüzüne çıkartılamadı. Yani şu dediğinizin kocakarı ilacından hiçbir farkı yok. Bilmem anlatabildim mi?

Ciddi ciddi cevaplar yazıyosunuz 11 12 yaşındaki coçuk bilir bunun sürülünce bi ise yaramayacağını,bana hala yok ise yaramaz cart curt falan bi seyler diyosunuz he ben bilmiyorum zatenBu sporda herkesin söylediği bi troll şekli sürmek o kadar,ciddi cevap yazmayin lütfen şöyle seylere sonra da ironiydi falan da demeyin hadi selametle

• Çevir kazı yanmasın. Gülümsettiğiniz için teşekkürler :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.