Şimdi Ara

Kiğılı Slim Fit Kapitone Mont

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
0
Favori
6.200
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• gerçek kapitone sahte kapitone diye bir şey yoktur.

kapitone dokuma kumaş ile elyafın birleşimidir

hazır pek bulunmaz bulunanlarda en ucuzudur genellikle sizin ihtiyacınıza göre ÖZEL üretilir

dokuma kumaşın 1001 çeşiti vardır renk kalınlık kalite vs vs

elyafın ise çeşitten çok kalınlık diyebileceğimiz dolgusu vardır kimisi kaz tüğ diye satılır ki yalandır

mont yada herhangi bir kumaşın içine yapılır ise daha ince ve tek tarafı kumaş ama sadece kendisinden yapılacak ise daha kalın ve iki tarafı kumaş olur

ve tabiki üzerindeki dikiş. tam bilmiyorum ama bazı dikişlerin patentlisi bile var. markaya modele göre değişi

bu kapitonedir iyisi kötüsü vardır ama sahtesi gerçeği diye bir şey yoktur

not: konuya paylaşılan ürün marka ile ilgili değil sadece kapitone ile ilgili yorumdur

• Fiyatıyla ilgili bir şey diyemeyeceğim ama kapinote nedir bilmesek kapitone diye yutturacaklar. Bunu giyip gezenler de kusura bakmasınlar ama Bibendum gibi dolaşıyorlar ortalıkta 

• Teşekkürler, babama 1 adet mont aldım, 130 tl ye geldi ekstra 20 tl indirimle.

• Çaput

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • den D kullanıcısına yanıt

Gerçek kapitone nasıl hocam gösterir misin, bilmediğimden soruyorum  

• smalsrol S kullanıcısına yanıt
    İndirim nasıl uyguladınız acaba

• YoureGodDamnRight kullanıcısına yanıt
  • suaybdeniz kullanıcısına yanıt

3 tl lik başka bir ürün ekledim sepete

• smalsrol S kullanıcısına yanıt
    Hesabıma kupon tanımlı değil sanırım olmadı

• Bu paraya bu marka iyi değil mi sizce de? Mevsimlik sonbahar aylarında falan giymelik düşünüyorum.

• Druyid kullanıcısına yanıt

marka iyi ancak ürünün pek kaliteli olduğunu düşünmüyorum

• Lacivert olanı aldım. Begenmezsem geri gönderirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende öyle düşünüyorum. Yoksa bu fiyata mümkün değil satsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: den

Fiyatıyla ilgili bir şey diyemeyeceğim ama kapinote nedir bilmesek kapitone diye yutturacaklar. Bunu giyip gezenler de kusura bakmasınlar ama Bibendum gibi dolaşıyorlar ortalıkta 

gerçek kapitone sahte kapitone diye bir şey yoktur.

kapitone dokuma kumaş ile elyafın birleşimidir

hazır pek bulunmaz bulunanlarda en ucuzudur genellikle sizin ihtiyacınıza göre ÖZEL üretilir

dokuma kumaşın 1001 çeşiti vardır renk kalınlık kalite vs vs

elyafın ise çeşitten çok kalınlık diyebileceğimiz dolgusu vardır kimisi kaz tüğ diye satılır ki yalandır

mont yada herhangi bir kumaşın içine yapılır ise daha ince ve tek tarafı kumaş ama sadece kendisinden yapılacak ise daha kalın ve iki tarafı kumaş olur

ve tabiki üzerindeki dikiş. tam bilmiyorum ama bazı dikişlerin patentlisi bile var. markaya modele göre değişi

bu kapitonedir iyisi kötüsü vardır ama sahtesi gerçeği diye bir şey yoktur

not: konuya paylaşılan ürün marka ile ilgili değil sadece kapitone ile ilgili yorumdur

• Arkadaslar mont yeni geldi. Bordo L beden almistim. Ancak bir beden kucuk geldi. Buyuk gelen varsa XL ile degisebilirim. Yada aldigim fiyata verebilirim. Talep icin mesaj atin.

• 130 a hb den mavi aldim. 599tl etiketle geldi. Gayet basarili bir ürün sonbahar ve ilkbaharda kullanilir. Zaten lcw alsaniz belki bu paraya alamazsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • m beden aldım bi tık küçük geldi güzel ürün 150 tl bu fiyata süper

• Ben de almıştım konuyu görünce yazmak istedim. Ürün 150 liraya çok iyi. mevsimlik bir mont

• quote:

Orijinalden alıntı: LeHospitall

Arkadaslar mont yeni geldi. Bordo L beden almistim. Ancak bir beden kucuk geldi. Buyuk gelen varsa XL ile degisebilirim. Yada aldigim fiyata verebilirim. Talep icin mesaj atin.

150 tl ye sahip olmak isteyen yok demekki. Neyse ben iade edeyim. Nasip

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.