Şimdi Ara

Kıbrıs Mimarlık, Endüstri Yada Süleyman Demirel İnşaat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam öncelikle özür dilerim. forumda araştırma yaptım yeterince fakat ikisinde okuyan arkadaşlardan görüşlerini alabilirsem çok iyi olur benim için. Biliyorum henüz sınava çok var fakat eğer hedefimi koyarsam daha azimli çalışırım diye sizlere soruyorum.
    Geçen sene kötü bir puan yaptığım için tercih yapmadım, iyi bir mühendislik olsun diye bekledim. Bu sene yapabileceğim maksimum puan sanırım 340 temelim pek sağlam değil. Uzatmadan soruma geçiyim.
    Eğer olurda sınav kötü geçti diyelim. Doğu akdenizin mühendislikleri düşük puanlı forumda okuduğuma göre güzel de bir üniversite. DAÜ'de endüstri mühendisliğini veya inşaat mühendisliğini önerirmisiniz.
    Asıl Soru ise;
    Eğer 330-340 arası bir puan yaparsam bana Doğu Akdeniz veya kıbrısta herhangi bir üniversitenin tam burslu mimarlığını mı Yoksa Ispartada inşaat mühendisliğini mi önerirsiniz ? Veya o puanla önü açık bir bölüm önerebilirmisiniz. Şehir önemli değil
    Şimdiden hepinize teşekkür ederim arkadaşlar

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scarabbbbb

Merhaba arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam öncelikle özür dilerim. forumda araştırma yaptım yeterince fakat ikisinde okuyan arkadaşlardan görüşlerini alabilirsem çok iyi olur benim için. Biliyorum henüz sınava çok var fakat eğer hedefimi koyarsam daha azimli çalışırım diye sizlere soruyorum.
    Geçen sene kötü bir puan yaptığım için tercih yapmadım, iyi bir mühendislik olsun diye bekledim. Bu sene yapabileceğim maksimum puan sanırım 340 temelim pek sağlam değil. Uzatmadan soruma geçiyim.
    Eğer olurda sınav kötü geçti diyelim. Doğu akdenizin mühendislikleri düşük puanlı forumda okuduğuma göre güzel de bir üniversite. DAÜ'de endüstri mühendisliğini veya inşaat mühendisliğini önerirmisiniz.
    Asıl Soru ise;
    Eğer 330-340 arası bir puan yaparsam bana Doğu Akdeniz veya kıbrısta herhangi bir üniversitenin tam burslu mimarlığını mı Yoksa Ispartada inşaat mühendisliğini mi önerirsiniz ? Veya o puanla önü açık bir bölüm önerebilirmisiniz. Şehir önemli değil
    Şimdiden hepinize teşekkür ederim arkadaşlar

sana tek tavsiyem kıbrıstan uzak dur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.