Şimdi Ara

Kick Boks kilo verdirir mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
53.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben kendim daha ocak ayında istanbul şampiyonasına çıktım ve senin izlediğin amator maçlar agır sikletlerde kırışma vardır ben hiç kkırışan bir amatör görmedim daha istanbul şampiyonası veya türkiye veya marmarada ...

ve boks kickboksun atasıdır bunu unutmayalım uzmanlar bile söylüyor boksa başlıyıp diger sporlara geçerseniz daha hızlı ilerlersiniz boks dövüş sporlarının atalarındandır diyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihözel

ben kendim daha ocak ayında istanbul şampiyonasına çıktım ve senin izlediğin amator maçlar agır sikletlerde kırışma vardır ben hiç kkırışan bir amatör görmedim daha istanbul şampiyonası veya türkiye veya marmarada ...

ve boks kickboksun atasıdır bunu unutmayalım uzmanlar bile söylüyor boksa başlıyıp diger sporlara geçerseniz daha hızlı ilerlersiniz boks dövüş sporlarının atalarındandır diyor...

sen sala porta dovusuyosan senın sorunun o mılletı ne katıyorsun :)
    boks kickboksun atası felan degıldır
    kickboks muay thaiden gelmedir diz dirsek tutuş fırlatış teknikleri çıkarılıp japonlar tarafından kickbox adı verılmıstır
    onu sana solıyen hocalarınada çok selam söyle benden tmm
  • bunu bana hoacalarım değil kitaplar söylüyor kitaplara selam söyleririm :)
  • ben sımdı bı kıtap yazsam sen bunu okusan
    kıtap oldugu için orda yazılan %100 dogru dıye bırseymı var?
  • kilo verdirir + vücudunu şekillendirir. ben 1 sene önce muay thai'yi bırakmıştım bazı sebepler yüzünden bırakınca da vücuduma dikkat edemedim.1 ay önce tekrar basladım ve geçen sürede 4 kilo verdim tabi beslenme ve gittiğin salon çok önemli. kilo vermekte kararlıysan:
    abur cubur işini unut,
    akşamları antrenmandan sonra pilav,makarna, ekmek vb. çok karbonhidratlı şeyler tüketmemeye çalış, ekmek ye ama 2-3 dilim yani.antrenmana aç gitme 2-3 saat önceden yemeğini ye git.
    asitli içecekleri içmemeyi ya da haftada bir-iki içmeye çalış. koladan ne olur ki diyordum bende ama baya etkisi varmış
    antrenmandan sonra istediğin kadar su içebilirsin ,kilo aldırmaz ama mideni de şişirme
    kahvaltı mutlaka yapmalısın, hocamız hep uyarırdı bizi ben normalde yapmazdım sabahçı olduğum için
    hatırladıklarım bu kadar, umarım yardımı olur
    thai box kızlar için uygun mu diye sorarsan, bizim salona yeni, 1-2 antrenmandır bir kız geliyor ve gördüğüm kadarıyla bizi bile dövebilir ilerde

• quote:

Orijinalden alıntı: drappany

kilo verdirir + vücudunu şekillendirir. ben 1 sene önce muay thai'yi bırakmıştım bazı sebepler yüzünden bırakınca da vücuduma dikkat edemedim.1 ay önce tekrar basladım ve geçen sürede 4 kilo verdim tabi beslenme ve gittiğin salon çok önemli. kilo vermekte kararlıysan:
    abur cubur işini unut,
    akşamları antrenmandan sonra pilav,makarna, ekmek vb. çok karbonhidratlı şeyler tüketmemeye çalış, ekmek ye ama 2-3 dilim yani.antrenmana aç gitme 2-3 saat önceden yemeğini ye git.
    asitli içecekleri içmemeyi ya da haftada bir-iki içmeye çalış. koladan ne olur ki diyordum bende ama baya etkisi varmış
    antrenmandan sonra istediğin kadar su içebilirsin ,kilo aldırmaz ama mideni de şişirme
    kahvaltı mutlaka yapmalısın, hocamız hep uyarırdı bizi ben normalde yapmazdım sabahçı olduğum için
    thai box kızlar için uygun mu diye sorarsan, bizim salona yeni, 1-2 antrenmandır bir kız geliyor ve gördüğüm kadarıyla bizi bile dövebilir ilerde

hocan kım

• quote:

Orijinalden alıntı: coconut55

quote:

Orijinalden alıntı: drappany

kilo verdirir + vücudunu şekillendirir. ben 1 sene önce muay thai'yi bırakmıştım bazı sebepler yüzünden bırakınca da vücuduma dikkat edemedim.1 ay önce tekrar basladım ve geçen sürede 4 kilo verdim tabi beslenme ve gittiğin salon çok önemli. kilo vermekte kararlıysan:
    abur cubur işini unut,

hocan kım

Hayrullah Camadan.

• tanırım hayrullah hocayı :)
  • 2 aydır gidiyorum 3 kilo vermişim .antrenmanlar ağır hiçbi şeyi eksik etmedim ,kolasından tut atıştırmalık biskivüler ekmeği hepsini tüketmeme rağmen 3 kilo iyidir .hele ki kilo verme amacıyla gitmediysen
  • kadınım ve bir buçuk aydır kick boksa gidiyorum, biraz kilo verdim ama daha çok sıkılaştım karın popo bacak heryeri çalıştırıyor ve müthiş terletiyor ayrıca güçlendiğini hissetmek ve kadın olarak hiç kas hafızasına sahip olmadığın kasları kullanmaya başlamak- tekme yumruklar gibi- müt-hiş. biraz başlarda zor gelebilir ama pes etme kondüsyon arttıkça zor gelmeyecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yesimji -- 28 Mayıs 2016; 23:37:26 >
  • 3 ayda 20 kilo verdim kick box ile. Verdiğim kilonun yarısının kas olduğuna eminim :) Kickbox ile kilo vermeye çalışırsan istediğin görüntüye ulaşamazsın sadece tartıda ağırlığın düşer verdiğin kilonun yarısından fazlası kas kaybıdır. Mesele yağ yakmak ve bunu da en iyi ağırlık çalışmalarıyla yaparsın. Low carb diyet ve ağırlık çalışarak yağ yakabilirsin yanına kardiyo da ekleyerek tabi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabiki verdirir dövüş sporları zorlu bir şeydir. Sağlıklı beslenirsende çok güzel vücudun şekillenir ve kilonu atmış olursun.
  •  Kick Boks kilo verdirir mi?
     Kick Boks kilo verdirir mi?

• Tamamiyle zayıflatır. Neden kick boks ?
    1- 800 ila 1500 arasında her antrenmanda kalori yakmak kesindir.
    2- stress atmaya birebirdir.
    3-Kendini savunmada sokak'ta kullanabilir kendini koruyabilirsiniz.
    4-ileride kickboks hakemliği ve antrenör olarak meslek edinebilirsiniz.
    5-canım yanarmı diye korkma, koruyu malzemeler varsa sorun olmaz. Önemli olan salon resmi ruhsatlımı antenör ün belgesi var mı? Buna bakılması lazım.
    Levent Kanyon Bölgesinde Kick Boks salonu - Grup ve özel kickboks dersleri için. Yılmaz DURSUN 0553 562 80 80.
  • Antremanda terlersen kesinle verdirir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiç bir spor kilo verdirmez.
    boğazını tutmak kilo verdirir.
  • Arkadaslar kick boksta şehirler arası şampiyonlklar olnca masrafları kim karsılıyor sporcu mu yoksa kulüpmü vermesi gerekıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.