Şimdi Ara

Kilit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinvarrel -- 25 Ağustos 2015; 19:38:34 >

• Yararlı bir konu olmuş eline saglık dostum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinvarrel -- 18 Ağustos 2015; 17:41:26 >

• 110 cap açıp daha iyi hazırlanmanız daha iyi olucaktır diye düşünüyorum konunuzu kirletmek istemiorum.fakat silkroadın en guzel hali sade hali. kale savaşları,uniq peşlemeler,coin sistemleri ve kervan olayları bizim en çok sevdigimiz şeyler. ivy nin dw de çıkması vs gibi yenilikler tüm swlerde yeni yeni şeylerin gelmesi,sro playerlarına yenilik heycanından çok saçmalama düşüncesini getiriyor.

Tavsiyem işi bilen çok iyi yönetim kadrosu ile saglam bi birliktelikle güzel bi 110 cap açılması.
    Hayalimdeki 110 cap :D
    yeni görevler ( örn: 100 fgw1 serenesi,75 fgw2 serenesi, 50 fgw 3 serenesi,25 fgw4 serenesi kesene fight silah ödülü)
    ( örn: 1000 tg kesene +5 str int ve veya gibi gibi)
    (Count görevini bitirene legend kolye)
    (jg-alex arası 500 yada 1000 kervan çeken tradera fight silah)
    görevler kişileri oyuna baglamakta caziplik katacaktır.ödül verinki kişiler emek versin.
    rank sistemleri(job ank,trade,thief rank) (+ basma rank)
    yeni uniqler
    titan uniqlerden ufak silk ürünlerinin düşmesi (reverse,silk trade pet,silk return scrool,silk bow/arrow vs vs)
    arena sistemi
    temple uniqleri
    coin sistemi
    fight silahları sadece fgw ten 1000/1 vb gibi şeklinde ayarlanması.
    ..
    swnin ayakta durması için para kazanmak şart. bunun için player çokluğu silk satışının önünü açacaktır. bir swde +20 silah veya item satışı demek Gm nin para kazanma istegini gösterir.yani item yerine silkleri cazip kılın millet silke yönelsin. Misal global atmak her playerin sevdigi bişi. globaller 11 adet 25 silk se, siz 10 adeti 50 silke koyun degerli olsun.gereksiz çogu kişinin kullanmadgı silk itemleri ise titan uniqlerinden düşürtebilirsiniz...
    bir çok ekleme olabilir.herkes kendi fikriyle sro açıyor. bence playerlar bir forumda toplanıp görüş bildirmeli herkesten bir damla istek çıksa mutlaka güzel bir sw ortaya dökülecektir.yıllardır türkiyede private server krizi var.3-4 senelik sw bile oyuncum var havasına bürünmüş afk stallarla boğuşuyor.
    Not: sözüm aslında bu swye deil, private sw açlığındayım. tadından yenecek bi sw bulamadım.bütün swler aç kapa gerçekten bıktık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conem -- 5 Ağustos 2015; 11:45:58 >

• Eline sağlık hocam.
  • Çeviri işi benim de aklımdaydı ancak baya üşenmiştim, neyse ki sen halletmişsin bro eline sağlık.

Elamidasin bile betasında 150 online varken electus beta 500'ü gördü. Büyük ihtimalle gelmiş geçmiş en kalabalık private server olacak. :)

ILangi.
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinvarrel -- 18 Ağustos 2015; 17:41:15 >
  • Oyun yarın 21.00 da official olarak açılacak. Büyük ihtimalle betada kullanılan üyelikler silinecek, yarın 17.00 dan itibaren üyelik alımı ve donate açılacak.

Facebook sayfasından paylaşılan son postun özeti.
  • Beta sürümüne girip oyunadım maşallah player doluydu.Yarın başlıyalım artık :)
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinvarrel -- 18 Ağustos 2015; 17:41:07 >
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinvarrel -- 18 Ağustos 2015; 17:41:00 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.