Şimdi Ara

KİLO ALMAK İSTİYORUM!!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
2.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

aha herkese faydalı olsun Lokman Aktar diye karışımlı bitkisel bir macun var
    üstünde ballı-polenli harnup yazıyo bende işe yaradı gerçekten özellikle iştah açtığı konusunda şüpheniz olmasın

İçindekiler

Bal

Glikoz şurubu

Harnup = Besin değeri yüksek ve besleyicidir. Kansızlığa iyi gelir.

Yulaf unu = Sindirim sistemini düzenler, kilo almaya yardımcı olur.

Soya unu = Kemikleri geliştirir, vücudu zinde tutar.

Kakao = Vücuda zindelik verir.

Polen = Kemikleri geliştirir, bağırsak sistemini düzenler,vücudu zinde tutar.

Tarçın = İştah açıcı ve gaz söktürücüdür.

ne ararsan var yani içinde, ayrıca kutunun altınada bir not düşülmüş

Prof. Dr. Turhan Baytop'un Türkiyede bitkiler ile tedavi ve Niyazi Öztürk'ün bir yudum sağlık adlı eserlerinden faydalanılmıştır diye

ayrıca yanında sindirim sistemini çalıştıran bitkisel çaylardanda kullanırsan daha iyi olur

• quote:

Orjinalden alıntı: nur_90_35

bnde 17
    30 çok geç
    quote:

Orjinalden alıntı: tr.gunes

Bende ZAyıf sayılırım..Doktora gittim 30 yaşından önce kilo alamazsın dedi Yaş !7

evet 30 cok gec evde kalırız yahu.

• doktor doğru söylemiş ama 30dan sonraki kilo kalitesiz dokudan ibaret olacak ben 1.75 57 kiloyum yaş 24 gören direk 18 diyo ama ben hiç dert etmiyorum sporumuda yapıyorum.önemli olan zaten belirli değerleri içinde kalabilmek
  • bünye meselesi işte..hani derler ya " bazısı su içse yarıyo ".. aynen öyle.. yesem de kilo alamıyorum ben de.. fitness işe yarayabilir.. kilo alamasak bile en azından sağlıklı yaşam
  • quote:

Orjinalden alıntı: THE FREEDOM

doktor doğru söylemiş ama 30dan sonraki kilo kalitesiz dokudan ibaret olacak ben 1.75 57 kiloyum yaş 24 gören direk 18 diyo ama ben hiç dert etmiyorum sporumuda yapıyorum.önemli olan zaten belirli değerleri içinde kalabilmek

aynı benim gibisiniz...kilo 56 boy 178 yaş 23 vee gören liseli zannediyor,sakalda çıkmadı bu yaşa kadar
    halimdende memnunum çok şükür...
  • Bazı insanların metabolizması hızlı olur ve yeselr de kilo almakta zorlanırlar.. ya da gerçekten iştahsız olurlar, yemezler..
    Ben bir doktor olarak kilo almak isteyene de vermek isteyene de spor öneriyorum.
    Kilo almak isteyenler spor yaparlarsa öncelikle vücutlarındaki kas miktarı artacağından ağırlıkları da artar. BUnunla birlikte mutlaka bol karbonhidratlı besinleri ( makarna, pilav, her türlü kuruyemiş...) sürekli yemeleri gerekli. Örneğin ellerinin altında sürekli fındık, fıstık, kuru üzüm falan olacak ve habire atıştıracaklar.
    Ayrıca spor yaparken kullanılabilecek ve yüksek kalori içeren sporcu besinleri (bulk, wegiht gainer.. vs ) de eczanelerde satılmakta. Spor yaparken bunlardan da kullanırsanız kütlenizin hızlı artığını görürsünüz.
  • ben 54 kilo boy 1.73 ve daha 15 yaşındayımyalan sölemiyorum bende halimden memnunum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.