Şimdi Ara

Kilicdaroglu saldiriya ugradi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • CHP lideri Kemal kilicdaroglu katıldığı şehit cenazesinde kalabalık tarafından saldırıya uğradı. Bir akparti li olarak tasvip etmediğim bir durum. Geçmiş olsun diyorum kendisine.

http://video.haber7.com/video-galeri/138678-chp-lideri-kilicdarogluna-sehit-cenazesinde-saldiri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kılıçdaroğlunu sevmem ama bu cahil insanları görünce bu ülkeden gidesim geliyor. O kadar cahil o kadar zekadan uzaklar ki. Hdp ile iş birliği yaptı diye bunu yapıyorlar. Tamam buna kızıyorsunuz da.

Akp döneminde pkklı teröristler davulla zurnaya karşılanırken neredeydiniz?

ypg-pkk ışid ile savaşırken peşmergenin ülkemizden geçip pkk'ya destek vermesine izin verilirken neredeydiniz?

pyd lideri Ankara'da ağırlanırken neredeydiniz?

birileri bebek katiline sayın askerimize kelle derken neredeydiniz?

Askere çatışma yasaklanırken pkklı itler karargaha girip Türk Bayrağını direğe tırmanıp sökerken neredeydiniz?

sokak sokak adım adım bomba döşenirken sırf seçim var diye görmezden gelinip temizlenmesi için yüzlerce şehit verirken neredeydiniz?

Bu ve bunun gibi olaylarda sus ama ne o Hdp ile iş birliği yaptı hain diye yumrukla. İşte bu riyakarlık.
  • Keşke olmasaydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun sorumlusunun kim olduğunu herkes biliyor. Aynı kişi buraya benim düşüncelerimi yazarken iki kere düşünmemden de sorumlu olan kişidir. Ülkenin çivisi çıkmış. Hak, hukuk, adalet yalnızca sözlüklerde birer kelime olarak kalmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingofpotatoes -- 21 Nisan 2019; 15:18:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingofpotatoes

Bunun sorumlusunun kim olduğunu herkes biliyor. Aynı kişi buraya benim düşüncelerimi yazarken iki kere düşünmemden de sorumlu olan kişidir. Ülkenin çivisi çıkmış. Hak, hukuk, adalet yalnızca sözlüklerde birer kelime olarak kalmıştır.
    Karsi tarafinda elbette sucu var ama onlar beka meka derken niye pkk ypg icin bunlar dusmanimizdir, mucadele edecegiz demedi? Ustelik hdp isbirligide ortada degilmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birileri planlarını harekete geçirdi. İnşallah bunlar dış güçler çıkmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dij gujler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.