Çavuş
16 Temmuz 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 8 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Çarın elinde +7 soa glaive vardır
Seti full soa +5 garment
3x +7 1x +8 acc set
300 job coını vardır
( isteyene +5+6 karısık soa pro set de verebılırım 8 gold coınle beraber)

Serverı bıraktıgım için satıyorum. Satın almak isteyen arkadaş bana forum üzerinden yada facebook hesabımdan ulaşabilir.https://www.facebook.com/MustafaaCetn

Ziraat bankası hesabım var. Satış işlemi ordan havale yoluyla olabılır.

Bıraktıgım için çok fazla bişey ıstemıyorum. Fıyatını benımle iletişime gecersenız konusuruz :)
http://shotonline.org/ Arkadaşlar Bu Sw Gmsi El Emeğim ile Yaptığım itemleri alıp başkasnın diye verdi ve bu bana gerçekten çok koydu gecelerce uğraştığım itemler DDOS için bana yardım edin hep birlikte atalım bilgisi olan herkezi bekliyorum desteğe böyle sw olmaz olsun
oyunun ip si: 78.135.80.93
Portu: 15779
Yardımlarınız bekliyorum Sizinde Emekleriniz boşa gitseydi sizde çok üzülürdünüz benim yerime koyun kendinizi...
Selamun aleykum arkadaşlar uzun bi aradan sonra silkroada tekrar başlamak istiyorum. Gördüğüm kadarıyla çok değişmiş her şey paraya dökülmüş vs vs. Eskilerden zateen kimse kalmamış. Private serverler ortalıkta cirit atıyo ama hiç tutulmamış. Sağlam paraya dayalı olmayan kapanma ihtimali düşük muhabbeti bol olan zevk için oynayıp ama bi yerlere gelebileceğim bi private server önerirseniz sevinirim
Hakkında
Forum İmzası:
Ben İyi Bir Adam Olamadım, Ama Kimsenin De Adamı Olmadım.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 91
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.728 (Bu ay: 20)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 11 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.