Şimdi Ara

**KIL DÖNMESİ AMELİYATI OLANLAR** (48. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.440
Cevap
68
Favori
865.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: qS05

Orijinalden alıntı: WapTRyphoon

mrb arkadaşlar. bu nalet olası şey benide askerlik bitimine ta 7 gün kala buldu. şuan 8 ay geçti üzerinden, dün hastaneye gittim.. dedimki ben bu halde tatile gidebilir miyim... unut arabaya binmeyi dedi 20 gün dötün üstüne oturmuyacaksın dedi.. kanama felan yapar dedi... bugün tekrar gitcem acaba 1 hafta evde dinlensem, sonra yolculuğa çıkabilir miyim??? bu durumla karşılaşanlar varsa cevaplayabilirmi.....

ameliyat olmadan geçecek bişi değil ameliyat ol zaten 10 15 güne iyileşirsin

anlatamadım galiba :)

daha ameliyat olmadım, doktor dediki ameliyat olduktan sonra 15-20 gün dinlenmen gerekiyor... araba süremezsin diyor, ameliyattan sonra o bölgede kanama falan yapabilir diyor..
    bende soruyorumki siz ameliyat olduktan kaç gün sonra normal yaşamınıza devam ettiniz...

Ben çarşamba ameliyat oldum dün direni çıkardılar ama kişiden kişiye değişir kaç gün sonra çıkacağı yan oturabiliyorum şuan p.tesi de dikişler alınacak

kıl dönmesi çıktıktan ne kadar sonra ameliyat oldun?

2 3 ay olması lazım ama bendeki çok büyükmüş

bendeki 8 ay oldu. benimkini hiç tahmin etmiyim ozaman

Belli olmaz ya sende en fazla 2 haftaya iyileşirsin merak etme ilk gün çok ağrı oluyor okadar birde diren takarlarsa her gün pansumana gidiyorsun o pansumanı çıkarırken ki acı fena birde askerlikten sonra olacan heralde hergün git gel yaparsan ahstaneye iyi bir taksi parası girer

pansumanı evde yapamazmıyız acaba?

Bilmiyorum doktor çağırırsa gidince sorarsın
  • Beyler bu gelen akinti sari renkte mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.kildonmesinintedavisi.com/
    Kıl dönmesinin tedavisi hakkında bilgiler içerir ve kıl dönmesini yok etmek için kullanılan en etkili ürünün tanıtımını gösteren sitedir
  • Kapalı ameliyat olalı 17 gün oldu ama akıntı var. Bu kötüye işaret midir?

• merhaba. bende 15 tatilde kil donmesi baslamisti. kirsehirdeki doktor bise olmaz ameliyata gerek yok simdilik vs dedi. gecen cumartesi gittim kayseride ameliyat oldum. lokal anesteziyle degil direk narkoz verdiler. 2 yillik gecmisi varmis 10 dikis felan atmislar. yumruk buyuklugunde kil cikarmislar. neyse ilk 2 gun fazla agrim yoktu. son 2-3 gundur oldurucu bi agri basladi. annem pansuman yapiyor . sanirim iltihaplanmis dikis dedi. bu arada kil donmesi kuyruk sokumunun 3 cm felan asagisinda. agri kesici igne olmadan 5 dk duramiyorum. iltihabi dagitmanin bi yolu varmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vahit.lafci -- 27 Temmuz 2012; 0:52:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWorldLord

merhaba. bende 15 tatilde kil donmesi baslamisti. kirsehirdeki doktor bise olmaz ameliyata gerek yok simdilik vs dedi. gecen cumartesi gittim kayseride ameliyat oldum. lokal anesteziyle degil direk narkoz verdiler. 2 yillik gecmisi varmis 10 dikis felan atmislar. yumruk buyuklugunde kil cikarmislar. neyse ilk 2 gun fazla agrim yoktu. son 2-3 gundur oldurucu bi agri basladi. annem pansuman yapiyor . sanirim iltihaplanmis dikis dedi. bu arada kil donmesi kuyruk sokumunun 3 cm felan asagisinda. agri kesici igne olmadan 5 dk duramiyorum. iltihabi dagitmanin bi yolu varmi?

Bana kalırsa dokturuna bir görün. Biz burdan ne desek fayda etmez. Geçmiş olsun.

• Bende daha önce kıl dönmesi ameliyatı oldum. Lokal anestezi ile uyuşturdular. doktor hemşire sohbet muhabbet resmen kestiler. hissediyorsun kestiklerini falan ama acı yok. lazerle kökleri yakıyor o ara yanık kokusu bile geliyor buruna. benimkinde ameliyat yerini dikerek kapattılar. bir hafta işkence çektim sürekli yüz üstü yatıyorsun anca küçük adımlarla yürüyorsun dikişleri alınca bir kaç gün sonra rahatlıyor insan sürekli pansuman yaptırman lazım. Velhasıl kelam tekrar etti yine ameliyat olmam lazım. İşte en kötüsü bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scrfc

quote:

Orijinalden alıntı: TheWorldLord

merhaba. bende 15 tatilde kil donmesi baslamisti. kirsehirdeki doktor bise olmaz ameliyata gerek yok simdilik vs dedi. gecen cumartesi gittim kayseride ameliyat oldum. lokal anesteziyle degil direk narkoz verdiler. 2 yillik gecmisi varmis 10 dikis felan atmislar. yumruk buyuklugunde kil cikarmislar. neyse ilk 2 gun fazla agrim yoktu. son 2-3 gundur oldurucu bi agri basladi. annem pansuman yapiyor . sanirim iltihaplanmis dikis dedi. bu arada kil donmesi kuyruk sokumunun 3 cm felan asagisinda. agri kesici igne olmadan 5 dk duramiyorum. iltihabi dagitmanin bi yolu varmi?

