Şimdi Ara

Kia RİO 1.5 HB Comfort Aldım (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
93
Cevap
0
Favori
85.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun kazasız belasız inşallah :)
  • saolun.. uzun süre oldu alalı çok şükür kaza yapmadım.. (acemiken garaj çıkışında ayna kırmak haric)
  • selamlar
    iki yıl olmuş siz alalı ve mesajınızdan hala kullandığınızı anladım iki yıl içindeki görüşleriniz nasıl?
    tavsiye edermisiniz? kronik bir sorun çıkardımı iki yılda?
    yanıtlarsanız benim gibi almayı düşünen arkadaşlar için çok faydalı olur. teşekkürler...
  • büyük bi sorunla karşılaşmadım.. dahası hiç karşılaşmadım.. araç dayanıklı ve güvenilir.. dahası ekonomik..

tekrarlamakta fayda var.. eksileri yol tutuşun ani hareketlerde iyi olmaması ve motor sesinin rahatsız edici olması..

bu fiyata bu donanım ve model gerçekten çok iyi.. tip olarakta iyiler.. bugün her ne kadar üst modellerini araştırmak için kia bayine gitsemde aracımdan memnunum.. memnun olmadığım için satmayacağım yani..
  • Bariz aile arabası bence. Agresif kullanıma yatkın değil pek. 3-4 yıl içerisinde tabiki performansdan ödün veriyor. Ama kullanışlı. Sevimli bir araç :)
  • bugün ilk defa bu kadar çok kia rio gördüm

3 tane eksi kasa hb gördüm bi tanede sedan.. yeni nesilden bi tanede hb gördüm.. malesef piyasada sık sık rastlayamıyoruz..
  • Merhabalar;

Öncelikle güle güle kullanın.
    Ben de 2005 model Rio HB 1,5 araç kullanıyorum ve ikinci el olarak 1 ay önce aldım. Aracı tek kullanıcı (bayan) kullanmış o sebeple iyi durumda. Araçta kontağı açınca kilitlenen merkezi kilit de var. Diğer taraftan bagajda elektrik soketi olması büyük kolaylık.

Benim katılımcılardan ricam; İstanbul Anadolu yakasında önerebileceğiniz bir özel servis veya usta var mı?

herkese keyifli sürüşler.
  • öncelikle hayırlı olsun.. güle güle kullanın..

bagajta elektrik soketi var ama bu güne kadar hiç işime yaramadı açıkcası..

ankarada olsa idiniz tavsiye edebilirdim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue night

öncelikle hayırlı olsun.. güle güle kullanın..

Merhaba,

Gerçi benim aracım Rio değil Cerato ama Ankara'daki özel servis önerinizi almayı isterim. Sanırım önereceğiniz özel servis Cerato modeline de bakacaktır.

Saygılarımla,
  • Teşekkür ederim ilginiz için, İstanbul tarafında gerçekten iyi bir ustaya ihtiyaç var, debriyaj seti değişecek ve işlem için herkes farklı bir şey söylüyor. Oyüzden tavsiyeye ihtiyaç var.
    keyifli sürüşler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atamanbey

quote:

Merhaba,

Gerçi benim aracım Rio değil Cerato ama Ankara'daki özel servis önerinizi almayı isterim. Sanırım önereceğiniz özel servis Cerato modeline de bakacaktır.

Saygılarımla,

bi çok Kia cının gittiği yer var.. Arkadaş Oto.. şaşmazda.. kia üzerine bi servis.. MEB Başayara yakın bi yerde..
  • quote:

bi çok Kia cının gittiği yer var.. Arkadaş Oto.. şaşmazda.. kia üzerine bi servis.. MEB Başayara yakın bi yerde..

Merhaba,

Internetten araştırdım ancak Arkadaş Oto ile ilgili bilgi bulamadım. Açık adresi veya telefonu varsa bildirmenizi rica ediyorum.

Saygılarımla
  • 70 binde 12900 e sedan 2004 rio düsünüyorum. bu modelde abs yok galba fiyat nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: atamanbey

quote:

Merhaba,

Internetten araştırdım ancak Arkadaş Oto ile ilgili bilgi bulamadım. Açık adresi veya telefonu varsa bildirmenizi rica ediyorum.

