Şimdi Ara

Kia Sportage Düşünüyorum Ama? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
0
Favori
2.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalnız Sportage içi gerçekten dar gelmişti bana. Baya rahatsız olmuştum hatta.
    O dışındaki heybet içinde yok bana kalırsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Tercih meselsesi ikiside iyi araç herkes kendi işine yarayını alır ben gencim dış görüntü hoşuma gidiyor.Sİz ikinciel değeri konfor ve fiyat bakıyorsunuz sonuç oalrak ben tüzel siz gereçk alıcısınız.

Ailece kullanacağız. Almışken tam alalım diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLooP

Yalnız Sportage içi gerçekten dar gelmişti bana. Baya rahatsız olmuştum hatta.
    O dışındaki heybet içinde yok bana kalırsa.

Yarın bakacağım.

• endum126 kullanıcısına yanıt
    Hadi o zman hayırlısı Allah önce almayı sonra kazasız belasız güle güle kullanmayı nasip etsin. @endum126
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Hadi o zman hayırlısı Allah önce almayı sonra kazasız belasız güle güle kullanmayı nasip etsin. @endum126

Sağolun.

• Yeti 1.4 tsi 122 beygir dsg. Yakit tuketimi sakin kullanimda sehir ici 7.1 su an. Arac 4 bin km de...
    Yeti lafi gecti de bilgilendirmek istedim...

• quote:

Orijinalden alıntı: turkkan79

Yeti 1.4 tsi 122 beygir dsg. Yakit tuketimi sakin kullanimda sehir ici 7.1 su an. Arac 4 bin km de...
    Yeti lafi gecti de bilgilendirmek istedim...

Bana çok tipsiz geliyor. Arka tarak kübik. Ticari havası var sanki.

• sportage dış görünüşü benimde hoşuma gitti. alırsanız detaylı bir inceleme bekleriz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: technovaland

sportage dış görünüşü benimde hoşuma gitti. alırsanız detaylı bir inceleme bekleriz :)

İx35'e kaydım biraz. Yeni makyajlandı çünkü.

• hocam erzurumda nerdesiniz ve aracı nekadar süre kullandınız? hiç yeşil rs görmedim burda. ben de erzurumdayım da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: porsche911gt2

hocam erzurumda nerdesiniz ve aracı nekadar süre kullandınız? hiç yeşil rs görmedim burda. ben de erzurumdayım da.

Normaldir. Haftasonu,geceleri kullanırdım. Gösteriş olarak algılanır diye pek kullanmazdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: endum126

quote:

hocam erzurumda nerdesiniz ve aracı nekadar süre kullandınız? hiç yeşil rs görmedim burda. ben de erzurumdayım da.

Normaldir. Haftasonu,geceleri kullanırdım. Gösteriş olarak algılanır diye pek kullanmazdım.

anladım hocam inşallah yeni aracınız da içinize siner ve kazasız belasız kullanırsınız
    1.6 dizel dsg yetinin eli kulağında geldi gelecek haberin olsun dsg sorun değil 10 binde bir servise giderim dersen ki erzurum büyük değil trafik yoğun değil dsg daha geç arıza verir ama kışın 14 lt görürsün dizelde çünkü dizel soğukta ısınana dek eşşek gibi yakıyor. garaj yoksa birde kışın mazot dondu derdi var ki donar erzurumda yaşanır be orda
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: endum126

quote:

anladım hocam inşallah yeni aracınız da içinize siner ve kazasız belasız kullanırsınız

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: root_echo

1.6 dizel dsg yetinin eli kulağında geldi gelecek haberin olsun dsg sorun değil 10 binde bir servise giderim dersen ki erzurum büyük değil trafik yoğun değil dsg daha geç arıza verir ama kışın 14 lt görürsün dizelde çünkü dizel soğukta ısınana dek eşşek gibi yakıyor. garaj yoksa birde kışın mazot dondu derdi var ki donar erzurumda yaşanır be orda

Vag'ı sevemedim bir türlü.

Mazotu donan araçlar genelde eski oluyor. Yeni araçların depoları daha iyi izole ediliyor sanırım.

• Kesinlikle ix35 ön kokpit işçilik karizma ..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardday

Kesinlikle ix35 ön kokpit işçilik karizma ..

İşte o bitiriyor beni.

siz bilirsiniz ama bende araç arayışındayım bende ix35 düşünüyorum ama çok kalitesiz hissi veriyor iç ortam ve koltuk döşemeleri ve tasarımı o kadarda güzel değil. ayrıca rs den inip atmosferik araca binmek demek yarış atından eşek sıpasına binmek demektir çünkü 2 gündür ix35 araştırıyorum turbo yok bu lpg için bir artı, ayrıca araç 135 beygiri taaaaa 6000 devirde veriyor zaten 6500 sonrası red. araç tüm torkunu 4400 de veriyor ki bu çok yüksek bir devir yani idyeceğim şudur performanssız bir araç lakin her halükarda kugadan az yakar.

eğer tek kavramalar sorun değilse pejo 2008 fiyat performans olarak güzel seçenek dizel+auto5r

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi root_echo -- 12 Ekim 2013; 22:12:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: root_echo

siz bilirsiniz ama bende araç arayışındayım bende ix35 düşünüyorum ama çok kalitesiz hissi veriyor iç ortam ve koltuk döşemeleri ve tasarımı o kadarda güzel değil. ayrıca rs den inip atmosferik araca binmek demek yarış atından eşek sıpasına binmek demektir çünkü 2 gündür ix35 araştırıyorum turbo yok bu lpg için bir artı, ayrıca araç 135 beygiri taaaaa 6000 devirde veriyor zaten 6500 sonrası red. araç tüm torkunu 4400 de veriyor ki bu çok yüksek bir devir yani idyeceğim şudur performanssız bir araç lakin her halükarda kugadan az yakar.

eğer tek kavramalar sorun değilse pejo 2008 fiyat performans olarak güzel seçenek dizel+auto5r

Arabaya binmedim ama içi hoş görünüyor. Bu fiyata bu donanımda bir Kuga 90 bine geliyor. Ucuz olsaydı Kuga almıştım.

• çok kalitesiz hissi mi veriyor . Pes diyor dahada yazmıyorum. ÇOK KALİTESİZ KALİTESİZ .... oyy oyyy .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.