Bana kalırsa dokturuna bir görün. Biz burdan ne desek fayda etmez. Geçmiş olsun.

yarin kontrolum var tesekkur ederim
  • meraba.oturunca kuyruk sokumumda bazen ağrı oluyo ama bi şişlik ve sivilce falan yok sizce ordaki kılları almalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ch0pSu3y

meraba.oturunca kuyruk sokumumda bazen ağrı oluyo ama bi şişlik ve sivilce falan yok sizce ordaki kılları almalıyım ?

hocam benim durumumu yukarida anlattim. o dediklerinizden bendede yoktu. delik bile ameliyattan 1 ay once felan cok kucuk bi sekilde ortaya cikti. agri varsa bi doktora gidin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ch0pSu3y

meraba.oturunca kuyruk sokumumda bazen ağrı oluyo ama bi şişlik ve sivilce falan yok sizce ordaki kılları almalıyım ?

Bence kılları temizlersen iyi olur. Ve duş alırken ordaki pamukcukları ve kılları da temizlersen iyi olur. Bir de kaykılarak diye tabir ettigimiz şekilde oturmamaya gayret edin. Sislik ve sivilce olmayabilir delik var mı bir de onu kontrol ederseniz iyi olur.

• www.kildonmesinintedavisi.com
    Ameliyatsız Kıl dönmesinin tedavisi hakkında bilgiler içerir ve kıl dönmesini yok etmek için kullanılan en etkili ürünün tanıtımını gösteren sitedir, ameliyatsız tedavi için arayınız,,mustafa durmaz TEL 05434312211
  • ameliyat olalı 1 ay oldu dıkısler alındıktan sonra cok rahatladı oturmam kalkmam ama akıntı var hala az da olsa o da halıyle pışık yapıyor bu sıcakta. ne yapmam pısıge ıyı gelır ? kullandıgınız doktorunuzun onerdıgı pısık ılacı var mı?
  • Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama Yenı actıgım konuya bilgili birileri varsa kıl donmesi ile ilgili el atsın

http://forum.donanimhaber.com/m_63890317/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: selda98

ameliyat olalı 1 ay oldu dıkısler alındıktan sonra cok rahatladı oturmam kalkmam ama akıntı var hala az da olsa o da halıyle pışık yapıyor bu sıcakta. ne yapmam pısıge ıyı gelır ? kullandıgınız doktorunuzun onerdıgı pısık ılacı var mı?

ameliyat olalı 2 hafta olcak benimde ameliyat yeri taş gibi sizdede öylemiydi?
  • quote:

quote:

ameliyat olalı 1 ay oldu dıkısler alındıktan sonra cok rahatladı oturmam kalkmam ama akıntı var hala az da olsa o da halıyle pışık yapıyor bu sıcakta. ne yapmam pısıge ıyı gelır ? kullandıgınız doktorunuzun onerdıgı pısık ılacı var mı?

Benimde 2 hafta oldu yarın dikişler alınacak. Benimde durum aynı artık tampondan dolayı mı öyle bilmiyorum ama taş gibi bnde de. Odun var gibi sanki orada:) Bana kalırsa dikişlerden kaynaklanıyor. Yarın alınırsa bakalım nasıl olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: scrfc

quote:

quote:

Benimde 2 hafta oldu yarın dikişler alınacak. Benimde durum aynı artık tampondan dolayı mı öyle bilmiyorum ama taş gibi bnde de. Odun var gibi sanki orada:) Bana kalırsa dikişlerden kaynaklanıyor. Yarın alınırsa bakalım nasıl olacak.

Ben bugün dikişleri almaya gittim en alttan 5 tanesi kurumamış sadece diğerlerini aldı 4 gün sonra bir daha gidicem de tuvalette kabızlık oldu
  • quote:

quote:

ameliyat yeri degıl uzerıne mı bastırıp farkettınız ? ben hıc dokunmadım sert olarak. amelıyat yerımı sert tam amelıyat bolgesı ?
  • quote:

quote:

quote:

ameliyat yeri degıl uzerıne mı bastırıp farkettınız ? ben hıc dokunmadım sert olarak. amelıyat yerımı sert tam amelıyat bolgesı ?

Ben de biraz önce geldim doktordan. Dikişlerin hepsini aldı ve yavas yavas uzun olmamak kaydıyla oturabilirsin dedi. O taş gibi hissetme duygusuda azaldı. Bu arada kayısı ye bol bol:)

• quote:

quote:

quote:

dikişlerdende olabilir belki bilmiyorum
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.