Şimdi Ara

Kılıf üreticilerinin son kurbanı Xperia Z4 oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arslan178 bende z2 için gürültü önleyici kulaklık çıktı : )

• swat882 kullanıcısına yanıt
    Hepsi hocam hepsi kopyası.
    Tutmussunuz samsungu savunuyorsunuz.
  • Herkez telefonu sorguluyor daha çıkmadı. kap çıkınca telefon olmuş ya da olmamış mı oluyor. ya kap fake ise sadece haber olsun diye ise. anlatılanlar, yazılanlar çizilenler üzerine kap yapılamaz mı? böyle de düşünün

• OİS GEREK ÇİFT TONLU LED FLAŞ GEREK DOĞRU DÜZGÜN KAMERA YAZİLİMİ GEREK O ÇERÇEVELERİN İNCELMESİ GEREK AH SONY AH...

• Ne yazıkki hala fotoğraf konusunda lumia 1020 ye yaklaşmadılar çok can sıkıcı bir durum ..... İkisinide her gün kullanma şansım oluyor (Z3) bu 41 mp yada 20 mp yada 4 ultra mp ile alakalı değil sırası ile sensör büyüklüğü birinci etken...z1 den beri aynı sensör......2 lens kalitesi.....ve en son yazılım ve megapikselde biter ....ışığın az olduğu yerde sensorlerin küçük olması resmi kalitesiz kılıyor....

İŞTE TELEFONLARIN SENSÖR BOYUTLARI ÖLÇÜSEL OLARAK VERİYORUM

1 panasonic lumix cm1 12.80x9.60

2 Nokia lumia 1020 10.67x8.00

3 sony xperia z3 6.17x4.55

4 htc one m8 4.80x3.60

5 samsung s5 4.69x3.52

• seker1adam kullanıcısına yanıt
    808 i es gecmissiniz hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z3 kullanıyorum önümüzdeki 6 ayda z4 çıkarsa ki çıkar,bidaha sony almam

• quote:

Orijinalden alıntı: V4LKyR

Bir zamanlar öteki firmaların hayal bile edemedikleri şeyleri SONY yapıyordu gençler.

Dikkat edin.

Nokia da öyleydi, Sony dikkat etsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahbeyazov

Z3 kullanıyorum önümüzdeki 6 ayda z4 çıkarsa ki çıkar,bidaha sony almam

Tamamen haklısınız. 6 ayda bir telefon mu çıkartılır? Kendi malının değerini azaltıyor ve alanları keriz yerine koyuyor.
  • einlied kullanıcısına yanıt
    Onu yazmama nedenim eski nesil telefon olması biraz daha.... Normalde 808 bu listede ikinci sırada lumia 1020 den biraz daha büyük. Panasonic ten biraz ufak

• onkuba kullanıcısına yanıt
    Birde z1 den beri aynı sensoru kullanması yetmiyor gibi hala lumia 1020 nin gerisinde kalıyor ...kapalı ortamda çektiği fotoğraflara çamurlu dersiniz kumlanma dersiniz ne derseniz deyin ama vasat resimler yani....

• quote:

Orijinalden alıntı: V4LKyR

Bir zamanlar öteki firmaların hayal bile edemedikleri şeyleri SONY yapıyordu gençler.

Dikkat edin.

Maalesef o Sony yöneticileri öldükten sonra duruldu sony eskiden kim durdurabilirdi Sony'i ...
  • Sony başka firmalara daha kaliteli lens verirken, kendisi okadar iyi lens kullanmıyor sanırım

kaliteli lensler mor ışık yansıtıyor, dandikler ise yeşil gibi, yanlış olabilir ama ben böyle gördüm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

quote:

Orijinalden alıntı: siyahbeyazov

Z3 kullanıyorum önümüzdeki 6 ayda z4 çıkarsa ki çıkar,bidaha sony almam

Tamamen haklısınız. 6 ayda bir telefon mu çıkartılır? Kendi malının değerini azaltıyor ve alanları keriz yerine koyuyor.

Okadar ...

• Bu kılıfın benzerini bendeki xperia z için almıştım, ön tarafı korumasız olduğu için camını çatlattım. Daha sonra kapaklı kılıf aldım ama iş işten geçti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugarb

Sony başka firmalara daha kaliteli lens verirken, kendisi okadar iyi lens kullanmıyor sanırım

kaliteli lensler mor ışık yansıtıyor, dandikler ise yeşil gibi, yanlış olabilir ama ben böyle gördüm...

hayır verdikleri lensin aynısı kullanıyolar ama lens verdikleri firmalar onlardan daha iyi yazlım yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StrongWind

quote:

Orijinalden alıntı: ugarb

Sony başka firmalara daha kaliteli lens verirken, kendisi okadar iyi lens kullanmıyor sanırım

hayır verdikleri lensin aynısı kullanıyolar ama lens verdikleri firmalar onlardan daha iyi yazlım yapıyor.

Aynen doğrusu budur.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.