Saygılarımla

Şaşmazın girişinde.. MEB Başayar var eski Kia yetkili servisi.. ona 100 mt uzaklıkta.. İstanbul yolundan şaşmaza giriyorsun ve ilk sola dönüyorsun.. döndüğün noktada çaprazda karşına çıkacaktır.. caddeye paralel sokakta.. kime sorsan gösterir yani.. karşılanmanızdan kaliteyi anlarsınız.. beğenmezseniz kesinlikle başka yere gidin sonucta akrabam değil kişi..

ankaramatin.. abs yok.. 2004 ün hiç birinde yok diye biliyorum.. kilometreye dikkat edin eğer gerçekse fiyat çok çok iyi.. götürün servise gösterin servis harici bi yere gitmeyin derim.. veya araba test yerleri var oralara götürün..

• Ben de uzun süredir araba bakıyordum. bir yerde denk geldi kia rio 2003 HB comfort, aklımda hiç kia markası yokken aracın tipine, duruşuna, özelliklerine ve motoruna baktıktan sonra tereddüt etmeden aldım. 1 haftadır kullanıyorum çok şükür gayet iyi gidiyor şimdilik. aynı özellik ve konfor 2003 model bir renault ta olsa fiyatı 18 den aşağı olmazdı sanırım ben 11 e aldım. üzerinde işli atiker sıralı lpg si de var. piyasada söylenenlere bakmayın bu arabanın alıcısı da çok. uygun fiyata spor görünümlü, şık ve güçlü bir aile arabasına binmek isteyenlere temiz bir rio bulursanız kaçırmayın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi necoxelans -- 18 Mayıs 2010; 19:42:11 >
  • necoxelans hayırlı olsun.. sende bizdensin artık.. aynı özellikteki otomobilleri başka markalar ucuk fiyattan satıyor.. kaliteyi ucuza almak diyorum kia almaya ben..
  • quote:

bagajdaki elektrik soketini simbo oto buzdolabı veya su ısıtıcı için kullanabilirsiniz
  • 12500 e 2004 rio hb comfort aldım mayıs ayında.aldıgımda 88300 km idi şimdi 93800.4 kişi bagaj yaklaşık 100kg ile uzun yol yaptım hız ise ortalama 95-100 yakıt 235 kuruş.(benzin fiyatı 3690)şehir içi 250-260 kuruş.parçaları accent admire ile %80 aynı.abs yok ama yokluğunu aradım desm yalan olur.iç mekan gayet yeterli.bagaj hacmi harika.kliması gerçekten iyi.gelelim ses yalıtımına bazı arkadaşlar biraz motor sesinden rahatsız olmuş gece yarısı yolculugunda 110-120 den sonra aynı sesi 2008 ford ghia 1.6 dizelde de duymuştum.abartacak birşey yok.parçaları çok ucuz ve araç gerçekten kemikli.örneğin trigeri 75 lira.bu fiyat aralığında ikinci el 97-98 vectra alırsınız tüpsüz binemeyeceğiniden tüp taktırır ve sorun yaşamaya başlarsınız.araç 5 vites ileri çok performanslı ve süratli bir araçdeğil ama hiç de hantal sayılmaz.agırlık 1100kg.ben hız hastası değilim ortalama 100 km hızla seyahat ediyorum diyorsanız yaşı genç güvenilir tasarruflu ve parçası ucuz bir ikinci el için gerçekten tavsiye ederim.bu arada hyundai ile ortak bir firma olmasına karşın kianın araçlarını biraz daha ağır ve kemikli buldum.hiç aklımda yokken almıştım şimdi temiz bir kiayı hem alır hem de herkeze gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

• öncelikle hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin her iki arkadaşa da...

ikincisi aşağıdaki riolar için fikirleriniz neler? ben de rio düşünüyorum Yani aşağıdaki modeller -ustaya falan gösterildikten sonra temizse- alındığında bir kaç sene sorunsuz binilir mi? yani öyle bir problem çıkarır mı ekstra? sağlamlık vs. nasıldır?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-rio-satilik-72-000-de-cokk-temizz-orjinal/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-rio-sahibinden-2005-model-kia-rio/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-rio-2004-model-kia-rio-garaj-arabasi-sahibinden-satliktir/detay

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.