Şimdi Ara

Kilo almak için prakten şurup

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • delimanyak0606 (4 mesaj) RedJøhn (4 mesaj) StoryBro (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (4 mesaj) Tablet (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Kilo almak için bunu kullanan oldu mu beyler..kilo aldırıyo diyo ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• İştahın kapalıysa belki açabilir onun harici yemek yemen kilo aldırır şurup değil

• Aynen hocam yemek yiyerek ancak vücut çok hızlı yakıyo..ramazanda sahur ve iftarlarda aşırı yememe rağmen 60 kilodan 50 kiloya düştüm..

• Maalesef aşırı yemek diye bir tabir yok aldıklarını hesaplarsan ''aşırı'' yemediğini görürsün aldıklarının kalorisini hesapla

• 1 litre sütü mutlaka içiyodum 600 kalori..1 ekmek 600 kalori..3 tabak makarna soslu yağlı 1000 kalori ben tek öğünde yaklaşık 2.500 kalori alıyodum hocam..diğer öğünleri saymıyorum daha

• O zaman her gün bu şekilde beslenmıyosun veya gereken kalori ihtiyacının üzerine çıkmıyosun bunun başka açıklaması yok maalesef yemıyosun demekkı.

• Troid,idrar,kurt var mı diyerekten hepsinin tahliline baktırdım..dahilye doktorunun tek dediği bünyen hızlı..

• Benimde hızlı bünyem ben nasıl alıyorum ? Daha fazla yiyeceksin ve her gün yiyeceksin ya senin kilo alma tarifen farklı hemen olsun istiyosun yada düzenli ve en az 500-600 kalori fazla yemiyosun tıpta başkada açıklaması yok .
    |
    |
    delimanyak0606 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Hikaye bunlar , ihtiyacın olan kalorinin üstüne çıkman lazım kilo almak için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.