Şimdi Ara

kia sorento uyarı sesi???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 2006 model kia sorentom var son 1 yıldır ara ara çıkan bir sorun var araçta sorun şu

Emniyet kemeri takılı değilken çıkan bir uyarı sesi var iste bu ses emniyet kemeri takıldıktan sonrada arasıra çalmaya devam ediyor.
    Sorun muhtemelen emniyet kemerinde değil çünkü emniyet kemeri takılı değil uyarı lambası sönük!

İnternette forumları araşırdım kimsede böyle bir sıkıntı yok Böyle bir sıkıntı yaşayıp çözüm bulan varsa ya da sorunun çözümü hakkında tahmini olan varsa yorumları bekliyorum

Şimdiden teşekkürler

• Kemeri taksan bile bi süre ötmesi normal değil mi ?
  • aynı sorun benim 2005 sorentomda da var ve servisin söylediğine göre düzelmiyormuş. kemer gergisinin zamanla gevşemesinden olan birşeymiş. kemeri sonuna kadar geri sardır, sonra hızlıca çekerek tak, sesin sustuğunu görebilirsin. veya kontağı kapatıp açarsan kesiliyor ses.

tamir olarak da komple kemer değişiyormuş ancak biraz tuzlu oluyor..
  • Yıl olmuş 2023 ama aynı sorun bende de var :)) eğer kemer ikaz uyarısı ötmeye başladıktan sonra kemeri takarsam ikaz ışığı kapanıyor ama ses devam ediyor. Eğer stop edip başlatırsam düzeliyor sadece. Var mı yaşayan ve çözen?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.