Şimdi Ara

Kia RİO 1.5 HB Comfort Aldım (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
85.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kia markası kendini o kadar AŞTI ki 2013 yılında aldığım Kia yı 2727273939383 kere iyi ki almışım diyorum Kia candır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-orjinal-temiz-konforlu-222955100/detay

bu aracı almayı düşünüyorum.. fiyat konusu ve dikkat etmem gerekenler konusunda yardımcı olurmusunuz...
  • Dostum 2005 model 104 binde kazasız değişensiz LPG yeni takıldı 21'e veriyorum
  • Merhaba arkadaslar

MEMURDAN TEMİZ RİO...
    İlan No: 226102437
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-memurdan-temiz-rio-226102437/detay

Bu araba nasıl fiyatına gore 19.000tl ye düşüyor sahibi

• Arkadaşlar bilgilendirme sayfası burası. İlan durumlarınızı rica ediyorum özel mesajla yapınız.
  • Arkadaşlar çok sevdiğim arabamı satıyorum. Satma nedenim eşimin manuel araba kullanamaması. 2. bir aracı artı olarak alabilsem kesinlikle satmazdım fakat satmak zorundayım. Biraz zor olacak ayrılmak.

Yine Kia almayı düşünüyorum. Ceed/Sportage veya nissan juke ve honda civic bakıyorum. İyice bir araştıracağım bakalım artısı eksisi nedir diye ona göre karar vereceğim.
  • Merhaba aracınizin ilani varsa bakmak isterim

• Sahibinden de var hocam. 254474386 ilan numarası ile.
  • Merhaba
    Konuyu okudum önceden şahin hyundai accent ve corsa b kullandım bagaji büyük araç arıyorum. 2000 clio yada focus bakıyordum
    Tanidigimda 1.5 comfort hb 2004 var
    Sarı renkte 193000 km sadece 1 kapi
    Değişmiş. Lovato lpg var tankın süresi dolacak
    4 5 ay icinde tank proje muayene masraf olacak
    Trigger ve baskı balata değişmiş. Son bakım Basayar servisindr yapılmış . Bana 18.500 e olur dedi sizce alınır mı
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanmustafa06 -- 27 Aralık 2015; 7:32:14 >
  • Kia Rio pişman edecek bir araç değildir kesinlikle. Ancak alacağınız aracın temiz olması da önemli. Değişeni olup olmaması tercih meselesi ona göre fiyatı olur. Tank proje ruhsata işletme ücretini hesaplayınca kaça geleceğini düşünün. Şahsi fikrim çok değil fiyatı ancak tabi ki boyası kırığı çıkığı var mı detayları bilmek lazım.
  • Çoktandır girmiyordum foruma. Google birşey ararken hatırladım başlığı.

Çok sevdiğim aracımı sattım arkadaşlar. Diğer araçlar gibi hemen satılmıyor ancak mecburiyetten sattım. Otomatik vites araba alma ihtiyacı hâsıl olmuştu. 2015 in haziranında sattım (galiba). Evime yakın bir yerde yeni sahibi arada bir görüyor ve iç geçiriyorum.

Yeni aracım yine kia ailesinden Ceed oldu. 2012 model 1.6 dizel otomatik. Araç çok iyi performansı ve özelliği mükemmel. Yakıtı konusunda sahibini üzüyor ancak sorun yaratmadığı sürece her güzelin bir kusuru vardır diye biniyoruz.
  • Merhabalar,

2003-2004 model Rio HB (sw) almayı düşünüyorum. Bu yaşlarda (14-15 yaş) ve 150-190 km arasında sıkıntısız kullanabilir miyim? Tecrübeleri olanlardan yazmalarını rica ederiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.